10. krog |  Rogaška Slatina,  |  27.09.2023 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Rogaška

2 : 0

Bravo Kostel


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Sužnik Jure (2. pomoč) , Matković Aleksandar (4. sodnik) , Matoša Martin (5. sodnik) , Gabrovec David (6. sodnik)
Delegat: Knafelc Borut
Št. gledalcev: 750

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
Z
Koper 1 : 2 Rogaška
N
Rogaška 0 : 0 Maribor
P
Celje 4 : 1 Rogaška
Z
Rogaška 4 : 1 Domžale
N
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Rogaška
Bravo Kostel
Z
Kalcer Radomlje 0 : 1 Bravo Kostel
N
Bravo Kostel 0 : 0 Koper
P
Maribor 2 : 1 Bravo Kostel
N
Bravo Kostel 0 : 0 Celje
Z
Domžale 1 : 3 Bravo Kostel


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 1 0 2 4
Bravo 3 2 0 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 1 1 0 0 2
Bravo 1 0 0 1 0
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 2 0 0 2 2
Bravo 2 2 0 0 5



Vse medsebojne tekme

23/24  19.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 10.12.2023, ob 13.00  Bravo - Rogaška 3:2  (1:0) 
23/24  10.krog  Rogaška Slatina, 27.09.2023, ob 15.00  Rogaška - Bravo 2:0  (1:0) 
23/24  1.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 22.07.2023, ob 17.30  Bravo - Rogaška 2:0  (1:0) 

10. krog
Rogaška 2 : 0 Bravo Kostel
Celje 1 : 3 Aluminij
Domžale 0 : 2 Mura
Maribor 3 : 1 Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Koper

LESTVICA
1 Celje 24 55
2 Olimpija Ljubljana 24 48
3 Maribor 23 39
4 Bravo Kostel 24 37
5 Koper 23 34
6 Domžale 24 26
7 Mura 22 26
8 Aluminij 24 24
9 Kalcer Radomlje 24 21
10 Rogaška 24 19

STRELCI
1. Arnel Jakupović 11
2. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
El Arabi Hilal Soudani 8
6. Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Nejc Gradišar 7
10. Danijel Šturm 6
Tin Matić 6
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 6
Nemanja Motika 6
14. Edmilson De Paula Santos Filho 5
Raul Alexander Florucz 5
Marcel Ratnik 5
Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
20. Denis Popović 4

DELI NA