Sodniki: | Borošak Alen (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč) , Matoša Martin (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik) |
Delegat: | Kranjec Sandi |
Št. gledalcev: | 700 |
Koper | ||
---|---|---|
1 | Adnan Golubovič | V |
3 | Michael Pavlović | |
5 | Omar Correia | |
8 | Osagie Bright Edomwonyi | |
10 | Rudi Požeg Vancaš | |
18 | Matej Palčič | |
26 | Aleksander Rajčević | K |
27 | Žan Benedičič | |
29 | Nikola Krajinović | |
33 | Ivan Novoselec | |
47 | Andrej Kotnik | |
Rezervni igralci |
||
12 | David Adam | V |
2 | Milan Šimčak | |
9 | Dario Kolobarić | |
11 | Bede Amarachi Osuji | |
15 | Maj Mittendorfer | |
20 | Luka Šušnjara | |
23 | Luka Kambič | |
24 | Žiga Laci | |
28 | Anis Jašaragič |
Gorica | ||
---|---|---|
1 | Uroš Likar | V |
3 | Jošt Urbančič | |
7 | Etien Velikonja | K |
8 | Matija Širok | |
28 | Alessandro Ahmetaj | |
30 | Leon Marinič | |
40 | Ahmed Awua Ankrah | |
51 | Nejc Mevlja | |
55 | Denis Cerovec | |
80 | Zvonimir Petrović | |
99 | Alen Krajnc | |
Rezervni igralci |
||
16 | Matevž Dajčar | V |
9 | Miroslav Iličić | |
14 | Žan Leban | |
17 | Žan Bešir | |
43 | Darko Hrka | |
52 | Luka Vekić | |
71 | Matej Jukić | |
77 | Ranaldo Ranaldino Biggs | |
92 | Tino Agić |
Trener |
---|
Trener |
---|
Miran Srebrnič |
Sodnik | ||
---|---|---|
Alen Borošak |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Etien Velikonja
as. Urbančič |
0 : 1 | 10' | |
Osagie Bright Edomwonyi
as. Kambič |
1 : 1 | 47' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Leban / Marinič | 40' | |||
Matej Palčič | 45' | |||
Mittendorfer / Rajčević | 46' | |||
Kambič / Palčič | 46' | |||
Osuji / Correia | 46' | |||
Agić / Širok | 56' | |||
Kolobarić / Edomwonyi | 68' | |||
Vekić / Velikonja | 71' | |||
Bešir / Ahmetaj | 71' | |||
Hrka / Petrović | 71' | |||
Darko Hrka | 76' | |||
Jašaragič / Krajinović | 80' |
13. krog | ||
---|---|---|
Celje | 1 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
Domžale | 0 : 0 | Bravo |
Koper | 1 : 1 | Gorica |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Maribor |
Mura | 3 : 0 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 36 | 73 | |
2 | Celje | 36 | 67 | |
3 | Maribor | 36 | 62 | |
4 | Domžale | 36 | 52 | |
5 | Mura | 36 | 52 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Kalcer Radomlje | 36 | 44 | |
8 | Bravo | 36 | 36 | |
9 | Gorica | 36 | 27 | |
10 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 20 |
2. | Mirlind Daku | 19 |
3. | Aljoša Matko | 14 |
4. | Andrej Kotnik | 12 |
Martin Kramarič | 12 | |
Mario Kvesić | 12 | |
Franko Kovačević | 12 | |
8. | Ester Sokler | 10 |
9. | Svit Sešlar | 9 |
Osagie Bright Edomwonyi | 9 | |
Charles Chukwubuikem Ikwuemesi | 9 | |
12. | Ivan Brnić | 7 |
Mihael Klepač | 7 | |
Marko Tolić | 7 | |
Bartol Barišić | 7 | |
Ivan Durdov | 7 | |
Mustafa Nukić | 7 | |
Timi Max Elšnik | 7 | |
19. | Etien Velikonja | 6 |
Luka Štor | 6 |