21. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  14.02.2021 ob 14.00  | Prenos: Planet 2

CB24 Tabor Sežana

1 : 1

Aluminij


Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik)
Delegat: Pokovec Vinko
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

CB24 Tabor Sežana
P
CB24 Tabor Sežana 0 : 4 Maribor
P
Domžale 2 : 1 CB24 Tabor Sežana
N
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Aluminij
N
Mura 0 : 0 CB24 Tabor Sežana
P
CB24 Tabor Sežana 3 : 4 Koper
Aluminij
N
Gorica 0 : 0 Aluminij
N
Aluminij 0 : 0 Olimpija Ljubljana
N
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Celje
N
Maribor 2 : 2 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 7 2 3 2 7
Aluminij 7 2 3 2 8
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 4 1 2 1 5
Aluminij 4 1 2 1 5
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 3 1 1 1 2
Aluminij 3 1 1 1 3



Vse medsebojne tekme

20/21  21.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 14.02.2021, ob 14.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 1:1  (0:1) 
20/21  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.11.2020, ob 15.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:0  (0:0) 
20/21  3.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.09.2020, ob 16.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 3:1  (1:0) 
19/20  28.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 17.06.2020, ob 18.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:2  (0:0) 
19/20  19.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 30.11.2019, ob 13.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 21.09.2019, ob 18.00  Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0  (2:0) 
19/20  1.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.07.2019, ob 18.00  CB24 Tabor Sežana - Aluminij 0:2  (0:1) 

21. krog
Gorica 2 : 1 Koper
Maribor 1 : 1 Bravo
CB24 Tabor Sežana 1 : 1 Aluminij
Celje 0 : 2 Domžale
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Mura

LESTVICA
1 Maribor 23 43
2 Olimpija Ljubljana 23 43
3 Mura 23 37
4 Domžale 23 33
5 Bravo 23 33
6 Koper 23 33
7 Celje 23 26
8 CB24 Tabor Sežana 23 26
9 Aluminij 23 21
10 Gorica 23 15

STRELCI
1. Dario Kolobarić 9
Nardin Mulahusejnović 9
Đorđe Ivanović 9
4. Andres Vombergar 8
5. Filip Dangubić 7
Rok Kronaveter 7
7. Rudi Požeg Vancaš 6
Luka Bobičanec 6
Jan Mlakar 6
Aljoša Matko 6
Christos Rovas 6
12. Mičo Kuzmanović 5
Aldair Adulai Djalo Balde 5
Mustafa Nukić 5
Milan Tučić 5
Dare Vršič 5
Nino Kouter 5
Žan Žužek 5
19. Dino Stančič 4
Amadej Maroša 4

DELI NA