28. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  18.04.2015 ob 16.00  | Prenos: Planet

3 : 1

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Lunežnik Janez (4. sodnik) , Mežnar Tadej (5. sodnik) , Borošak Alen (6. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa lepo pozdravljeni, v Domžalah danes začenjamo 28. krog #DOvGO
0'
  V Domžalskem športnem parku bomo spremljali tekmo med Domžalami in Gorico #DOvGO
0'
  Položaja na lestvici današnjih dveh nasprotnikov sta ravno obratna. Domžale na drugem mestu z velikim zaostankom sedmih točk za Mariborčani. Gorica pa v boju za obstanek na osmem mestu z istim številom točk kot devetouvrščena Krka.
0'
  Za Domžalami je neuspešen teden tako v prvenstvu kot tudi v pokalu. Najprej domač poraz proti Olimpiji, v torek pa še pokalni poraz proti Kopru.
0'
  Gorica na zadnjih treh tekmah brez poraza s petimi točkami. Z današnjo zmago si želijo vrtnice oddaljiti vsaj za nekaj časa od mest ki vodijo v dodatne kvalifikacije.
0'
  Danes se bosta Domžale in Gorica pomerile šestdesetič. Na do sedaj odigranih tekmah so Domžale slavile sedemnajstkrat, Gorica pa štiriindvajsetkrat, osemnajstkrat pa sta si ekipi delili točke.
0'
  Poglejmo si obe začetni enajsterici.
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Zec, Horić, Požeg-Vancaš, Vuk, Šišić, Trajkovski, Ožbolt, Morel in Korun #DOvGO
0'
  Gorica: Gallinetta, Vetrih, Širok, Žigon, Palumbo, Eleke, Napoli, Pasqualini, Martinović, Caputo in Slivka #DOvGO
0'
  Pri Domžalah bodo danes manjkali poškodovani Veljko Simić, Dejan Milić in Zeni Husmani. Pri Gorici pa danes ne bodo mogli računati na kaznovanega Luka Majcna.
0'
  Na današnjo tekmo, ki se bo pričela ob 16. uri, bo sodil Slavko Vinčić #DOvGO
0'
  Zelenica v Domžalah je zaradi obilnih padavin močno razmočena, kar bo še dodatno otežilo delo današnjih nasprotnikov #DOvGO
0'
  Obe enajsterici s sodniško trojko na čelu prihajajo na razmočeno zelenico v Domžalah.
1'
1'
  S sredine so tekmo pričele Domžale.
3'
  Domžale ima udarec iz kota.
3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Dino Martinovič.
8'
  Kot smo že omenili danes igro močno otežuje razmočeno igrišče kar dokazuje tudi prvih deset minut igre.
8'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Nejc Skubic.
10'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
11'
  Po posvetovanju sodnikov je glavni sodnik razveljavil gol Vuka #DOvGO
12'
  Prosti strel je izvajal Trajkovski v gneči se je žoga odbila do Vuka, ki je zatresel mrežo, vendar je bil po mnenju stranskega sodnika v prepovedanem položaju.
13'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luigi Palumbo.
15'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aladin Šišič.
16'
  Streljal je Matija Širok, a mimo vrat.
17'
19'
  Igra je v uvodnih minutah precej raztrgana.
19'
  Streljal je Alen Ožbolt, a mimo vrat.
24'
  GOOOL! Zadel je Dejan Žigon!
27'
  Slabše igrišče je botrovalo k napaki Horića, ki se je slabo sporazumel z Vidmarjem, napako pa je z zadetkom v prazno mrežo kaznoval Dejan Žigon.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Alen Ožbolt.
28'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Nejc Skubic.
28'
  GOOOL! Zadel je Slobodan Vuk!
28'
  Hitro izenačenje v Domžalah.
29'
  Prosti strel je izvajal Trajkovski, po slabem posredovanju gostujoče obrambe pa je do odbite žoge prišel Vuk, ki je iz bližine matiral Gallinetto.
