Sodniki: | Matković Aleksandar (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Ponis Roberto (6. sodnik) |
Delegat: | Rajh Jožef |
Št. gledalcev: | 400 |
Kalcer Radomlje | ||
---|---|---|
43 | Darko Marjanović | V |
2 | Zvonimir Blaić | |
6 | Mark Zabukovnik | K |
8 | Sandi Nuhanović | |
11 | Ivan Šarić | |
14 | Marko Žulj | |
20 | Mateo Mužek | |
21 | Andrej Pogačar | |
29 | Luka Guček | |
30 | Gedeon Guzina | |
98 | Marko Božić | |
Rezervni igralci |
||
1 | David Šugić | V |
3 | Gašper Petek | |
5 | Rok Jazbec | |
7 | Oliver Kregar | |
9 | Sacha Varga | |
10 | Luka Cerar | |
13 | Jaka Ihbeisheh | |
16 | Žan Nikolić | |
78 | Jonathan Bumbu |
Mura | ||
---|---|---|
69 | Matko Obradovič | V |
3 | Klemen Pucko | |
9 | Matic Maruško | K |
13 | Marin Karamarko | |
14 | Nik Lorbek | |
17 | Amadej Maroša | |
30 | Jan Gorenc | |
32 | Samsindin Ouro | |
33 | Mitja Lotrič | |
47 | Mihael Klepač | |
77 | Staniša Mandić | |
Rezervni igralci |
||
90 | Marko Zalokar | V |
2 | Kai Cipot | |
7 | Alen Kozar | |
10 | Tomi Horvat | |
11 | Žiga Kous | |
19 | Nardin Mulahusejnović | |
21 | Žan Karničnik | |
23 | Klemen Šturm | |
24 | Tio Cipot |
Trener |
---|
Rok Hanžič |
Trener |
---|
Ante Šimundža |
Sodnik | ||
---|---|---|
Aleksandar Matković |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Marko Božić
as. Guzina |
1 : 0 | 24' | |
Marko Božić | 2 : 0 | 60' | |
Mitja Lotrič (11m) | 2 : 1 | 74' | |
Amadej Maroša
as. Kous |
2 : 2 | 87' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Andrej Pogačar | 19' | |||
Karničnik / Gorenc | 46' | |||
Kous / Klepač | 46' | |||
Mulahusejnović / Mandić | 46' | |||
Horvat / Lorbek | 61' | |||
Varga / Guzina | 74' | |||
Mateo Mužek | 74' | |||
Cipot / Ouro | 78' | |||
Cerar / Pogačar | 81' | |||
Jazbec / Božić | 81' | |||
Nardin Mulahusejnović | 91' | |||
Luka Cerar | 92' | |||
Bumbu / Nuhanović | 94' | |||
Kregar / Šarić | 94' |
14. krog | ||
---|---|---|
Bravo | 0 : 1 | Domžale |
Aluminij | 0 : 1 | Celje |
Koper | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
CB24 Tabor Sežana | 0 : 1 | Maribor |
Kalcer Radomlje | 2 : 2 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 70 | |
2 | Koper | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 35 | 59 | |
4 | Mura | 36 | 57 | |
5 | Bravo | 36 | 49 | |
6 | Kalcer Radomlje | 36 | 46 | |
7 | Domžale | 36 | 45 | |
8 | Celje | 35 | 42 | |
9 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 30 | |
10 | Aluminij | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Mudrinski | 17 |
2. | Maks Barišič | 13 |
3. | Mustafa Nukić | 12 |
Arnel Jakupović | 12 | |
5. | Kaheem Anthony Parris | 10 |
Lamin Colley | 10 | |
Dino Stančič | 10 | |
8. | Tomi Horvat | 9 |
Gedeon Guzina | 9 | |
10. | Tomislav Mrkonjić | 8 |
Mario Kvesić | 8 | |
Bede Amarachi Osuji | 8 | |
13. | Luka Bobičanec | 7 |
Almedin Ziljkić | 7 | |
Ivan Šarić | 7 | |
16. | Ivan Božić | 6 |
Ester Sokler | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Amadej Maroša | 6 | |
20. | Gregor Bajde | 5 |