Sodniki: | Matković Aleksandar (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč) , Lacković Marko (4. sodnik) |
Delegat: | Šturm Emil |
Št. gledalcev: | 350 |
CB24 Tabor Sežana | |||
---|---|---|---|
P |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 2 | Mura |
Z |
Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
Z |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
Z |
CB24 Tabor Sežana | 4 : 1 | Maribor |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Maribor | 2 : 1 | Domžale |
Z |
Aluminij | 2 : 5 | Domžale |
N |
Domžale | 1 : 1 | Bravo |
P |
Celje | 4 : 1 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CB24 Tabor Sežana | 19 | 5 | 8 | 6 | 24 | ||
Domžale | 19 | 6 | 8 | 5 | 24 | ||
Stadion Rajko Štolfa Sežana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
CB24 Tabor Sežana | 9 | 4 | 5 | 0 | 13 | ||
Domžale | 9 | 0 | 5 | 4 | 9 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
CB24 Tabor Sežana | 10 | 1 | 3 | 6 | 11 | ||
Domžale | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 |
22/23 | 30.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 08.04.2023, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Domžale | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 21.krog | Domžale, Športni park Domžale, 12.02.2023, ob 17.30 | Domžale | - | CB24 Tabor Sežana | 0:4 | (0:1) |
22/23 | 12.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 08.10.2022, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Domžale | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale, 30.07.2022, ob 20.15 | Domžale | - | CB24 Tabor Sežana | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 30.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 10.04.2022, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Domžale | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 21.krog | Domžale, Športni park Domžale, 12.02.2022, ob 15.00 | Domžale | - | CB24 Tabor Sežana | 1:1 | (0:1) |
21/22 | 12.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 02.10.2021, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale, 01.08.2021, ob 17.00 | Domžale | - | CB24 Tabor Sežana | 1:1 | (1:1) |
20/21 | 31.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 01.05.2021, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 22.krog | Domžale, Športni park Domžale, 21.02.2021, ob 15.00 | Domžale | - | CB24 Tabor Sežana | 2:1 | (0:1) |
20/21 | 13.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 25.11.2020, ob 13.30 | CB24 Tabor Sežana | - | Domžale | 1:1 | (1:1) |
20/21 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale, 20.09.2020, ob 16.00 | Domžale | - | CB24 Tabor Sežana | 3:1 | (1:1) |
19/20 | 31.krog | Domžale, Športni park Domžale, 03.07.2020, ob 20.00 | Domžale | - | CB24 Tabor Sežana | 2:1 | (0:0) |
19/20 | 22.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 26.02.2020, ob 14.30 | CB24 Tabor Sežana | - | Domžale | 2:1 | (1:1) |
19/20 | 13.krog | Domžale, Športni park Domžale, 05.10.2019, ob 18.00 | Domžale | - | CB24 Tabor Sežana | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 4.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 04.08.2019, ob 17.30 | CB24 Tabor Sežana | - | Domžale | 2:1 | (2:0) |
00/01 | 32.krog | Domžale, Športni park, 20.05.2001, ob 17:00 | Domžale | - | CB24 Tabor Sežana | 3:1 | (1:1) |
00/01 | 21.krog | Domžale, Športni park Domžale, 18.03.2001, ob 15:00 | Domžale | - | CB24 Tabor Sežana | 1:0 | (1:0) |
00/01 | 10.krog | Sežana, 24.09.2000, ob 16.30 | Tabor Sežana | - | Domžale | 4:3 | (2:0) |
22. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Triglav Kranj |
Aluminij | 1 : 0 | Rudar Velenje |
CB24 Tabor Sežana | 2 : 1 | Domžale |
Mura | 1 : 2 | Maribor |
Celje | 2 : 2 | Bravo |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 69 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 67 | |
4 | Mura | 36 | 56 | |
5 | Aluminij | 36 | 55 | |
6 | Bravo | 36 | 49 | |
7 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 46 | |
8 | Domžale | 36 | 43 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 32 | |
10 | Rudar Velenje | 36 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ante Vukušić | 26 |
2. | Dario Vizinger | 23 |
3. | Mitja Lotrič | 18 |
4. | Aljoša Matko | 15 |
Ante Živković | 15 | |
6. | Predrag Sikimić | 14 |
Rok Kronaveter | 14 | |
8. | Amadej Maroša | 13 |
9. | Luka Bobičanec | 12 |
10. | Arnel Jakupović | 11 |
11. | Ivan Božić | 10 |
Luka Menalo | 10 | |
Senijad Ibričić | 10 | |
Endri Cekici | 10 | |
Luka Zahović | 10 | |
16. | Luka Kerin | 9 |
Luka Majcen | 9 | |
Nikola Leko | 9 | |
Mihael Klepač | 9 | |
20. | Roko Baturina | 8 |