Sodniki: | Skomina Damir (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Bensa Uroš (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik) |
Delegat: | Bole Stojan |
Št. gledalcev: | 200 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 4 | Bravo |
N |
Celje | 2 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
P |
Mura | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Bravo | |||
---|---|---|---|
N |
Bravo | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 4 | Bravo |
P |
Bravo | 0 : 3 | Maribor |
N |
Domžale | 1 : 1 | Bravo |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Bravo |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | ||
Bravo | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | ||
Bravo | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
Bravo | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
19/20 | 35.krog | Kranj, Športni center Kranj, 19.07.2020, ob 18.00 | Triglav Kranj | - | Bravo | 1:4 | (0:0) |
19/20 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 07.06.2020, ob 18.00 | Bravo | - | Triglav Kranj | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 17.krog | Kranj, Športni center Kranj, 10.11.2019, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Bravo | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 30.08.2019, ob 17.00 | Bravo | - | Triglav Kranj | 1:0 | (0:0) |
35. krog | ||
---|---|---|
Mura | 1 : 1 | Aluminij |
Triglav Kranj | 1 : 4 | Bravo |
Maribor | 2 : 1 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
Rudar Velenje | 0 : 2 | Celje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 69 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 67 | |
4 | Mura | 36 | 56 | |
5 | Aluminij | 36 | 55 | |
6 | Bravo | 36 | 49 | |
7 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 46 | |
8 | Domžale | 36 | 43 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 32 | |
10 | Rudar Velenje | 36 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ante Vukušić | 26 |
2. | Dario Vizinger | 23 |
3. | Mitja Lotrič | 18 |
4. | Aljoša Matko | 15 |
Ante Živković | 15 | |
6. | Predrag Sikimić | 14 |
Rok Kronaveter | 14 | |
8. | Amadej Maroša | 13 |
9. | Luka Bobičanec | 12 |
10. | Arnel Jakupović | 11 |
11. | Ivan Božić | 10 |
Luka Menalo | 10 | |
Senijad Ibričić | 10 | |
Endri Cekici | 10 | |
Luka Zahović | 10 | |
16. | Luka Kerin | 9 |
Luka Majcen | 9 | |
Nikola Leko | 9 | |
Mihael Klepač | 9 | |
20. | Roko Baturina | 8 |