11. krog |  Nova Gorica, Športni park |  29.09.2014 ob 16.00

2 : 1

Krka

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Pospeh Tomislav (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
5 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer se s tekmo Gorica – Krka končuje 11. krog. #GOvKR
0'
  Ekipi sta sosedi na lestvici: Krka je na 8. mestu, Gorica na 9. Gorica ima eno zmago in 3 remije, Krka dve zmagi in in en remi.
0'
  Ekipi se merita peto sezono. Doslej 9 tekem, obe ekipi imata po tri zmage, tri tekme so se končale z remijem. Gol razlika je 10:9
0'
  V Športnem parku 4 tekme z razmerjem: 2-0-2 in gol razliko 5:4. #GOvKR
0'
  Ekipi sta se dvakrat pomerili v pokalnem tekmovanju, obakrat (1999/00 in 2000/01 so napredovali Goričani.
0'
  Krka prihaja v Novo Gorico po odmevni zmagi proti Olimpiji (2:1), še vedno pa je edina ekipa brez točke v gosteh. #GOvKR
0'
  Gorica je bila v preteklem krogu poražena v Domžalah, zadetka ni dosegla že 249 minut. #GOvKR
0'
  V jesenskem delu lanske sezone je Krka v Športnem parku slavila z 2:1 (Coda; Košnik, Novosel); spomladi je z 1:0 (Boniperti) zmagala Gorica.
0'
  Prvo letošnjo medsebojno tekmo je na Portovaldu z 2:1 ( Arčon; Ihbeisheh, Kramarič) dobila Krka. #GOvKR
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev, po poškodbi okrevata domača igralca Dejan Žigon in Alen Jogan.
0'
  Tule sta obe enajsterici. Najprej gostujoča.
0'
  Krka: Pelin, Žižić, Vučkić, Buden, Fuček, Jurić, Palić, Dežmar, Rašić, Welbeck-Maseko, Kastrevec #GOvKR
0'
  Gorica: Simčič, Enow, Modolo, Vetrih, Makinwa, Napoli, Pasqualini, Henty, Vanin, Innocenti, Venturim #GOvKR
0'
  Tekmo bo vodil Ljubljančan Rade Obrenovič, ki je poleti sodil na prijateljski tekmi Olimpija – Chelsea. #GOvKR
0'
  Na Goriškem je prijetno jesensko vreme s temperaturo 23ºCelzija. #GOvKR
0'
  Pred tekmo minuta molka v spomin na nekdanjega vratarga Gorice Livija Lebana, ki je umrl v 74 - em letu starosti.
1'
2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Lorenzo Pasqualini.
3'
  Streljal je Alessio Innocenti, a mimo vrat.
5'
  Gorica ima udarec iz kota.
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Solomon Enow.
8'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko.
8'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denilton Venturim Junior. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
11'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič.
13'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini. Utrpel ga je Nikola Žižič.
13'
  Gorica je za odtenek bolj napadalno usmerjena.
14'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
15'
15'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
16'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini.
18'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Simone Napoli. Utrpel ga je Antun Palič.
19'
  Streljal je Žiga Kastrevec, a mimo vrat.
19'
  Po podaji z desne je z glavo streljal Kastrevc, a nenatančno.
21'
22'
  Streljal je Amedej Vetrih, a mimo vrat.
23'
  GOOOL! Zadel je Ezekiel Isoken Henty!
24'
  Henty je sprožil z roba kazenskega prostora, žoga je zadela Vučkiča in v loku preletela vratarja Pelina. 1:0 #GOvKR
24'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
28'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
31'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marco Modolo. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tomislav Jurič.
36'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Stephen Ayodele Makinwa.
37'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini. Utrpel ga je Josip Fuček.
40'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Marco Modolo.
42'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Simone Napoli.
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Lorenzo Pasqualini.
45'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denilton Venturim Junior. Utrpel ga je Tomislav Jurič.
45+1'
45+1'
  Krka ima udarec iz kota.
45+1'
  Izjemen prosti strel Juriča in še lepša obramba Simčiča, ki je žogo izbil v kot. #GOvKR
45+1'
  2 min. sodniškega dodatka.
45+3'
45+3'
  Na trenutke ostrejša igra v prvem polčasu, z malo streli proti vratom.
45+3'
  Drugi polčas začenja Majcen namesto Makinwe.
45+3'
  Menjava: iz igre Stephen Ayodele Makinwa, v igro Luka Majcen.
46'
49'
  GOOOL! Zadel je Josip Fuček!
50'
  Izjemno natančen strel Fučka, ki je z desnega roba kazenskega prostora žogo poslal v daljši kot Simčičevih vrat. #GOvKR
52'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
53'
  Menjava: iz igre Solomon Enow, v igro Tine Kavčič.
53'
  Enow je zapustil igro zaradi poškodbe.
54'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Luka Majcen.
54'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marco Modolo.
55'
56'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Martin Šaban.
57'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
58'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Tine Kavčič.
59'
  Josip Fuček je dobil rumeni karton.
60'
62'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denilton Venturim Junior. Utrpel ga je Josip Fuček.
65'
  Zelo gred nalet Fučka in Napolija, ki je dobil udarec v obraz. Kljub temu rumeni karton za Napolija.
65'
  Simone Napoli je dobil rumeni karton.
66'
  Vasja Simčič je dobil rumeni karton.
66'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šaban. Utrpel ga je Luka Majcen.
69'
  Menjava: iz igre Danijel Rašič, v igro Denis Mojstrovič.
71'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Denilton Venturim Junior.
71'
  Danijel Dežmar je dobil rumeni karton.
71'
  Gorica ves čas napada, Krka se brani.
72'
  Menjava: iz igre Simone Napoli, v igro Amel Džuzdanovič.
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denilton Venturim Junior. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
77'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
78'
  Buden je podrl Innocentija in 11 - metrovka za Gorico. #GO.KR
78'
Gol (11m)
  GOOOL! Luka Majcen je zadel enajstmetrovko!
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček.
80'
80'
  Menjava: iz igre Antun Palič, v igro Jaka Ihbeisheh.
82'
  Zaradi poškodbe Hentyja bo Gorica tekmo končala z igralcem manj. #GOvKR
83'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
84'
  Alessio Innocenti je dobil rumeni karton.
84'
86'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Ronaldo Vanin.
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Tine Kavčič.
89'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
90'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ronaldo Vanin. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
90+1'
  Luka Majcen je dobil rumeni karton.
90+1'
  Luka Majcen je prejel opomin zaradi simuliranja.
90+2'
  4 min. sodniškega dodatka.