19. krog |  Celje, Arena Petrol |  29.11.2014 ob 16.00  | Prenos: TV Slovenija 2

3 : 0

Zavrč

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 5

0'
  Lepo pozdravljeni iz Celja, kjer se bosta ob 16. uri med seboj pomerili ekipi Celja ter Zavrča. Omenjeni ekipi sta sosedi na prvenstveni razpredelnici, saj Celjani zasedajo četro mesto, medtem ko so Haložani na petem. A ti jih zaradi medsebojne razlike petih točk kljub temu še ne morejo ujeti z morebitno današnjo zmago.
0'
  Za domačini je strašanski niz neporaženosti. Ta traja že kar dvajset tekem (od tega šetnajst prvenstvenih) v vseh tekmovanjih, kjer Celjani nastopajo.
0'
  Minuli teden ga niso prekinili niti Velenjčani v lokalnem derbiju. Tekma se je zaključila brez zadetkov.
0'
  Na drugi strani ekipa Zavrča občutno popušča. Za njimi sta dva zaporedna poraza. V prejšnjem krogu so se z ničlo vrnili iz Nove Gorice, a je igra vendarle bila vzpodbudna.
0'
  A ta ne prinaša točk. Zato je vodstvo kluba že med tednom poseglo po prvih ukrepih in prekinilo sodelovanje Andreju Dugolinu, Robertu Brdarju in Lovru Beniču.
0'
  Sicer pa so Celjani "dobra stranka" Zavrčanov. Ti so doslej slavili kar na štirih medsebojnih tekmah, medtem ko so se "grofje" polnega izkupička veselili zgolj enkrat. Celjani pa so letos bili uspešnejši v pokalnem tekmovanju, ko so izločili prav današnjega tekmeca.
0'
  Pa poglejmo še začetni enajsterici:
0'
  Celje: Mujčinovič, Klemenčič, Žitko, Krajcer, Klemenčič, Jugovič, Verbič, Miškič, Vrhovec, Oršič, Sunny. #CEvZA
0'
  Zavrč: Ranilovič, Sambolec, Kristič, Datkovič, Dedič, Jeretec, Cvek, Polič, Matjašič, Antolek, Kresinger. #CEvZA
0'
  Sodniki: Rade Obrenovič, Andraž Kovačič, Dejan Švarc, Asmir Sagrkovič.
0'
  Še 10 minut do pričetka tekme. Nogometaši so že končali z ogrevanjem.
0'
  Domači strateg pa danes zaradi poškodbe ne bo mogel računati na izredno zanesljivega vratarja Kotnika. #CEvZA
0'
  Zaradi prepovedi pa ne bo pri Celjanih niti Valona Ahmedija in Tadeja Vidmajerja. #CEvZA
0'
  Glavni akterji že prihajajo na igrišče...
0'
  Na tribunah Arene Petrol je tudi manjša skupinica gostujočih navijačev. #CEvZA
1'
1'
  GOOOL! Kakšen začetek Celjanov! Že v 11. sekundi je lepo kombinacijo Jakoliča in Oršiča z drsečim štartom v zadetek pretvoril Benjamin Verbič!
2'
  Zavrč ima udarec iz kota.
2'
  Takoj odgovor gostov. Po podaji Jereteca je najvišje skočil Dino Kresinger, a je bil njegov poskus prešibak za veterana v celjskih vratih, Amela Mujčinoviča.
3'
  Celje ima udarec iz kota.
7'
  Verbič je zadel že po 11. sekundi igre! Ali gre za nov slovenski rekord?! #CEvZA
7'
  Streljal je Mislav Oršič, a mimo vrat.
7'
  Dejan Polič se je povsem sam znašel v domačem kazenskem prostoru, a se mu je strel povsem ponesrečil.
11'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Boris Sambolec. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
12'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Lovro Cvek.
14'
  Prekršek je utrpel Igor Jugovič .
15'
  Verbič je sedaj tudi uradno dosegel najhitrejši zadetek v zgodovini slovenske prve lige! #CEvZA
18'
  Oršič se je ponovno izkazal z asistenco, a je Danijel Miškič z roba kazenskega prostora meril previsoko.
19'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Kristič. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
19'
  Matija Kristič je dobil rumeni karton.
20'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Matija Kristič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
20'
21'
  Kakšna neumnost Krističa, ko je zgolj v minuti napravil dva nepotrebna prekrška nad Verbičem ter si tako predčasno prislužil pot pod prho! Nemara gre tudi tukaj za nov rekord...
21'
  GOOOL! Po podaji Oršiča, je Danijel Miškič povišal vodstvo domačih!
23'
  GOOOL! Še drugič danes je zadel Benjamin Verbič, ki je kaznoval neodločno obrambo gostov!
27'
  Danijel Miškič je dobil rumeni karton.
27'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Toni Datkovič.
28'
  Streljal je Sunny Ogbemudia Omoregie, a mimo vrat.
29'
  Z današnjo zmago bi Celjani zbrali že 37 točk, kolikor so jih lani zbrali v celotni sezoni! #CEvZA
29'
31'
  Menjava: iz igre Nenad Dedič, v igro Jure Srnec.
31'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Marko Krajcer.
32'
  Iz roba kazenskega prostora je poskusil Jure Matjašič, Mujčinovič pa jo je le s težavami izbil nazaj v polje.
34'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Srnec. Utrpel ga je Mislav Oršič.
34'
