20. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  06.12.2014 ob 16.00

2 : 1

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Beton Uroš (2. pomoč) , Drečnik Davor (4. sodnik)
6 Rumeni kartoni 5

0'
  Še zadnjič to jesen lep pozdrav z Bonifike, kjer so bosta pomerila Koper in Olimpija. #KPvOL
0'
  Koper ima za seboj tri zaporedne poraze (Rudar, Maribor, Radomlje) in izgublja sredino lestvice. #KPvOL
0'
  Olimpija prihaja na Obalo po domačem porazu s Krko, s katerim je padla na četrto mesto. #KPvOL
0'
  Povsem drugačna pa je zgodba zadnjih Olimpijinih gostovanja na Bonifiki, ni poražena že od lanskega maja: na zadnjih štirih gostovanjih kar tri zmage, zadnji dve sta zaporedni.
0'
  Nazadnje sta se ekipi na Bonifiki pomerili 27. avgusta, izid pa 1:2 (Lotrič; Omladič in Šporar). #KPvOL
0'
  Na Bonifiki bo to 12. medsebojna tekma, razmerje je 6-2-3, gol razlika 14:8. #KPvOL
0'
  V skupnem seštevku sta ekipi odigrala 22 tekme. 9 zmag ima Koper, 10 Olimpija, 3 tekme so se končale z remijem. Gol razlika: 23:31.
0'
  Na zadnjih petih tekmah vselej zmaga ene ali druge ekipe, ki se doslej še nista razšli brez zadetkov.
0'
  Luka Koper ima na 7. mestu 7 zmag 1 remi in 11 porazov z gol razliko 19:31.
0'
  Olimpija je na 4. mestu in ima 10 zmag, 5 remijev in 3 poraze ter gol razliko 34:14.
0'
  Olimpija je strelsko najbolj učinkovita ekipa, dosegla je dva zadetka več od Celja in Maribora ter sedem več od vodilnih Domžal. Nima pa najvišjega razmerja med danimi in prejetimi goli, saj je s +23 v prednosti Celje.
0'
  Na lestvici domačih tekem je Luka Koepr šele na 9. mestu: 3 – 0 – 6, gol razlika 8:13. #KPvOL
0'
  Na gostujoči lestvici je Olimpija na 2. mestu: 4 – 4 – 1, gol razlika 15:7.
0'
  Koper je v četrtfinalu pokalnega tekmovanja na povratni tekmi izničil prednost Gorice, Olimpija pa zapravila prednost s prve tekme proti Domžalam.
0'
  Koper je brez kaznovanih, ponovno je v kadru Damir Hadžič, Olimpija je brez Kenana Bajriča in Nemanje Mitroviča. #KPvOL
0'
  V obeh taborih težave s poškodbami, ki so trenerjema krojile sestavo enajsteric.
0'
  Olimpija: Šeliga, Jović, Rodić, Matić, Šporar, Božič, Jurčevič, Omladič, Kapun, Zarifović, Spahija #KPvOL
0'
  Luka Koper: Hasić, Gregorič, Šme, Guberac, Žibert, Lotrič, Štulac, Črnigoj, Srečković, Hadžić, Pučko #KPvOL
0'
  Glavni sodnik je Kranjčan Andrej Žnidaršič, ki je šesto sezono prvoligaški sodnik. Njegova letošnja šesta tekma, skupno sedemintrideseta.
0'
  Na Obali je oblačno jesensko popoldne s temperaturo 10ºCelzija.
0'
  Ekipi sta ob rahlem dežju na igrišču.
0'
  S sredine začenjajo Ljubljančani.
1'
3'
  Streljal je Andraž Šporar, a mimo vrat.
4'
  Zelo miren začetek tekme.
4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Hrvoje Spahija. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
4'
  Hrvoje Spahija je dobil rumeni karton.
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Srečkovič. Utrpel ga je Darijan Matič.
7'
  Streljal je Domen Črnigoj, a mimo vrat.
8'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Jurčevič. Utrpel ga je Matej Pučko.
8'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Blaž Božič.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Šporar.
10'
  Spahija je podal na noge Lotriču in potem sam popravil napako z obrambo strela. #KPvOL
10'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
10'
  Boban Jovič je dobil rumeni karton.
11'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Andraž Šporar.
12'
  Olimpija ima udarec iz kota.
12'
  Andraž Šporar v prepovedanem položaju.
13'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
13'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Nik Omladič.
13'
  Urban Žibert je dobil rumeni karton.
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
16'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Aris Zarifovič.
19'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Srečkovič. Utrpel ga je Nik Omladič.
21'
  Črnigoj - Lotrič - Guberac in dober strel ter obramba Šelige. #KPvOL
22'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
24'
26'
  Menjava: iz igre Aris Zarifovič, v igro Matija Škarabot.
26'
  Zarifovič je poškodovan.
28'
  Domen Črnigoj v prepovedanem položaju.
29'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
31'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Boban Jovič.
