30. krog |  Domžale, Športni Park Domžale |  29.04.2015 ob 20.00

2 : 3

Zavrč

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Patarić Dejan (1. pomoč), Prelog Gorazd (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 5

0'
  Lep pozdrav iz Domžal, kjer bomo spremljali srečanje 30. kroga med Domžalami in Zavrčem.
0'
  To bo osmi prvenstveni obračun teh dveh moštev, statistika pa je povsem poravnana. Dvakrat so zmago slavili Domžalčani, dvakrat Haložani, trikrat pa se je srečanje končalo brez zmagovalca.
0'
  Kljub temu so gostje lahko nekoliko bolj samozavestni, saj so Domžalčane premagali že v 12. krogu, nato pa uspeh ponovil tudi na domačem stadionu v 21. krogu.
0'
  To bo varovance Luke Elsnerja prav gotovo dodatno motiviralo, poleg tega pa bi v primeru poraza ali remija zdrsnili na tretje mesto, saj je Celje premagalo Krko in je trenutno s tekmo več pred jesenskimi državnimi prvaki.
0'
  Jesenski prvaki so v prejšnjem krogu v Celju kljub dvema igralcem manj na igrišču uspeli iztržiti remi, medtem ko je Zavrč prav tako iztržil remi na tekmi z Rudarjem.
0'
  V vrstah Domžal danes ne bodo igrali: kaznovana P. Vancaš in Horič. Zaradi okrevanja po poškodbi pa strateg Luka Elsner ne bo računal na Husmanija, Milića in Simića.
0'
  Domžale: Vidmar, Dobrovoljc, Korun, Skubic, Trajkovski, Zec, Črnic, Majer, Wilson, Morel in Vuk. #DOvZA
0'
  Zavrč: Petrović, Bogdan, Đukić, Antić, Novoselec, Polić, Cvek, Matjašič, Muminović, Kelenc in Zorko. #DOvZA
0'
  Srečanje se bo začelo ob 20. uri. #DOvZA
1'
1'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
2'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Jure Matjašič.
4'
  Streljal je Jure Matjašič, a mimo vrat.
6'
  Žoga v golu Zavrča, a se je Slobodan Vuk znašel v prepovedanem položaju! #DOvZA
7'
  GOOOL! Po podaji Matjašiča v kazenski prostor je bil najbolj spreten Dejan Polič, ki je žogo potisnil preko golove črte! Eden od domžalskih branilcev je sicer poizkusil rešiti situacijo, a je bil nekoliko prepozen.
9'
  Močno ne streljal Lovro Cvek, a preko vrat!
10'
  Haložani so začeli zelo samozavestno in stiskajo Domžalčane na njihovi polovici.
10'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Matic Črnic.
15'
  Po silovitem naletu so Domžalčani zdaj nevtralizirali igro...
16'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Lovro Cvek.
16'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Matic Črnic.
16'
  Ivan Novoselec je dobil rumeni karton.
17'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Doris Kelenc.
20'
  Domžale ima udarec iz kota.
22'
  GOOOL! Zadel je Benjamin Thomas Romain Morel! Obramba Zavrča ni spremljala podaje Zeca v kazenski prostor, kamor je utekel Morel in rutinirano zaključil!
23'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Utrpel ga je Rok Zorko.
24'
  GOOOL! Pred kazenskim prostorom se je za strel odločil Kelenc in zadel ob levi vratnici Vidmarja!
27'
  GOOOL! Zadel je Doris Kelenc! Po podaji Muminovića je levo nogo pristavil Kelenc in z diagonalnim strelom iz prve še drugič premagal Vidmarja.
29'
  V Domžalah spremljamo pravo nogometno poslastico. #DOvZA
31'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
31'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
32'
33'
  Strel v okvir vrat! Atraktivno, s škarjicami je poskusil Matic Črnic, a je vratar Petrovič njegov strel ubranil. #DOvZA
33'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Sanin Muminovič.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nejc Skubic.
38'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Jure Matjašič.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Novoselec.
39'
  Rok Zorko v prepovedanem položaju.
39'
  Strel v okvir vrat! Bombo Zeca je zaustavil Petrovič! #DOvZA
40'
41'
  Menjava: iz igre Matic Črnic, v igro Mate Eterovič.
42'
  Zavrč ima udarec iz kota.
42'
  Streljal je Lovro Cvek, a mimo vrat.
42'
43'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Mate Eterovič.
43'
45+1'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45+1'
  Domžalčani zahtevajo prekršek pred kazenskim prostorom Zavrča.
45+2'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Dejan Polič.
45+2'
46'
46'
  Menjava: iz igre Darko Zec, v igro Aladin Šišič.
46'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Jure Matjašič.
47'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
47'
  Jure Matjašič je dobil rumeni karton.
48'
  Streljal je Aladin Šišič, a mimo vrat.
48'
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gaber Dobrovoljc.
50'
50'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Utrpel ga je Lovro Cvek.
51'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
51'
52'
  Po podaji Morela je do strela prišel Dobrovoljc, a meril za las mimo desne vratnice Petroviča.
53'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Aladin Šišič. Utrpel ga je Bojan Đukič.
55'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sanin Muminovič. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
55'
  Sanin Muminovič je dobil rumeni karton.
59'
61'
  V drugem polčasu se je igra nekoliko umirila. Še vedno spremljamo dinamično srečanje, vendar si moštvi ne priigrata toliko zaključnih strelov kot v prvem delu.
62'
63'
  Streljal je Dejan Polič, a mimo vrat.
63'
65'
  Prekršek je utrpel Sanin Muminovič .
65'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Sanin Muminovič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
67'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Utrpel ga je Lovro Cvek.
67'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Matej Podlogar.
68'
  Streljal je Mate Eterovič, a mimo vrat.
69'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Matjašič, a je bill Vidmar na mestu.
70'
71'
71'
72'
  Štirje zaporedni poizkusi Šišiča! Zadnji v okvir vrat, a je bil na mestu Petrovič!
72'
74'
  GOOOL! Po podaji Skubica je do strela prišel Podlogar in iz kazenskega prostora premagal Petroviča, ki je bil v zadnjih minutah pod strašanskim pritiskom!
77'
  Menjava: iz igre Doris Kelenc, v igro Eros Grezda.
77'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Miha Korošec.
79'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Eros Grezda. Utrpel ga je Nejc Skubic.
79'
  Eros Grezda je dobil rumeni karton.
82'
  Mate Eterovič je dobil rumeni karton zaradi simuliranja prekrška v kazenskem prostoru Zavrča.
85'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Zorko. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Podlogar. Brani Petrovič! Nato je Eterovič padel v kazenskem prostoru in zahteval najstrožjo kazen, a je glavni sodnik Ponis ni dosodil.
87'
  Wilson Xavier Junior je dobil rumeni karton.
88'
  Izvrsten strel Šišiča je končal le nekaj centimetrov mimo vrat!
89'
  Menjava: iz igre Rok Zorko, v igro Filip Petanjek.
90+1'
90+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Podlogar.
90+1'
  Štiri minute sodnikovega nadomestila igralnega časa.
90+1'
  Streljal je Matej Podlogar, a mimo vrat.
90+4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Utrpel ga je Mate Eterovič.