Sodniki: | Borošak Alen (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč) , Vivod Dejan (4. sodnik) |
Delegat: | Rajh Jožef |
Št. gledalcev: | 950 |
Bravo | |||
---|---|---|---|
N |
Bravo | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 4 | Bravo |
P |
Bravo | 0 : 3 | Maribor |
N |
Domžale | 1 : 1 | Bravo |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Bravo |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Aluminij | 1 : 4 | Maribor |
N |
Mura | 1 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 2 : 5 | Domžale |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Bravo |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 15 | 5 | 6 | 4 | 13 | ||
Aluminij | 15 | 4 | 6 | 5 | 15 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 8 | 2 | 4 | 2 | 5 | ||
Aluminij | 8 | 2 | 4 | 2 | 4 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | ||
Aluminij | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 |
23/24 | 25.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.03.2024, ob 15.00 | Bravo | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
23/24 | 16.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 10.11.2023, ob 17.30 | Aluminij | - | Bravo | 1:1 | (0:1) |
23/24 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 02.09.2023, ob 15.00 | Bravo | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 29.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 03.04.2022, ob 15.00 | Aluminij | - | Bravo | 0:2 | (0:0) |
21/22 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 12.12.2021, ob 15.00 | Bravo | - | Aluminij | 2:1 | (0:0) |
21/22 | 11.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 26.09.2021, ob 15.00 | Aluminij | - | Bravo | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.07.2021, ob 17.00 | Bravo | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 35.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.05.2021, ob 17.00 | Aluminij | - | Bravo | 3:0 | (2:0) |
20/21 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 10.03.2021, ob 15.00 | Bravo | - | Aluminij | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 17.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 12.12.2020, ob 15.00 | Aluminij | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.10.2020, ob 12.00 | Bravo | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 32.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 08.07.2020, ob 18.00 | Aluminij | - | Bravo | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 23.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.02.2020, ob 14.30 | Bravo | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 14.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 20.10.2019, ob 16.30 | Aluminij | - | Bravo | 5:1 | (2:0) |
19/20 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.08.2019, ob 17.30 | Bravo | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
23. krog | ||
---|---|---|
Rudar Velenje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Bravo | 0 : 0 | Aluminij |
Maribor | 0 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Mura |
Domžale | 1 : 1 | Celje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 69 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 67 | |
4 | Mura | 36 | 56 | |
5 | Aluminij | 36 | 55 | |
6 | Bravo | 36 | 49 | |
7 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 46 | |
8 | Domžale | 36 | 43 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 32 | |
10 | Rudar Velenje | 36 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ante Vukušić | 26 |
2. | Dario Vizinger | 23 |
3. | Mitja Lotrič | 18 |
4. | Aljoša Matko | 15 |
Ante Živković | 15 | |
6. | Predrag Sikimić | 14 |
Rok Kronaveter | 14 | |
8. | Amadej Maroša | 13 |
9. | Luka Bobičanec | 12 |
10. | Arnel Jakupović | 11 |
11. | Ivan Božić | 10 |
Luka Menalo | 10 | |
Senijad Ibričić | 10 | |
Endri Cekici | 10 | |
Luka Zahović | 10 | |
16. | Luka Kerin | 9 |
Luka Majcen | 9 | |
Nikola Leko | 9 | |
Mihael Klepač | 9 | |
20. | Roko Baturina | 8 |