32'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Ožbolt. Utrpel ga je Dino Martinovič.
33'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Lorenzo Pasqualini.
35'
  Po dveh zadetkih še naprej spremljamo zadržano igro na sredini.
35'
37'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alexander Caputo. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
39'
  Gorica ima udarec iz kota.
39'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
40'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luigi Palumbo. Utrpel ga je Aladin Šišič.
40'
41'
41'
  Hiter protinapad gostov na koncu le kot Gorice.
42'
43'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Uroš Korun.
43'
  Blessing Chibuike Eleke je dobil rumeni karton.
45'
45+1'
45+1'
  Na odmor sta se ekipi odpravili z neodločenim rezultatom. Oba zadetka sta bila dosežena po napakah v obrambi. Treba pa je priznati, da je k napakama in nekoliko slabši igri botrovalo razmočeno igrišče.
46'
46'
  Menjava: iz igre Aladin Šišič, v igro Matic Črnic.
47'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
47'
48'
  Streljal je Dejan Žigon, a mimo vrat.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Blessing Chibuike Eleke.
49'
  Streljal je Vykintas Slivka, a mimo vrat.
51'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Simone Napoli.
52'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
53'
  Tudi v drugem polčasu se nadaljuje raztrgana igra obeh ekip.
56'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Ožbolt. Utrpel ga je Simone Napoli.
57'
  Po lepem predložku Caputa je žoga pristala v naročju domačega vratarja.
58'
  Alen Ožbolt v prepovedanem položaju.
58'
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vykintas Slivka.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dino Martinovič.
60'
  Po podaji iz kota je do žoge prišel Martinović, sprožil iz bližine, a domači vratar je strel obranil.
60'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
62'
63'
  Menjava: iz igre Alen Ožbolt, v igro Lucas Mario Horvat.
64'
65'
  Odlična kombinacija po levi strani. Z leve strani je mimo vseh nog podal Trajkovski, žogo pa je v prazno mrežo poslal Vuk.
66'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Matija Širok.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
68'
  Hiter protinapad Domžal po strelu Požeg-Vancaša je Napoli v kazenskem prostoru igral z roko , sodnikova piščalka je ostala nema.
70'
70'
  Menjava: iz igre Vykintas Slivka, v igro Giuseppe Ruggiero.
71'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Žigon.
72'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alexander Caputo. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
72'
Rdeči karton
  Alexander Caputo dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
74'
  Visoko dvignjena noga Caputa, s katero je podelil močan udarec Trajkovskemu, po mnenju glavnega sodnika, si je za ta start prislužil rdeč karton.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rudi Požeg Vancaš.
77'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Alberto Gallinetta.
79'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
80'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat.
81'
  Na tleh je obležal Požeg-Vancaš.
83'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Giuseppe Ruggiero.
83'
  Rudi Požeg Vancaš je dobil rumeni karton.
84'
  Menjava: iz igre Blessing Chibuike Eleke, v igro Marshal Mfon Johnson.
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Giuseppe Ruggiero.
85'
  Tudi z igralcem manj Gorica poizkuša priti do zadetka, a do sedaj neuspešno.
86'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Giuseppe Ruggiero.
87'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Matej Podlogar.
89'
  GOOOL! Zadel je Matej Podlogar!
90+1'
  Po slabem predložku Skubica je gostujoči vratar slabo posredoval, Podlogar pa je odbito žogo pospravil za hrbet vratarja.
90+1'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90+1'
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini. Utrpel ga je Matej Podlogar.
90+2'
  Streljal je Dejan Trajkovski, a mimo vrat.
90+3'
90+4'
90+4'
  V Domžalah smo v slabih razmerah videli preobrat domačih, ki so zasluženo slavili in z današnjo zmago ostajajo na drugem mestu. Gorica ostaja na osmem mestu, toda s tem porazom je izgubila pomembne točke za obstanek v ligi.