Sodniki: | Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Gabrovec David (2. pomoč) , Žunič Matej (4. sodnik) , Žnidaršič Andrej (5. sodnik) , Šmajc David (6. sodnik) |
Delegat: | Režonja Slavko |
Št. gledalcev: | 2800 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 2 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Aluminij |
N |
Mura | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Celje | |||
---|---|---|---|
N |
Celje | 2 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Rudar Velenje | 0 : 2 | Celje |
N |
Celje | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Z |
Maribor | 1 : 2 | Celje |
Z |
Celje | 4 : 1 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 23 | 9 | 5 | 9 | 29 | ||
Celje | 23 | 9 | 5 | 9 | 31 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 11 | 5 | 3 | 3 | 12 | ||
Celje | 11 | 3 | 3 | 5 | 10 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | ||
Celje | 12 | 6 | 2 | 4 | 21 |
23/24 | 20.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 11.02.2024, ob 15.00 | Celje | - | Mura | 4:1 | (1:1) |
23/24 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.09.2023, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 0:2 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Celje, Arena Z'dežele, 30.07.2023, ob 20.15 | Celje | - | Mura | 5:0 | (2:0) |
22/23 | 30.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.04.2023, ob 17.30 | Mura | - | Celje | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 21.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 11.02.2023, ob 17.30 | Celje | - | Mura | 2:1 | (1:0) |
22/23 | 12.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 09.10.2022, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 3:1 | (0:1) |
22/23 | 3.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 31.07.2022, ob 20.15 | Celje | - | Mura | 3:3 | (0:2) |
21/22 | 33.krog | Celje, Arena Z'dežele, 29.04.2022, ob 20.15 | Celje | - | Mura | 1:3 | (1:0) |
21/22 | 24.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.03.2022, ob 17.30 | Mura | - | Celje | 3:2 | (2:2) |
21/22 | 15.krog | Celje, Arena Z'dežele, 31.10.2021, ob 17.00 | Celje | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 22.08.2021, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 28.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.04.2021, ob 19.00 | Mura | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 19.krog | Celje, Arena Z'dežele, 20.12.2020, ob 15.00 | Celje | - | Mura | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.11.2020, ob 17.00 | Mura | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 1.krog | Celje, Arena Z'dežele, 22.08.2020, ob 20.45 | Celje | - | Mura | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 28.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.06.2020, ob 19.00 | Mura | - | Celje | 3:1 | (2:1) |
19/20 | 19.krog | Celje, Arena Z'dežele, 30.11.2019, ob 13.50 | Celje | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 22.09.2019, ob 18.00 | Mura | - | Celje | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 1.krog | Celje, Arena Z'dežele, 14.07.2019, ob 19.00 | Celje | - | Mura | 2:2 | (0:2) |
18/19 | 36.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.05.2019, ob 17.55 | Mura | - | Celje | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 27.krog | Celje, Arena Z'dežele, 14.04.2019, ob 14.30 | Celje | - | Mura | 0:2 | (0:2) |
18/19 | 18.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.12.2018, ob 13.00 | Mura | - | Celje | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 9.krog | Celje, Arena Z'dežele, 23.09.2018, ob 16.00 | Celje | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 3 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
Rudar Velenje | 2 : 3 | Domžale |
Triglav Kranj | 1 : 3 | Maribor |
Mura | 1 : 0 | Celje |
Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Bravo |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 69 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 67 | |
4 | Mura | 36 | 56 | |
5 | Aluminij | 36 | 55 | |
6 | Bravo | 36 | 49 | |
7 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 46 | |
8 | Domžale | 36 | 43 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 32 | |
10 | Rudar Velenje | 36 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ante Vukušić | 26 |
2. | Dario Vizinger | 23 |
3. | Mitja Lotrič | 18 |
4. | Aljoša Matko | 15 |
Ante Živković | 15 | |
6. | Predrag Sikimić | 14 |
Rok Kronaveter | 14 | |
8. | Amadej Maroša | 13 |
9. | Luka Bobičanec | 12 |
10. | Arnel Jakupović | 11 |
11. | Ivan Božić | 10 |
Luka Menalo | 10 | |
Senijad Ibričić | 10 | |
Endri Cekici | 10 | |
Luka Zahović | 10 | |
16. | Luka Kerin | 9 |
Luka Majcen | 9 | |
Nikola Leko | 9 | |
Mihael Klepač | 9 | |
20. | Roko Baturina | 8 |