11. krog |  Domžale, Športni park |  27.09.2014 ob 16.00  | Prenos: Planet

Kalcer Radomlje

0 : 0

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Beton Uroš (2. pomoč) , Podgoršek Marko (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 4

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžalskega športnega parka, kjer Radomlje gostijo Maribor.
0'
  Za Radomljami je izjemno uspešen teden. Najprej so v soboto v Portovalu osvojili svojo prvo prvoligaško točko, v sredo pa so na Bonifiki prišli še do prve prvoligaške zmage.
0'
  Čeprav so Radomlje še vedno na zadnjem mestu je zaostanek za deveto Gorico in osmo Krko majhen. Za Goričani Radomlje zaostajajo za dve točki, za Krko pa tri.
0'
  Mariborčani so se z zmago v zadnjih sekundah tekme v Velenju povzpeli na drugo mesto, kjer za vodilnima Domžalami, ki imajo tekmo več, zaostajajo za sedem točk.
0'
  Mariborska obramba je letos precej nezanesljiva, saj je prejela že devet golov in je šele četrta najboljša obramba lige. Najslabšo obrambo lige imajo Radomlje, ki so prejele že 23 golov.
0'
  Ekipi sta letos že odigrali eno medsebojno tekmo. V drugem krogu je Maribor v Ljudskem vrtu slavil zmago 3:2. Zavrl je Radomlje popeljal v vodstvo v 19. minuti, zgolj dve minuti kasneje pa je Balkovec zatresel lastno mrežo. Neodločeno je ostalo vse do zadnjih minut, ko je Luka Zahovič v razmaku treh minut (85', 88') dosegel dva gola. Končni rezultat je z zadetkom v 93. minuti postavil Stoijlkovič.
0'
  Za Mariborčane bo to zadnja tekma pred obračunom 2. kroga Lige prvakov. V torek Štajerci namreč gostujejo na Veltins-Areni v Gelsenkirchnu gostujejo pri Schalkeju. Kljub temu je za njih tekma 11. kroga Prve lige Telekom Slovenije zelo pomembna, saj si ne smejo privoščiti spodrsljaja, ki jih oddaljil od prvega mesta.
0'
  Pri Radomljah se po prestani kazni v moštvo vrača Luka Cerar, medtem ko Ante Šimundža spet lahko računa na Aleksandra Rajčeviča.
0'
  To je tudi dvoboj edinih ekip, ki imata tudi B-ekipo.
0'
  Maribor B je vodilna ekipa 3. SNL – sever. Mariborski mladci so v derbiju z 2:0 premagali Koroško Dravograd (Dodlek S. 89', Črnic 90+2') in so na vrhu lestvici s petimi zmagami v petih tekmah. Njihova gol razlika je 26:5.
0'
  Radomlje B je s tremi zmagami in dvema porazoma na petem mestu 3. SNL – center. Danes jih čaka tekma v gosteh proti trboveljskemu Rudarju. Je pa na prvem mestu ženska ekipa iz Radomelj, ki je s 100 % izkupičkom na vrhu SŽNL. Ta vikend, ko je na sporedu 5. krog SŽNL, so igralke ŽNK Radomlje proste.
0'
  Kljub temu, da sta NK Radomlje in NK Maribor odigrala zgolj eno medsebojno tekmo v prvenstvu, pa se poznata že iz pokalnega tekmovanja.v sezoni 2012/2013 je Maribor izločil Radomlje v osmini pokala (1:4). Tudi letos se bosta ekipi srečali v pokalu. Žreb ju je spet soočil v osmini finala, le da bo tekma tokrat v Mariboru.
1'
1'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Utrpel ga je Welle Ndiaye.
5'
  Agresiven zacetek tekme s strani Nk Maribora, že v 2.minuti se je v kazenskem prostoru sam znašel Mendy
8'
  Spremljamo dokaj izenačeno srečanje, Radomlje se zaenkrat dobro upirajo Mariboru.
13'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Dare Vršič.
19'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mejač. Utrpel ga je Matej Centrih.
22'
  Dare Vršič je dobil rumeni karton.
22'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič. Utrpel ga je Niko Snoj.
26'
  Radomlje na vse pretege napadajo preko Gorana Vuka, vendar zaenkrat še brez uspeha.
30'
  Welle Ndiaye je dobil rumeni karton.
31'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Utrpel ga je Niko Snoj.
33'
34'
  Streljal je Aleksander Rajčevič, a mimo vrat.
35'
37'
  Zgleda da gre za težjo poškodbo Ndiayeja, saj je na igrišče pritekla zdravniška ekipa z nosili.
38'
  Menjava: iz igre Welle Ndiaye, v igro Sintayehu Sallalich.
40'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Gajič. Utrpel ga je Željko Filipovič.
42'
44'
  Prekršek je utrpel Jure Balkovec .
45'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mejač. Utrpel ga je Goran Vuk.
45+1'
  Aleš Mejač je dobil rumeni karton.
45+1'
Podaljšek
  Še dve minuti podaljška v prvem polčasu
45+3'
45+3'
  Bomo videli kaj bo prinesel drugi polčas, domači zaenkrat dobro stojijo v obrambi, Maribor pa še brez pravih idej v napadu.
46'
46'
47'
47'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič.
48'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Željko Filipovič.
49'
  Streljal je Damjan Bohar, a mimo vrat.
50'
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dare Vršič.
52'
  Ofenzivni začetek Maribora v drugem polčasu.
53'
  Streljal je Dare Vršič, a mimo vrat.
53'
56'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Utrpel ga je Niko Snoj.
56'
  Luka Gajič v prepovedanem položaju.
56'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Sintayehu Sallalich. Utrpel ga je Janez Zavrl.
59'
59'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Jean-Philippe Mendy. Utrpel ga je Niko Snoj.
60'
  Jean-Philippe Mendy je dobil rumeni karton.
62'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
63'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
64'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Marcos Morales Tavares.
65'
  Luka Cerar v prepovedanem položaju.
68'
  Menjava: iz igre Luka Cerar, v igro Dušan Stoiljkovič.
69'
70'
  Menjava: iz igre David Biton, v igro Luka Zahovič.
72'
  Menjava: iz igre Luka Gajič, v igro Žiga Smrtnik.
75'
  Luka Zahovič v prepovedanem položaju.
76'
  Prekršek je utrpel Luka Zahovič .
77'
  Radomlje ima udarec iz kota.
77'
  Prvi kot na tekmi za Radomlje
78'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Smrtnik. Utrpel ga je Sintayehu Sallalich.
78'
  Žiga Smrtnik je dobil rumeni karton.
79'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Sintayehu Sallalich.
80'
81'
81'
  Menjava: iz igre Goran Vuk, v igro Robi Jakovljevič.
85'
  Borbenost obeh ekip se iz minute v minuto stopnjuje!
85'
  Protinapad Radomelj, vendar lepa obrambra Handanovića
85'
89'
  Še zadnja minuta rednega dela.
89'
  Robi Jakovljevič je dobil rumeni karton.
90'
  Roka Jakovljevića, ter prosti strel Maribora iz nevarnega položaja
90'
90+1'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega dodatka je pokazal 4.sodnik.
90+2'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Marcos Morales Tavares.