2. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  27.08.2014 ob 20.30

1 : 2

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Anželj Borut (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 1

0'
  Pozdravljeni. Na Bonifiki bosta Luka Koper in Olimpija odigrala zaostalo tekmo 2. kroga. #KPvOL
0'
  Tekma bi morala biti odigrana 27. julija, a je bila prestavljena zaradi prijateljske tekme Olimpija – Chelsea. #KPvOL
0'
  Olimpija je ena od dveh ekip (skupaj z Domžalami) brez poraza, toda s kar dvema tekmama manj (Koper, Maribor). #OLvGO
0'
  Po dveh zmagah v uvodnih dveh krogih (Radomlje, Gorica), so bili Koprčani trikrat zapored poraženi (Celje, Zavrč, Domžale), pa še brez doseženega gola (0:4). Njihov strelski post traja že 319 minut.
0'
  Ekipi bosta odigrali 21. medsebojni obračun; 9 zmag ima Luka Koper, 8 Olimpija, 3 tekme so se končale z remijem. Gol razlika je 22:25.
0'
  Na Bonifiki 11. tekma in razmerje 6-2-2, gol razlika 13:6. #KPvOL
0'
  Luka Koper ni premagala Olimpije na zadnjih šestih tekmah (0-2-4), z gol razliko 3:7. #KPvOL
0'
  Zadnje tri medsebojne tekme (dve v Stožicah, ena na Bonifiki), so se končale z zmago Olimpije z 1:0. #KPvOL
0'
  Rodolfo Vanoli bo nastopil kaznovanih Anteja Mitroviča in Damirja Hadžiča, Olimpija nima kaznovanih igralcev.
0'
  Enajsterici razkrivata tudi osnovno taktično zamisel.
0'
  Olimpija: Šeliga, Jović, Rodić, Matić, Šporar, Vukćević, Delamea, Omladić, Bajrić, Golubar, Mitrović #KPvOL
0'
  Luka Koper: Radošević, Gregorič, Blažič, Guberac, Lotrič, Ivetić, Halilović, Štulac, Črnigoj, Štromajer, Pučko #KPvOL
0'
  Tekmo bo vodil Bojan Mertik iz Odrancev. 45-ič v 1. ligi, drugič letos, skupaj je sodil 62 tekem. #KPvOL
0'
  Vreme v Kopru je jasno, s temperaturo 21° Celzija. #KPvOL
0'
  S sredine začenjajo Ljubljančani.
1'
2'
  Mitja Lotrič v prepovedanem položaju.
3'
  GOOOL! Zadel je Nik Omladič!
4'
  Po podaji z leve, je Rodič s povratno žogo zaposlil Omladiča, ta pa je z nizkim strelom matiral Radoševiča. #KPvOL
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Delamea Mlinar. Utrpel ga je Leo Štulac.
5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Omladič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
5'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Gregorič.
6'
  Po podaji iz kota je Gregorič z glavo streljal v naročje Šelige.
7'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Perica Ivetič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
8'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Boban Jovič.
9'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Utrpel ga je Perica Ivetič.
10'
  Olimpija ima udarec iz kota.
11'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
15'
  Olimpija je s prvo akcijo povedla in si podredila Koprčane.
16'
  Prekinitev zaradi poškdobe Golubarja, ki zapušča igrišče na nosilih.
16'
  Olimpija bo menjala, na igrišče prihaja Božič.
17'
  Menjava: iz igre Josip Golubar, v igro Blaž Božič.
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Božič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
20'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
20'
  Z razdalje je z volejem poskusil Štulac, a ni bil dovolj natančen.
21'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Kenan Bajrič.
23'
24'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Perica Ivetič. Utrpel ga je Nik Omladič.
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Matej Pučko.
28'
28'
29'
  Streljal je Mitja Lotrič, a mimo vrat.
30'
  Streljal je Boban Jovič, a mimo vrat.
30'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Perica Ivetič.
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Božič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
33'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Omladič. Utrpel ga je Perica Ivetič.
35'
  Streljal je Marko Vukčevič, a mimo vrat.
36'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
36'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
38'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
38'
39'
  Andraž Šporar v prepovedanem položaju.
39'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Vukčevič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
40'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Aleksander Šeliga.
41'
42'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
44'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
44'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  Po vodilnem zadetku Olimpije rahla pobuda Kopra, tekma pa precej trda in na trenutke ostra. #KPvOL
45+2'
  Olimpija na igrišče pošilja Burgiča, ki vstopa namesto poškodovanega Rodiča.
45+2'
  Menjava: iz igre Aleksandar Rodič, v igro Miran Burgič.
46'
46'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
47'
48'
48'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Perica Ivetič.
49'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Blaž Božič.
50'
52'
  Miran Burgič v prepovedanem položaju.
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Matej Pučko.
52'
  Miran Burgič je dobil rumeni karton.
53'
54'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
56'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Kenan Bajrič.
56'
  Streljal je Nik Omladič, a mimo vrat.
56'
  Prvi strel v 2. polčasu: Omladič z razdalje mimo gola. #KPvOL
58'
  Streljal je Domen Črnigoj, a mimo vrat.
58'
  Po obetavni akciji Kopra, je Črnigoj streljal preko gola.
61'
  Olimpija je okrog sredine igrišča izgubila že več žog, česar pa Koprčani niso znali vnovčiti.
62'
63'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Darijan Matič.
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Delamea Mlinar. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
64'
65'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Darijan Matič.
65'
  Denis Halilovič je dobil rumeni karton.
66'
66'
67'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Perica Ivetič. Utrpel ga je Boban Jovič.
69'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
70'
  Odličen sttrel Štulca z razdalje, Šeliga je žogo s skrajnimi napori odbil v kot. #KPvOL
70'
71'
  Menjava: iz igre Miha Gregorič, v igro Urban Žibert.
72'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Miran Burgič.
73'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Nik Omladič.
74'
75'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Vukčevič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
77'
  GOOOL! Zadel je Andraž Šporar!
78'
  Po dolgi podaji preko sredine igrišča, je Šporar prišel sam pred Radoševiča, ga preigral in zadel za 0:2. #KPvOL
81'
82'
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Domen Črnigoj.
85'
  Menjava: iz igre Nik Omladič, v igro Enis Đurkovič.
86'
88'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Lotrič.
89'
  Po obetavni akciji, nizek strel Lotriča z desetih metrov, brez težav za Šeligo. #KPvOL
90'
  GOOOL! Zadel je Mitja Lotrič!
90'
  Po podaji z desne je žogo iz neposredne bližine v mrežo za 1:2 preusmeril Lotrič. #KPvOL
90+1'
  2 min. sodniškega dodatka.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Halilovič.
90+3'
90+3'
  Koprčani so ponovno zadeli po 409-ih minutah. Prepozno za preobrat. Zaslužena zmaga Olimpije. #KPvOL