Sodniki: | Balažič Dejan (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč) , Matoša Martin (4. sodnik) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik) |
Delegat: | Setnikar Gojko |
Št. gledalcev: | 9999 |
Maribor | ||
---|---|---|
81 | Menno Alexander Bergsen | V |
7 | Rok Kronaveter | |
8 | Marko Alvir | |
15 | Jan Repas | |
20 | Max Watson | |
22 | Martin Milec | K |
29 | Antoine Makoumbou | |
30 | Malik Sellouki | |
32 | Nemanja Mitrović | |
40 | Ignacio Guerrico | |
91 | Ognjen Mudrinski | |
Rezervni igralci |
||
59 | Samo Pridgar | V |
2 | Mirko Mutavčić | |
6 | Aleks Pihler | |
9 | Marcos Magno Morales Tavares | |
13 | Rok Sirk | |
16 | Aljaž Antolin | |
17 | Đorđe Ivanović | |
23 | Luka Uskoković | |
90 | Marcos Tavares |
Aluminij | ||
---|---|---|
31 | David Samuel Nwolokor | V |
4 | Tin Martić | |
8 | Nik Marinšek | |
9 | Haris Kadrić | |
13 | Tomislav Turčin | |
15 | Luka Petek | |
19 | Klemen Bolha | K |
20 | Martin Šroler | |
25 | Chinwendu Johan Nkama | |
33 | Mario Musa | |
55 | Emir Azemović | |
Rezervni igralci |
||
96 | Lovro Juric | V |
97 | Martin Jarc | V |
3 | Maj Fogec | |
6 | Karlo Plantak | |
11 | Jaka Bizjak | |
21 | Aljaž Ploj | |
22 | Marko Brest | |
24 | Luka Branšteter | |
82 | Tai Kmetec |
Trener |
---|
Trener |
---|
Robert Pevnik |
Sodnik | ||
---|---|---|
Dejan Balažič |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Chinwendu Johan Nkama
as. Turčin |
0 : 1 | 14' | |
Đorđe Ivanović
as. Repas |
1 : 1 | 57' | |
Martin Milec
as. Repas |
2 : 1 | 62' | |
Aljaž Antolin | 3 : 1 | 68' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Antolin / Makoumbou | 15' | |||
Tin Martić | 32' | |||
Ivanović / Sellouki | 46' | |||
Ignacio Guerrico | 47' | |||
Plantak / Nkama | 54' | |||
Aljaž Antolin | 77' | |||
Branšteter / Bolha | 82' | |||
Bizjak / Turčin | 82' | |||
Morales Tavares / Kronaveter | 85' | |||
Pihler / Mudrinski | 85' | |||
Brest / Kadrić | 89' | |||
Kmetec / Šroler | 89' | |||
Tavares / Antolin | 91' |
35. krog | ||
---|---|---|
CB24 Tabor Sežana | 0 : 1 | Bravo |
Maribor | 3 : 1 | Aluminij |
Domžale | 1 : 1 | Celje |
Olimpija Ljubljana | 3 : 3 | Mura |
Koper | 1 : 3 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 70 | |
2 | Koper | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 35 | 59 | |
4 | Mura | 36 | 57 | |
5 | Bravo | 36 | 49 | |
6 | Kalcer Radomlje | 36 | 46 | |
7 | Domžale | 36 | 45 | |
8 | Celje | 35 | 42 | |
9 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 30 | |
10 | Aluminij | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Mudrinski | 17 |
2. | Maks Barišič | 13 |
3. | Mustafa Nukić | 12 |
Arnel Jakupović | 12 | |
5. | Kaheem Anthony Parris | 10 |
Lamin Colley | 10 | |
Dino Stančič | 10 | |
8. | Tomi Horvat | 9 |
Gedeon Guzina | 9 | |
10. | Tomislav Mrkonjić | 8 |
Mario Kvesić | 8 | |
Bede Amarachi Osuji | 8 | |
13. | Luka Bobičanec | 7 |
Almedin Ziljkić | 7 | |
Ivan Šarić | 7 | |
16. | Ivan Božić | 6 |
Ester Sokler | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Amadej Maroša | 6 | |
20. | Gregor Bajde | 5 |