Sodniki: | Borošak Alen (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Kordež Grega (6. sodnik) |
Delegat: | Rajh Jožef |
Št. gledalcev: | 400 |
Aluminij | ||
---|---|---|
31 | David Samuel Nwolokor | V |
4 | Tin Martić | |
6 | Karlo Plantak | |
9 | Haris Kadrić | |
13 | Tomislav Turčin | |
14 | Nana Kofi Babil | |
15 | Luka Petek | |
19 | Klemen Bolha | K |
20 | Martin Šroler | |
21 | Aljaž Ploj | |
55 | Emir Azemović | |
Rezervni igralci |
||
96 | Lovro Juric | V |
3 | Maj Fogec | |
8 | Nik Marinšek | |
11 | Jaka Bizjak | |
22 | Marko Brest | |
24 | Luka Branšteter | |
82 | Tai Kmetec |
Olimpija Ljubljana | ||
---|---|---|
1 | Ivan Banić | V |
4 | Damian van Bruggen | |
8 | Neven Đurasek | |
10 | Timi Max Elšnik | K |
14 | Marcel Ratnik | |
18 | Mario Kvesić | |
20 | Eric Boakye | |
25 | Svit Sešlar | |
27 | Aljoša Matko | |
43 | Aljaž Krefl | |
47 | Ivan Prtajin | |
Rezervni igralci |
||
69 | Matevž Vidovšek | V |
9 | Mustafa Nukić | |
11 | Marijan Čabraja | |
30 | Marin Pilj | |
35 | Goran Milović | |
44 | Robert Mudražija | |
62 | Michael Pavlović | |
95 | Lamine Junior Tall | |
99 | Nik Prelec |
Trener |
---|
Robert Pevnik |
Trener |
---|
Robert Prosinečki |
Sodnik | ||
---|---|---|
Alen Borošak |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Haris Kadrić | 1 : 0 | 22' | |
Mario Kvesić
as. Matko |
1 : 1 | 46' | |
Timi Max Elšnik
as. Kvesić |
1 : 2 | 50' | |
Luka Petek | 2 : 2 | 86' | |
Nik Prelec
as. Nukić |
2 : 3 | 93' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Nukić / Prtajin | 55' | |||
Marinšek / Ploj | 59' | |||
Haris Kadrić | 67' | |||
Pilj / Đurasek | 68' | |||
Branšteter / Šroler | 74' | |||
Brest / Babil | 74' | |||
Kmetec / Bolha | 83' | |||
Bizjak / Kadrić | 83' | |||
Mudražija / Elšnik | 85' | |||
Prelec / Kvesić | 85' | |||
Marin Pilj | 96' |
34. krog | ||
---|---|---|
Koper | 1 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
Kalcer Radomlje | 2 : 1 | Celje |
Bravo | 3 : 1 | Maribor |
Mura | 3 : 1 | Domžale |
Aluminij | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 70 | |
2 | Koper | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 35 | 59 | |
4 | Mura | 36 | 57 | |
5 | Bravo | 36 | 49 | |
6 | Kalcer Radomlje | 36 | 46 | |
7 | Domžale | 36 | 45 | |
8 | Celje | 35 | 42 | |
9 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 30 | |
10 | Aluminij | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Mudrinski | 17 |
2. | Maks Barišič | 13 |
3. | Mustafa Nukić | 12 |
Arnel Jakupović | 12 | |
5. | Kaheem Anthony Parris | 10 |
Lamin Colley | 10 | |
Dino Stančič | 10 | |
8. | Tomi Horvat | 9 |
Gedeon Guzina | 9 | |
10. | Tomislav Mrkonjić | 8 |
Mario Kvesić | 8 | |
Bede Amarachi Osuji | 8 | |
13. | Luka Bobičanec | 7 |
Almedin Ziljkić | 7 | |
Ivan Šarić | 7 | |
16. | Ivan Božić | 6 |
Ester Sokler | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Amadej Maroša | 6 | |
20. | Gregor Bajde | 5 |