3. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  02.08.2014 ob 17.00  | Prenos: Planet

Kalcer Radomlje

1 : 2

Rudar Velenje

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Beton Uroš (1. pomoč), Pospeh Tomislav (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 1

0'
  V Domžalah, kjer bodo Radomlje v letošnji sezoni igrale domače tekme, nas do začetka obračuna 3. kroga loči še natanko 25 minut. Nasprotnika pa Radomlje in Rudar.
0'
  Tako gostitelji kot gostje so v prvih dveh krogih vpisali ničli, zato so obojni danes še kako željni polnega izkupička.
0'
  V udarni enajsterici Rudarja je moč zaslediti novinca v ekipi trenerja Jerneja Javornika, Dragana Jelič, ki je velenjsko moštvo okrepil v preteklih dneh. Novinec je tudi Mario Babić, ki pa je na klopi za rezervne igralce.
0'
  Radomlje: Andrić, Cankar, Jakovljevič, Zukić, Kosec, Snoj, Vrhunc, Avbelj, Vuk, Zavrl, Seferovič.
0'
  Rudar: Rozman, Klinar, Jahić, Dedič, Knezović, Stjepanović, Tolimir, Firer, Črnčič, Jelić, Radujko.
0'
  Glavni sodnik tekme bo Andrej Žnidaršič iz Kranja.
0'
  Radomlje so sicer v uvodnih dveh krogih po zelo dobri predstavi klonile proti Kopru in Mariboru. Rudar je bil poražen proti Mariboru in Zavrču.
0'
  Vse je pripravljeno za sam začetek tekme. Nebo so prekrili oblaki, a kljub temu vlada izjemno vroče ozračje.
0'
  Nasproti si bosta stala trenerja Dejan Djuranović in Jernej Javornik.
1'
2'
  Obojni so zelo živahno začeli srečanje.
2'
  Goran Vuk v prepovedanem položaju.
4'
  Velenjčani so žogo vzeli v svoje noge. čeprav so za nami le tri minute, so nekoliko bolj nevarni.
6'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Denis Klinar.
7'
  Streljal je Leon Črnčič, a mimo vrat.
9'
  Jahič je izvajal prosti strel za Rudar, meril naravnost v vratarja Andrića, ki žoge ni uspel ukrotiti, zato je do nje prišel Črnčič, ki pa je iz neugodne situacije udaril mimo gola.
9'
9'
  Radomlje ima udarec iz kota.
11'
  Zdaj vse bolj in bolj nevarni postajajo tudi domači nogometaši, ki pa prave priložnosti za gol še niso imeli.
11'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Dragan Jelič.
11'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Radujko!
12'
  Nov prosti strel za Rudar je izvajal Jahič, ki je imenitno podal v kazenski prostor, kjer je bil najvišji Dalibor Radujko. Ta je odlično udaril z glavo ter žogo poslal v zgornji levi kot domačega gola. Vratar Andrić je bil nemočen.
14'
  Velenjčani glede na prikazano v Domžalah proti Radomljam zasluženo vodijo z 1:0.
16'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
17'
  Po predložku Klinarja je z glavo udaril Ivan Firer, domači vratar je njegov strel odbil v kot.
17'
  Rudar ima udarec iz kota.
17'
  Moštvo Rudarja ne popušča. Išče povišanje prednosti.
20'
  Gostitelji še naprej iščejo priložnost, s katero bi ogrozili gostujoči gol, a jim še vedno ne uspeva.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
22'
  Firer je prišel do strela, meril pa je naravnost v domačega vratarja.
24'
  Menjava: iz igre Vjekoslav Andrič, v igro Filip Drakovič.
25'
  Domači vratar Andrić si je nesrečno poškodoval gleženj, zato je moral zapustiti zelenico, trener Dejan Djuranović pa opraviti že s prvo menjavo. Zamenjal ga je Draković.
26'
27'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Goran Vuk.
28'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
30'
  Prvi pravi strel na gol gostiteljev. Na voljo so imeli dva prosta strela, vendar pa je ostalo pri minimalni prednosti gostov iz Velenja.
32'
  Po prve pol ure igre Rudar še naprej v vodstvu z 1:0, ko je za goste zadel Dalibor Radujko.
33'
  Streljal je Dalibor Radujko, a mimo vrat.
34'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
34'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Gregor Kosec.
35'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Cankar. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
36'
