21. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  04.03.2015 ob 19.00

Zavrč

1 : 0

Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Vivod Dejan (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Dragi ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Zavrča, kjer se bodo ob svečani otvoritvi nove završke tribune domači nogometaši pomerili z Domžalami, ki trenutno zasedajo prvo mesto na razpredelnici.
0'
  Kot že rečeno, je danes v Halozah nad vse svečano (slavnostni govornik je bil tudi Janez Janša). Tukajšnji športni park je doživel celovito prenovo in kar tare se radovednih navijačev, ki si želijo prisostvovati na otvoritveni slovesnosti.
0'
  Nova tribuna v Zavrču sprejme skoraj 1.100 gledalcev. Več udobja bo tudi za nogometaše, ki bodo odslej razpolagali s štirimi novimi slačilnicami in fizioterapevtsko sobo. Veliko pridobitev za slovenski nogomet dopolnjujejo še novi prostori za novinarje, klubski bar in veliko asfaltirano parkirišče.
0'
  Prenovo pa ni doživel le stadion. Tudi celotno moštvo Zavrča je do dobra prevetreno. Majico Haloškega prvoligaša je v jesenskem delu nosilo le pet nogometašev, ki so tudi danes v kadru, prav tako novega trenerja, Ivice Solomuna.
0'
  Najverjetneje je tudi to botrovalo slabi predstavi v minulem krogu, ko so jih suvereno ugnali nogometaši Krke, ki so večji del tekme nastopali z igralcem manj.
0'
  Uvodni krog spomladanskega dela prvenstva pa ni prizanesel niti vodilni ekipi lige. Domžalčani so z remijem v Velenju precej ogrozli svoje vodstvo. Zanimivo, da tudi oni niso uspeli izkoristiti številčne premoči na igrišču.
0'
  Tudi v domžalski enajsterici se tako obetajo nekatere spremembe, še posebej, ker bosta na prisilnem počitku Darko Zec in Kenan Horič. Tako bodo danes do izraza lahko prišli novinci, ki so to zimo domžalčanom prišli pomagati v boju za naslov prvaka.
1'
2'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
2'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Utrpel ga je Tomislav Kiš.
2'
  Streljal je Jure Matjašič, a mimo vrat.
3'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Dejan Polič.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Kiš. Utrpel ga je Anže Jelar.
5'
  Prva večja priložnost je pripadla gostom, ko je lepo akcijo Majerja nenatančno zaključil Mate Eterovič.
7'
  Zaradi nekaj tehničnih težav vam še dolgujemo postave.
8'
  Zavrč:Pridigar, Korošec, Muminovič, Đukič, Datkovič, Cvek, Polič, Matjašič, Kelenc, Mitrovič, Kiš. #ZAvDO
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic, Pridigar pa je s precej težavami še uspel nekoliko neodločno posredovati.
10'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
10'
  Jure Matjašič je dobil rumeni karton.
12'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Jelar, Črnic, Trajkovski, Simič, Eterovič, Majer, Morel, Korun, Kous. #ZAvDO
14'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Ante Mitrovič.
15'
  Zavrč ima udarec iz kota.
15'
  GOOOL! Lovro Cvek je sprožil z roba kazenskega prostora ter presenetil pokritega vratarja Vidmarja!
18'
19'
  Mate Eterovič je s kakšnih trinajstih metrov stresel okvir domačih vrat!
20'
  Domžale ima udarec iz kota.
20'
23'
  Glavni sodnik na današnji tekmi je Alen Borošak, za katerega je to "krstni" nastop med slovensko elito! #ZAvDO
23'
  Lovro Cvek se je lepo prebil pred domžalska vrata, a je iz težkega pložaja grdo zgrešil.
24'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Tomislav Kiš.
28'
  Žal se posledice prenove stadiona precej poznajo na travnati površini, ki nogometašem precej otežuje delo. #ZAvDO
28'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Tomislav Kiš. Utrpel ga je Nejc Skubic.
34'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Miha Korošec.
35'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Mitrovič. Utrpel ga je Uroš Korun.
36'
36'
41'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Tomislav Kiš.
41'
  Dejan Trajkovski je dobil rumeni karton.
41'
  Menjava: iz igre Doris Kelenc, v igro Eros Grezda.
42'
  Kelenc je igro zapustil zaradi poškodbe! #ZAvDO
44'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sanin Muminovič. Utrpel ga je Žiga Kous.
44'
  Sanin Muminovič je dobil rumeni karton.
45'
  Še dve minuti sodniškega dodatka!
45+2'
45+2'
  Domžalčani so sicer podjetneje krenili v tekmo, vendar si domači nogometaši praznika ne nameravajo pokvariti. Z zadetkom Cveka so motivirane goste povsem umirili. Ti so nekoliko "oživeli" le po strelu Eteroviča, ki je z bližine zadel zgolj prečko.
46'
48'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Matic Črnic.
50'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Dejan Polič.
52'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Ante Mitrovič.
53'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Simič. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
53'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Simič. Utrpel ga je Eros Grezda.
56'
  Domžalčani počasi prevzemajo pobudo...
57'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Sebastijan Antič.
58'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Lovro Cvek.
59'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Ante Mitrovič.
60'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Ante Mitrovič.
62'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Simič. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
63'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Žan Majer.
65'
  Streljal je Mate Eterovič, a mimo vrat.
66'
  Menjava: iz igre Benjamin Thomas Romain Morel, v igro Slobodan Vuk.
69'
  Mitrovič je lepo z glavo žogo prepustil Muminoviču, njegov strel pa so gostje uspeli blokirati.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lovro Cvek, vratar Vidmar pa je zabeležil novo obrambo.
70'
72'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
73'
  Menjava: iz igre Mate Eterovič, v igro Matej Podlogar.
73'
  Po podaji Korošca, je najvišje skočil Tomislav Kiš, ki je meril preko vrat.
73'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastijan Antič. Utrpel ga je Matic Črnic.
74'
  Sebastijan Antič je dobil rumeni karton.
74'
  Uroš Korun je dobil rumeni karton, saj je z igro nadaljeval brez dovoljenja sodnika.
76'
  Streljal je Matej Podlogar, a mimo vrat.
78'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Mitrovič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
79'
  Eros Grezda je dobil rumeni karton zaradi simuliranja.
82'
  Domžalčani nikakor ne najdejo poti do završkih vrat, saj si v drugem delu praktično niso priigrali nobene prave priložnosti.
82'
84'
84'
  Menjava: iz igre Anže Jelar, v igro John Jorrin Nemiah James.
85'
  Tomislav Kiš bi že lahko odločil zmagovalca, a je meril previsoko.
86'
  Z roba kazenskega prostora je poiskušal še John Jorrin Nemiah James, a je tudi on zgrešil cilj.
86'
  Menjava: iz igre Ante Mitrovič, v igro Antonio Brzoja.
90'
  Bo Domžalam vendarle uspelo izenačiti? Časa je vse manj...
90+1'
  Še tri minute upanja za goste.
90+4'
  Kiš bi skoraj sam prišel pred Vidmarja, a mu je veselje še v zadnjem trenutku preprečil Skubic.
90+4'
90+4'
  Gostje so v drugem delu sicer imeli terensko premoč, a njihovi napadi so bili jalovi. Morda so bili celo Zavrčani iz protinapadov bližje drugemu zadetku, kot pa Domžale izenačenju.