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Božič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
33'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Nik Kapun.
34'
  Streljal je Mario Jurčevič, a mimo vrat.
34'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Hrvoje Spahija.
36'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Leo Štulac.
36'
  Aleksandar Rodič je dobil rumeni karton.
39'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Boban Jovič.
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Domen Črnigoj.
41'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
42'
  GOOOL! Zadel je Aleksandar Rodič!
43'
  Po kombinaciji med Šporarjem in Rodičem, slednji strel v prazno mrežo ob izigranem Hasiču. #KPvOL
44'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Hrvoje Spahija. Utrpel ga je Miha Gregorič.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Lotrič.
44'
45'
  Odličen strel Lotriča z glavo po podaji Gregoriča, Šeliga odbija v kot. #KPvOL
45+1'
  Aleksandar Rodič v prepovedanem položaju.
45+1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Hrvoje Spahija. Utrpel ga je Urban Žibert.
45+2'
  2 min. sodniškega dodatka.
45+3'
46'
46'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Nik Omladič.
49'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
49'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Božič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
49'
  Blaž Božič je dobil rumeni karton.
50'
  Streljal je Damir Hadžič, a mimo vrat.
51'
52'
  Damir Hadžič v prepovedanem položaju.
53'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Leo Štulac.
54'
54'
55'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Aleksandar Rodič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
56'
  Rodič je s komolcem udaril Štulca in priigral drugi rumeni karton. #KPvOL
56'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Nik Kapun.
58'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
59'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Utrpel ga je Darijan Matič.
60'
  Streljal je Mitja Lotrič, a mimo vrat.
61'
65'
  Menjava: iz igre Matija Škarabot, v igro Jaka Corn.
66'
  Po Zarifoviču je moral zaradi poškdobe z igrišča še Škarabot. #KPvOL
66'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
66'
  Miha Gregorič je dobil rumeni karton.
67'
  Menjava: iz igre Urban Žibert, v igro Jaka Štromajer.
67'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Nik Omladič.
69'
70'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Blaž Božič.
72'
73'
  GOOOL! Zadel je Miha Gregorič!
73'
  Po kotu Šeliga v prazno, odbito žogo je "iz mrtvega kota" Gregorič poslal v mrežo, 1:1. #KPvOL
75'
75'
  Jaka Corn v prepovedanem položaju.
75'
  Dober strel Šporarja z glavo z roba kazenskega prostora in odlična obramba Hasiča.
77'
77'
78'
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Štulac.
79'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Mario Jurčevič.
80'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Andraž Šporar.
80'
  Streljal je Blaž Božič, a mimo vrat.
81'
  GOOOL! Zadel je Mitja Lotrič!
81'
  Pučko je z globinsko žogo zaposlil Lotriča, ta pa je z močnim strelom matiral nemočnega Šeligo. #KPvOL
83'
84'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Corn. Utrpel ga je Damir Hadžič.
84'
  Menjava: iz igre Blaž Božič, v igro Miran Burgič.
85'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Nik Omladič.
85'
86'
  Mitja Lotrič v prepovedanem položaju.
86'
86'
  Ivica Guberac je dobil rumeni karton.
87'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Matej Pučko.
88'
  Ivica Guberac v prepovedanem položaju.
89'
  Menjava: iz igre Mitja Lotrič, v igro Marko Krivičič.
90'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Hrvoje Spahija.
90+1'
  4 min. sodniškega dodatka.
90+3'
90+3'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Mario Jurčevič.
90+3'
90+4'
  Jaka Štromajer je dobil rumeni karton.
90+5'
  Ermin Hasič je dobil rumeni karton.
90+5'
90+6'
  11 - metrovka za Olimpijo!
90+6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Hrvoje Spahija.
90+6'
  Denis Šme je dobil rumeni karton.
90+7'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Miran Burgič je zgrešil enajstmetrovko!
90+7'
90+7'
  Miran Burgič je zgrešil strel z enajstih metrov in Koprčani so prekinili serijo zaporednih ljubljanskih zmag.