28. krog |  Novo mesto, Portoval - Novo mesto |  19.04.2015 ob 16.00

Krka

0 : 0

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik)
5 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav s Portovala, kjer se zadnjič letos merita Krka in Olimpija #KRvOL
0'
  Zadnji dve medsebojni tekmi je dobila Krka, obakrat z 2:1, na prvi tekmi je s 3:1 slavila Olimpija.
0'
  Krka je na 9. mestu z bilanco 6 zmag, 6 remijev in 15 porazov in z gol razliko 28:42. #KRvOL
0'
  Olimpija je četrta. Ima 14 zmag, 8 remijev in 5 porazov ter gol razliko 46:19. #KRvOL
0'
  Na lestvici domačih tekem je Krka na 8. mestu (4-4-5), z gol razliko 17:17. Olimpija je med gostujočimi moštvi na 4. mestu (6-5-2) z gol razliko 21:9.
0'
  V skupnem seštevku 8. medsebojna tekma. 5 zmag ima Krka, 2 Olimpija, gol razlika je 8:10. #KRvOL
0'
  Na Portovalu Olimpija še ni osvojila točke, vse tri tekme je s skupno gol razliko 4:1 dobila Krka. #KRvOL
0'
  Krka je neporažena na zadnjih štirih tekmah z eno zmago in tremi remiji in z gol razliko 6:3, Olimpija je neporažena šest tekem zapored z bilanco štirih zmag in dveh remijev in z gol razliko 11:3
0'
  Krka je od 11. kroga ves čas na 9. mestu lestvice, Olimpija je od 20. kroga na 4. mestu. #KRvOL
0'
  Zaradi kazni bo Krka nastopila brez Dežmarja in Paliča, Olimpija brez Bajriča in Mlinar Delamee.
0'
  Najboljši strelec Krke je Žiga Kastrevec s štirimi zadetki, prvi strelec Olimpije je z devetimi zadetki Andraž Šporar.
0'
  Tu sta obe enajsterici. Najprej gostje.
0'
  Olimpija: Brljak, Žinko, Zajc, Matič, Šporar, Vukčevič, Fink, Kapun, Baskera, Mitrović, Henty. #KRvOL
0'
  Krka: Mitrović, Žižić, Vučkić, Fuček, Aniekan, Mojstrovič, Ihbeisheh, Welbeck, Perić, Rašić, Kastrevec. #KRvOL
0'
  Krka bi že z remijem prehitela Gorico na osmem mestu, Olimpija ostaja v vsakem primeru četrta. #KRvOL
0'
  Glavni sodnik je Andrej Žnidaršič iz Kranja, ki v prvi ligi sodi šesto sezono. Letos je vodil 8 tekem, skupaj v 1. ligi 39, na vseh nivojih (1. in 2. liga, pokal) pa 59.
0'
  V Novem mestu je sončno in vetrovno, s temperaturo 12º celzija. #KRvOL
1'
1'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Utrpel ga je Josip Fuček.
3'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Favour Aniekan. Utrpel ga je Miha Zajc.
5'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
6'
  Streljal je Nik Kapun, a mimo vrat.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Ihbeisheh.
7'
  Krka ima udarec iz kota.
7'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Vukčevič.
9'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
10'
  Luka Žinko v prepovedanem položaju.
11'
  Žinko je po podaji iz kota in podaji Hentyja dosegel gol toda iz prepovedanega položaja. #KRvOL
11'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
14'
  Odprta tekma brez izrazite premoči ene ali druge ekipe.
15'
  Ezekiel Isoken Henty v prepovedanem položaju.
16'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
21'
  Streljal je Miha Zajc, a mimo vrat.
21'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Nikola Žižič.
22'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Josip Fuček.
23'
  Marin Perič v prepovedanem položaju.
26'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Baskera. Utrpel ga je Marin Perič.
26'
28'
  Streljal je Andraž Šporar, a mimo vrat.
30'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Rok Baskera.
30'
31'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Nik Kapun.
32'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
32'
  Denis Mojstrovič je dobil rumeni karton.
33'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček.
34'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Darijan Matič.
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Vukčevič.
36'
  Po globinski podaji Hentyja, je strel Vukčevića zaustavil Mitrović.
36'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
38'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
38'
  Andraž Šporar v prepovedanem položaju.
40'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Favour Aniekan.
42'
  Olimpija ima udarec iz kota.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Zajc.
43'
  Zajc je prestregel žogo, potegnil proti kazenskemu prostoru, strel pa je zaustavil Mitrović. #KRvOL
44'
45'
45'
  Brez opazne pobude ene ali druge ekipe v prvem polčasu.
46'
46'
  Menjava: iz igre Luka Žinko, v igro Aris Zarifovič.
47'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
49'
50'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Miha Zajc.
50'
51'
52'
53'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Darijan Matič.
56'
56'
  Obetaven strel Šporarja z roba kazenskega prostora za meter preko gola. #KRvOL
59'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
59'
  Marko Vukčevič v prepovedanem položaju.
61'
61'
  Po povratni podaji je streljaal Zajc, spet je žoga letela preko gola.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Fink.
63'
  Damir Rašič je dobil rumeni karton. Rašič je nepravilno oviral Vukčevića.
64'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
64'
  Menjava: iz igre Favour Aniekan, v igro Kevin Kauber.
65'
  Streljal je Aris Zarifovič, a mimo vrat.
65'
  Po prostem strelu Zajca je z glavo zgrešil Zarifovič.
66'
  Darijan Matič je dobil rumeni karton.
67'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Nemanja Mitrovič.
69'
  Streljal je Denis Mojstrovič, a mimo vrat.
70'
  Menjava: iz igre Ezekiel Isoken Henty, v igro Aleksandar Rodič.
70'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
71'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
71'
  Nemanja Mitrovič je dobil rumeni karton.
72'
  Žiga Kastrevec je dobil rumeni karton.
72'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Baskera. Utrpel ga je Josip Fuček.
73'
74'
75'
  Alen Vučkič je dobil rumeni karton.
75'
76'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marin Perič.
77'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Rok Baskera.
77'
78'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Darko Brljak.
79'
  Matic Fink je dobil rumeni karton.
79'
  Marin Perič je dobil rumeni karton.
81'
  Streljal je Rok Baskera, a mimo vrat.
82'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Enes Novinič.
83'
  Streljal je Kevin Kauber, a mimo vrat.
84'
  Po podaji Ihbeisheha je imel Kauber priložnost za zadetek, a je iz ugodne pozicije meril preko gola. #KRvOL
85'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Utrpel ga je Miodrag Mitrovič.
86'
  Menjava: iz igre Marin Perič, v igro Urban Kramar.
86'
86'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič. Utrpel ga je Nemanja Mitrovič.
88'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Kramar. Utrpel ga je Rok Baskera.
88'
  Menjava: iz igre Marko Vukčevič, v igro Kruno Ivančič.
89'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič. Utrpel ga je Aris Zarifovič.
90'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Kruno Ivančič. Utrpel ga je Urban Kramar.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+2'
90+3'
90+3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.