  Jure Srnec je dobil rumeni karton.
35'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Dejan Polič.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sunny Ogbemudia Omoregie.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Danijel Miškič.
38'
  Najprej je strel Sunnyja iz bližine Ranilovič ubranil, medtem ko je drug poskus Miškiča zaustavila še le prečka gostujočih vrat.
38'
  Menjava: iz igre Toni Datkovič, v igro Marko Roškar.
39'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Antolek. Utrpel ga je Igor Jugovič.
40'
  Blaž Vrhovec se je lepo otresel gostujočega brnilca, vendar je meril v naročje vratarja Raniloviča.
42'
  Kot kaže bo Zavrč moral že v prvem polčasu prisilno opraviti vse tri menjave...
44'
  Matjašič bo vendarle stisnil zobe ter nadaljeval z obračunom..
44'
  Blaž Vrhovec v prepovedanem položaju.
45+1'
  Še tri minute sodniškega dodatka...
45+2'
  Odlično posredovanje Raniloviča pred Sonnyjem.
45+3'
  Streljal je Danijel Miškič, a mimo vrat.
45+3'
45+3'
  Odličen prvi polčas, v katerem so dominirali Celjani. Ti zasluženo visoko vodijo, a prednost bi lahko bila še višja! Videli pa smo tudi polčas rekordov. Ne le da je Verbič v 11. sekundi dosegel najhitrejši zadetek, rekorder je najverjetneje tudi Kristič, ki si je le v nekaj sekundah prislužil dva rumena kartona.
46'
46'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Mislav Oršič. Utrpel ga je Jure Srnec.
46'
  Dino Kresinger v prepovedanem položaju.
50'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Roškar. Utrpel ga je Marko Jakolič.
51'
  Menjava: iz igre Danijel Miškič, v igro Anej Lovrečič.
52'
  Mimo vrat je streljal je Sunny Ogbemudia Omoregie in s tem nespretno zapravil lepo priložnost domačih.
53'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Marko Ranilovič.
54'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Dino Kresinger.
55'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dario Jertec. Utrpel ga je Anej Lovrečič.
55'
  Dario Jertec je dobil rumeni karton.
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dario Jertec, Mujčinovič brez težav lovi.
58'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Dino Kresinger.
59'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Boris Sambolec. Utrpel ga je Anej Lovrečič.
59'
  Izjemna priložnost za Celjane, potem ko je Sunnyju na golovi črti veselje preprečil Srnec.
60'
61'
  Streljal je Anej Lovrečič, a mimo vrat.
62'
  Menjava: iz igre Ivan Antolek, v igro Sandi Čeh.
62'
  Streljal je Sunny Ogbemudia Omoregie, a tik mimo desne vratnice.
64'
  Streljal je Lovro Cvek, a mimo vrat.
65'
65'
  Menjava: iz igre Sunny Ogbemudia Omoregie, v igro Dejan Djermanovič.
66'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Dino Kresinger.
68'
69'
  Streljal je Dejan Djermanovič, a mimo vrat.
71'
  Streljal je Igor Jugovič, a mimo vrat.
72'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Čeh. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
73'
73'
  Nenadoma se je iz daljine za strel odločil Anej Lovrečič, Ranilovič pa jo je s konicami prstov še uspel izbiti v kot.
73'
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mislav Oršič.
75'
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Djermanovič, Ranilovič pa je bil ponovno na mestu.
76'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Dejan Polič.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Matjašič, Mujčinovič pa se je izkazal z zanesljivo obrambo.
79'
  Menjava: iz igre Benjamin Verbič, v igro Gregor Bajde.
80'
  Bajde se vrača na zelenico po daljši odsotnosti zaradi poškodbe. #CEvZA
80'
  In že je bil v izjemni priložnosti... Gregor Bajde je iz bližine zadel le zunanji del mreže.
83'
83'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Dino Kresinger.
84'
  Bajde je lepo s prsmi spustil žogo do Dejan Djermanovič, ki pa je grdo zgrešil cilj.
87'
  Streljal je Gregor Bajde, a mimo vrat.
88'
  Marko Roškar je iz bližine nastreljal celjskega branilca.
90'
  Marko Roškar je dobil rumeni karton.
90+1'
  Še dve minuti do konca tekme.
90+1'
  Sedemnajst tekem zapored so Celjani neporaženi. Nov klubski rekord! #CEvZA
90+2'
  Streljal je Marko Krajcer, a mimo vrat.
90+2'
90+2'
  V drugem delu smo spremljali nekoliko manj zanimivo predstavo, v kateri pa so domači nogometaši kljub temu zapravili celo kopico priložnosti. Zavrčani pa kod da bi se ob zgodnjem visokem vodstvu gostiteljev že med polčasom predali. Lep pozdrav do prihodnjič.