12. krog |  Novo mesto, Portoval - Novo mesto |  05.10.2014 ob 15.00  | Prenos: Arena TV

Krka

1 : 1

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Šinkovec Bojan (2. pomoč) , Tošeski Boris (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Spoštovani, lep pozdrav s Portovala, kjer bomo spremljali sklepno srečanje 12. kroga med Krko in Celjem. #KRvCE
0'
  Na Dolenjsko torej prihajajo Štajerci, ki so v prejšnjem krogu prekinili zmagoviti niz vodilnega moštva prvenstva Domžal.
0'
  Poleg tega je Oršić poskrbel, da je moral domžalski vratar Vidmar po rekordnih 1002 minutah prvič po žogo v lastno mrežo.
0'
  Celjani pod vodstvom Simona Rožmana kažejo dobre predstave, kar se izraža tudi v odlični statistiki, saj Štajerci že devet zaporednih prvenstvenih tekem ne poznajo poraza.
0'
  Na drugi strani statistika Krke ni ravno blesteča. Dolenjci na gostovanjih še naprej ostajajo brez osvojene točke. V prejšnjem krogu jih je premagala Gorica. Vseeno pa nekaj upanja v taboru Krke predstavljata domača zmaga nad Olimpijo in remi z Radomljami.
0'
  Postava Krke: Pelin, Žižić, Vučkić, Buden, Jurić, Fuček, Dežmar, Rašić, Welbeck, Palić in Kastrevec. #KRvCE
0'
  Postava Celja: Kotnik, Klemenčič, Žitko, Vidmajer, Jakolić, Miškić, Lovrečič, Ahmedi, Verbič, Oršić in Sunny.
0'
  V vrstah Celja bodo najbolj pogrešali enega od nosilcev igre Vrhovca, ki mora danes počivati zaradi kazni.
0'
  Statistika medsebojnih obračunov je na strani Celja. Na devetih prvenstvenih tekmah je zabeležilo šest zmag. Enkrat sta moštvi remizirali, dvakrat pa so zmago slavili farmacevti.
1'
4'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
4'
  Vinko Buden v prepovedanem položaju, sicer se je iz oči v oči srečal s Kotnikom, a je bil njegov strel z glavo nenatančen.
5'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček, a naravnost v Kotnika.
8'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
9'
  Krajša prekinitev. Kastrevec je dobil udarec v glavo, a bo kot kaže tekmo lahko nadaljeval.
11'
  Krka ima udarec iz kota.
12'
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vinko Buden. Lahko delo za Kotnika.
14'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Jurič. Utrpel ga je Anej Lovrečič.
14'
  Celje ima udarec iz kota.
14'
  Streljal je Danijel Miškič, a visoko preko vrat.
15'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Tomislav Jurič.
16'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
18'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
19'
21'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Mislav Oršič. Utrpel ga je Alen Vučkič.
22'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
22'
  Prekršek na dobrih 20 metrih za Krko.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček. Znova lahko delo za Kotnika.
23'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
24'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
26'
  Domači navijači zahtevajo najstrožjo kazen zaradi domnevnega prekrška Žitka nad Kastrevcem v kazenskem prostoru, a je Balažič ni dosodil.
27'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Josip Fuček.
29'
  Krka je bila v lepem položaju za nevaren strel. Kombinirala sta Welbeck in Palič, a se je slednji v kazenskem prostoru zapletel.
29'
30'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Danijel Rašič.
31'
  GOOOL! Zadel je Tomislav Jurič! Strel mu je na dobrih 20 metrih pripravil Vučkič, Jurič pa je natančno meril v vratarjevo desno malo mrežico.
33'
  Streljal je Alen Vučkič, a mimo vrat.
33'
34'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Anej Lovrečič.
34'
  Danijel Dežmar je dobil rumeni karton.
35'
  V kazenskem prostoru je z glavo meril Verbič, a mimo vrat.
36'
37'
39'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Marko Jakolič.
41'
  Streljal je Benjamin Verbič, a mimo vrat.
42'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Anej Lovrečič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
43'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Danijel Rašič.
44'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Vinko Buden. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
44'
  Po podaji Verbiča je pred kazenskim prostorom do strela prišel Mislav Oršič, a je meril mimo vrat.
45+1'
  Minuta sodnikovega podaljška.
45+1'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Tadej Vidmajer.
45+2'
46'
46'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Antun Palič. Utrpel ga je Anej Lovrečič.
47'
  GOOOL! Zadel je Valon Ahmedi! V hitri akciji je v kazenskem prostoru z diagonalnim strelom premagal Pelina.
48'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič.
50'
  Prekršek je utrpel Alen Vučkič.
51'
52'
  Celjani zahtevajo najstrožjo kazen zaradi prekrška nad Lovrečičem v kazenskem prostoru.
53'
54'
  Streljal je Tomislav Jurič, a precej mimo vrat.
54'
55'
Rdeči karton
  Benjamin Verbič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
56'
  Enajstmetrovka za Krko! #KRvCE
57'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Josip Fuček je zgrešil enajstmetrovko!
57'
59'
  Zaradi igre z roko v kazenskem prostoru je moral z igrišča Verbič, nato pa je Kotnik ubranil 11-m Fučku! #KRvCE
61'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Sunny Ogbemudia Omoregie. Utrpel ga je Danijel Rašič.
62'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Anej Lovrečič. Utrpel ga je Tomislav Jurič.
62'
  Anej Lovrečič je dobil rumeni karton.
63'
  Menjava: iz igre Sunny Ogbemudia Omoregie, v igro Dejan Djermanovič, ki še čaka na prvi zadetek v letošnji sezoni.
64'
  Po podaji Fučka je odlično streljal Kastrevec, a se je izkazal Kotnik! #KRvCE
66'
67'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Mislav Oršič. Utrpel ga je Tomislav Jurič.
68'
  Menjava: iz igre Danijel Dežmar, v igro Mario Carevič.
68'
69'
  Vinko Buden v prepovedanem položaju.
70'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Marko Jakolič.
71'
  Dejan Djermanovič je dobil rumeni karton.
71'
  Nikola Žižič je dobil rumeni karton.
73'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Antun Palič, a se je spet izvrstno izkazal Kotnik.
74'
78'
  Izvrsten strel Fučka z desne strani kazenskega prostora, a je žoga za nekaj centimetrov zgrešila cilj.
78'
  Menjava: iz igre Antun Palič, v igro Marin Perič.
80'
  Tomislav Jurič je dobil rumeni karton zaradi igre z roko.
80'
81'
81'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Matic Žitko.
82'
  Streljal je Nana Addo Welbeck-Maseko, a mimo vrat.
84'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Mislav Oršič.
84'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Mislav Oršič. Utrpel ga je Danijel Rašič.
86'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Marin Perič.