2. krog |  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana |  21.07.2019 ob 20.10  | Prenos: TV Slovenija 2

Olimpija Ljubljana

4 : 2

Domžale

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) , Skok Aleš (4. sodnik) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Balažič Dejan (6. sodnik)
Delegat: Knafelc Borut
Št. gledalcev: 2800
Olimpija Ljubljana
41 Nejc Vidmar K V
2 Vitalijs Maksimenko
3 Macky Frank Bagnack Mouegni
6 Vitja Valenčič
7 Luka Menalo
19 Miral Samardžić
20 Eric Boakye
22 Haris Kadrić
70 Marko Putinčanin
77 Stefan Savić
99 Asmir Suljić


Rezervni igralci
31 Matija Orbanić V
4 Denis Šme
9 Ante Vukušić
18 Ben Gasser
45 Rok Kidrič
62 Oliver Kregar
90 Tomislav Tomić

Domžale
1 Grega Sorčan V
6 Tilen Klemenčič
10 Senijad Ibričić K
11 Tonči Mujan
20 Sven Šoštarič Karič
21 Matej Podlogar
26 Shamar Amaro Nicholson
27 Gaber Dobrovoljc
30 Branko Ilić
33 Matija Rom
41 Adam Gnezda Čerin


Rezervni igralci
84 Ajdin Mulalić V
12 Gregor Sikošek
16 Josip Ćorluka
19 Žiga Repas
25 Dario Kolobarić
28 Tilen Pečnik
89 Slobodan Vuk

Trener
Safet Hadžič

Trener
Simon Rožman

Sodnik
Damir Skomina

Zadetki
Senijad Ibričić
as. Mujan
0 : 1 19'
Sven Šoštarič Karič
as. Rom
0 : 2 23'
Gaber Dobrovoljc (ag) 1 : 2 31'
Asmir Suljić 2 : 2 42'
Vitja Valenčič 3 : 2 71'
Ante Vukušić
as. Suljić
4 : 2 85'

Dogodki
Menjava Vukušić /  Kadrić 63'
Menjava Sikošek /  Šoštarič Karič 65'
Asmir Suljić 66'
Menjava Repas /  Mujan 68'
Branko Ilić 69'
Menjava Kolobarić /  Podlogar 73'
Menjava Tomić /  Valenčič 73'
Matija Rom 76'
Menjava Kregar /  Savić 89'

2. krog
Aluminij 2 : 1 Triglav Kranj
CB24 Tabor Sežana 1 : 0 Celje
Rudar Velenje 1 : 1 Maribor
Mura 4 : 3 Bravo
Olimpija Ljubljana 4 : 2 Domžale

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 5 13
2 Aluminij 5 11
3 Celje 6 9
4 CB24 Tabor Sežana 6 9
5 Mura 4 8
6 Maribor 6 6
7 Triglav Kranj 6 6
8 Bravo 5 4
9 Rudar Velenje 5 3
10 Domžale 4 1

STRELCI
1. Luka Štor 4
Senijad Ibričić 4
Ante Vukušić 4
Predrag Sikimić 4
5. Dario Vizinger 3
Luka Bobičanec 3
David Tijanić 3
Aljoša Matko 3
Luka Majcen 3
Mitja Lotrič 3
11. Luka Šušnjara 2
Rudi Požeg Vancaš 2
Žiga Škoflek 2
Luka Kerin 2
Dino Hotić 2
Asmir Suljić 2
Endri Cekici 2
Luka Menalo 2
19. Andrija Bubnjar 1
Karamarko Marin 1

DELI NA