Sodniki: | Jug Matej (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Žunič Matej (4. sodnik) , Drečnik Davor (5. sodnik) , Balažič Dejan (6. sodnik) |
Delegat: | Bole Stojan |
Št. gledalcev: | 400 |
Luka Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Maribor | 0 : 0 | Luka Koper |
P |
Luka Koper | 0 : 3 | Rudar Velenje |
P |
Luka Koper | 0 : 2 | Krka |
P |
Domžale | 3 : 0 | Luka Koper |
P |
Luka Koper | 1 : 2 | Zavrč |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Krka |
P |
Domžale | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 4 | Zavrč |
P |
Celje | 3 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 1 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 20 | 11 | 4 | 5 | 41 | ||
Kalcer Radomlje | 20 | 5 | 4 | 11 | 21 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 10 | 6 | 0 | 4 | 21 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 10 | 5 | 4 | 1 | 20 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 |
23/24 | 29.krog | Domžale, Športni park Domžale, 06.04.2024, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:1 | (0:0) |
23/24 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 10.02.2024, ob 17.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:0) |
23/24 | 11.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 01.10.2023, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:1 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 29.07.2023, ob 17.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 32.krog | Domžale, Športni park Domžale, 22.04.2023, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 23.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 21.02.2023, ob 15.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
22/23 | 14.krog | Domžale, Športni park Domžale, 24.10.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 2:2 | (1:1) |
22/23 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 13.08.2022, ob 20.15 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 5:0 | (2:0) |
21/22 | 35.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 16.05.2022, ob 17.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:3 | (1:2) |
21/22 | 26.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 09.03.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 21.11.2021, ob 20.15 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 3:2 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 12.09.2021, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:4 | (0:1) |
16/17 | 33.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 12.05.2017, ob 17.00 | Radomlje | - | Koper | 0:4 | (0:2) |
16/17 | 24.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 11.03.2017, ob 18.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (2:1) |
16/17 | 15.krog | Domžale, Športni park Domžale, 30.10.2016, ob 16.00 | Radomlje | - | Koper | 1:3 | (0:1) |
16/17 | 6.krog | ŠRC Bonifika, 20.08.2016, ob 18.15 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 3:0 | (2:0) |
14/15 | 28.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 18.04.2015, ob 20.00 | Luka Koper | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (1:0) |
14/15 | 19.krog | Domžale, Športni park, 30.11.2014, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 2:1 | (2:1) |
14/15 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 24.09.2014, ob 20.00 | Luka Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
14/15 | 1.krog | Domžale, Športni park, 20.07.2014, ob 18.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 1:2 | (0:1) |
10. krog | ||
---|---|---|
Krka | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Zavrč | 0 : 0 | Celje |
Domžale | 3 : 0 | Gorica |
Luka Koper | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 79 | |
2 | Celje | 36 | 70 | |
3 | Domžale | 36 | 68 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 36 | 61 | |
5 | Zavrč | 36 | 49 | |
6 | Rudar Velenje | 36 | 46 | |
7 | Luka Koper | 36 | 40 | |
8 | Krka | 36 | 40 | |
9 | Gorica | 36 | 37 | |
10 | Kalcer Radomlje | 36 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marcos Magno Morales Tavares | 17 |
2. | Benjamin Verbič | 15 |
3. | Andraž Šporar | 13 |
4. | Luka Zahović | 12 |
Sunny Ogbemudia Omoregie | 12 | |
6. | Dalibor Volaš | 10 |
7. | Ivan Firer | 9 |
Dragan Jelić | 9 | |
9. | Mitja Lotrič | 8 |
10. | Danijel Miškić | 7 |
Benjamin Thomas Romain Morel | 7 | |
Dejan Žigon | 7 | |
Damjan Bohar | 7 | |
Luka Majcen | 7 | |
15. | Matej Podlogar | 6 |
Žiga Kastrevec | 6 | |
Doris Kelenc | 6 | |
Slobodan Vuk | 6 | |
Ezekiel Isoken Henty | 6 | |
Tomislav Kiš | 6 |