  Zdaj številni prekrški, ko se je igra nekoliko umirila. Odvija se med obema kazenskima prostoroma.
36'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
37'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Cankar. Utrpel ga je Senad Jahič.
39'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Žan Cankar.
40'
  GOOOL! Zadel je Janez Zavrl!
42'
  Radomlje so v končnici prvega polčasa le uspele izenačiti rezultat. Po prostem strelu je bil v kazenskem prostoru na mestu ter najvišji Janez Zavrl, ki je z glavo ugnal gostujočega vratarja Rozmana.
43'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Senad Jahič.
43'
  Goran Vuk je dobil rumeni karton.
44'
44'
  GOOOL! Zadel je Ivan Firer!
45+1'
  Natančna podaja Jahiča iz kota do Ivana Firerja, ki je z mojstrovino goste znova popeljal v vodstvo. Domačo mrežo je zatresel z glavo, ko izenačenje ni dolgo trajalo.
45+1'
  Še dve minuti dodatka.
45+3'
45+3'
  Po prvih 45 minutah v Domžalah, Radomlje - Rudar 1:2.
45+3'
  Menjava: iz igre Matic Seferovič, v igro Dušan Stoiljkovič.
46'
46'
48'
  Velenjčani so v uvodnih trenutkih drugega polčasa zelo nevarni.
49'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Žan Cankar.
49'
51'
  Krajša prekinitev. Na zelenici je obležal član Rudarja Jahić.
51'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Senad Jahič.
53'
  Radomlje v povsem podrejenem položaju, ko se nekako zdi, da je Rudar bližje povišanju prednosti kot gostitelji vnovičnem izenačenju.
56'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Cankar. Utrpel ga je Nikola Tolimir.
57'
  Streljal je Goran Vuk, a mimo vrat.
58'
  Vuk je izkoristil napako Firerja, potegnil v levo, a potem z dobrih 18 metrov zgrešil gol.
58'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Denis Klinar.
60'
  Očitno igranje gostiteljev z roko, ko je v sredino kazenskega prostora podajal Črnčič, vendarle pa glavni sodnik ni pokazal na belo točko.
61'
  Nemanja Stjepanovič je dobil rumeni karton.
63'
  Pri Rudarju bo v igro čez nekaj trenutkov vstopil novinec Mario Babić, član mlajših selekcij reprezentance Hrvaške in pa tudi nekdanji član Dinama ter Istre.
63'
  Menjava: iz igre Nemanja Stjepanovič, v igro Babić Mario.
66'
  V drugem polčasu manj priložnosti tako na eni kot na drugi strani, a ogromno teka, podaj, ko se igra giba med obema kazenskima prostoroma.
66'
  Menjava: iz igre Goran Vuk, v igro Luka Cerar.
69'
  Streljal je Babić Mario, a mimo vrat.
69'
  Novinec v dresu Rudarja, nekdanji član hrvaškega Dinama, Mario Babič, je meril čez gol.
69'
75'
  Menjava: iz igre Dragan Jelič, v igro Milan Kocič.
76'
  Radomlje zdaj pričakovano vse bolj in bolj pritiskajo, saj časa za izenačenje ni več veliko.
78'
  Velenjčani igrajo na dolge napade, saj se jim nikamor ne mudi.
79'
  Streljal je Luka Vrhunc, a mimo vrat.
80'
  Lepa priložnost za Radomlje, da izenačijo, a je Vrhunc meril mimo gola.
80'
81'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Kosec. Utrpel ga je Matjaž Rozman.
82'
  Menjava: iz igre Nikola Tolimir, v igro Uroš Rošer.
84'
  Vsi nogometaši Rudarja v zadnjih dveh-treh napadih gostiteljev na svoji polovici. Do konca tekme le še dobrih pet minut in sodnikov dodatek.
84'
  Žan Cankar v prepovedanem položaju.
85'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Ivan Firer.
86'
  Luka Cerar je dobil rumeni karton.
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Senad Jahič.
89'
  Igra med obema kazenskima prostoroma ... Radomlje pa še naprej upajo na izenačenje.
90'
  Streljal je Žan Cankar, a mimo vrat.
90+1'
  V Domžalah še tri minute dodatka, ko Radomlje lovijo izenačenje.
90+2'
  Streljal je Niko Snoj, a mimo vrat.
90+2'
  Snoj je imel krasno priložnost za izenačenje, vendar ni dobro zadel žoge.
90+3'
  le še slaba minuta do konca tekme ...
90+4'
90+4'
  Velenjski nogometaši so proti Radomljam prišli do prve letošnje zmage, Radomlje pa ostajajo še brez točke. Prihodnji konec tedna bodo gostile Olimpijo, Rudar pa Domžale.