6. krog |  Domžale, Športni park |  24.08.2014 ob 18.00

Kalcer Radomlje

0 : 3

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Vojska Matej (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Žnidaršič Andrej (6. sodnik)
2 Rumeni kartoni 4

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžal, kjer bo v Športnem parku na sporedu tekma 6. kroga Prve lige Telekom Slovenije med ekipama NK Radomlje in NK Celje.
0'
  Ekipa Celja je pred nekaj minutami z avtobusom prispela v Domžale, ravnokar pa imajo svoj zbor tudi nogometaši iz Radomelj.
0'
  Radomlje so trenutno sicer na zadnjem mestu. Novinci v ligi še vedno čakajo svoje prvoligaško točko.
0'
  Na drugi strani je za Celjani uspešen niz treh izjemno uspešnih tekem. Po dveh porazih v prvih dveh krogih, so nogometaši iz mesta ob Savinji osvojili vseh devet možnih točk.
0'
  Najprej so pred domačimi gledalci s 3:0 ugnali Krko, nato pa so jo zagodli še dvema favoritoma. Na Bonifiki so Koper premagali z 0:2, prejšnji konec tedna pa so doma šokirali še aktualne prvake s 3:1.
0'
  Trenutno so s tekmo manj na petem mestu. Z današnjo morebitno zmago bi se lahko povzpeli vse tja do drugega mesta.
0'
  Ekipa Radomelj, ki ste jo lahko spoznali v našem petkovem prispevku, se sooča s povsem drugačnimi izzivi. Trenerji Dejana Djuranoviča kažejo hrabre predstave, a se jim pozna, da gre za precej neizkušeno ekipo na prvoligaški sceni.
0'
  V Domžale je pravkar prispela tudi sodniška trojka, ki bo sodila današnje srečanje.
0'
  Organizatorji so pred nekaj trenutki odprli stadion...
0'
  Sodniki pregledujejo igrišče, na tribunah pa je že prvi gledalec.
0'
  Celjani so v prvih petih tekmah zabili 8 golov in imajo tretji najboljši napad lige. Prav tako imajo celjski nogometaši drugo najboljšo obrambo. Ta je v dosedanjem delu prvenstva prejela zgolj tri gole.
0'
  Gol razlika NK Radomlje je -10 (5:15). Na prvih treh tekmah so bili 'Mlinarji' zelo blizu uspeha, vendar jim je na koncu vedno zmanjkalo nekaj malega sreče, tako da so prve tri tekme izgubili za en gol.
0'
  Ekipi se med seboj v prvi slovenski nogometni ligi še nista pomerili, tako da bosta danes odigrali prvo medsebojno prvenstveno srečanje.
0'
  NK RADOMLJE:Balažič;Vhunc,Zavrl,Cankar,Snoj,jakovljevič,Cerar,Stoijlkovič,Balkovec,Rems,Bajalica #RAvCE
0'
  NK CELJE:Kotnik;Vrhovec,Krajcer,Klemenčič,Verbič,Ahmedi,Omoregie,Miškič,Jakolič,Žurej,Vidmajer #RAvCE
0'
  Obe ekipi sta med tednom odigrali tekmo prvega kroga slovenskega pokala. Radomlje so z 1:6 premagale tretjeligaša Adrio Miren. Strelci za Radomlje so bili Vrhunc 2x, Smrtnik, Seferović, Jakovljevič in Zorc. V drugem krogu 'mlinarje' čaka domači obračun z lanskim finalistom pokala, Mariborom.
0'
  Prav tako so v drugi krog napredovali nogometaši Celja, ki so z identičnim rezultatom premagali lanskega zmagovalca 2.lige, NKK DOB. Strelci za Celjane so bili Omoregie, Gobec, Djermanovič, Miškič, Žurej in Češnjevar. V drugem krogu pokala bodo 'celjski grofi' igrali v Kranju z ekipo Zarice.
0'
  Včeraj je svojo prvo tekm v tretji ligi - center odigrala B ekipa NK Radomlje in doživela poraz (1:2) proti Iliriji. Ta vikend se je začelo tudi tekmovanje v prvi ženski nogometni ligi. Ženska ekipa Radomelj je z zadetkom v sodnikovem podaljšku premagala lanske podprvakinje, ekipo Rudar Škale.
0'
  Na tribunah Domžalskega športnega parka se je kljub deževnemu vremenu zbralo lepo število gledalcev, ki pa še prihajajo na stadion. Tako kot vedno, je na srečanju tudi domača navijaška skupina Mlinarji.
0'
  Celjani so se med tednom razšli z Nikolo Rajšlem, so pa v svoje vrste uspeli zvabiti svojega nekdanjega nogometaša, Aneja Lovrečiča, ki tekmo začenja na klopi za rezervne nogometaše.
0'
  Obe ekipi sta prišli na igrišče. Domači bodo igrali v rumeni športni opremi, gostje pa v beli.
0'
  Vse je pripravljeno za začetek tekme.
1'
1'
  Prvi so s sredine igrišča začeli Celjani.
1'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Jakolič. Utrpel ga je Robi Jakovljevič.
3'
  Prodor Stoijlkoviča je s požrtvovalnim posredovanjem prekinil Jakolič.
3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
4'
  Podaja v kazenski prostor domačih in žoga je prvič v rokah vratarja Balažiča.
5'
  Na drugi strani predložek domačih in prvo posredovanje tudi gostujočega vratarja.
5'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
6'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Žurej. Utrpel ga je Niko Snoj.
7'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Jakolič. Utrpel ga je Niko Snoj.
7'
  Marko Jakolič je dobil rumeni karton.
7'
  Luka Vrhunc v prepovedanem položaju.
9'
  Ahmedi je padel v domačem kazenskem prostoru, toda piuščalka glavnega sodnika je ostala nema.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Žurej. Odlična podaja v prostor, dober strel Žureja nekoliko s strani ter odlično posredovanje vratarja Balažiča.
9'
  Celje ima udarec iz kota.
9'
  Valon Ahmedi v prepovedanem položaju.
12'
  Spremljamo izjemno živahno srečanje z veliko tempa, teka in borbenosti.
13'
  V Domžalah je medtem nehalo deževati.
14'
  Lepa akcija Radomelj. Stoijlkovič je z leve strani poslalžogo pred vrata, kjer pa je bil Vrhunc za las prekratek
14'
17'
  Dve akciji Celja. Najprej za las premočna podaja v kazenski propstor z lleve strani, v drugem poizkusu pa je podajo Jakoliča z desne strani ujel vratar Balažič.
17'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
17'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
19'
  Nova kombinatorna akcija Celja. Žurej je nevarno podal do Ahmedija, toda na pravem mestu je bil spet vratar Radomelj Balažič.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Žurej.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sunny Ogbemudia Omoregie.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dušan Stoiljkovič.
20'
  Radomlje ima udarec iz kota.
22'
  Sunny Ogbemudia Omoregie v prepovedanem položaju.
22'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
22'
  Janez Zavrl je dobil rumeni karton.
24'
  Tekma se je povsem razživela. Najprej smo videli dve 'smrtni' priložnosti Celja. Najprej je streljal Žurej, Balažič je s težavami žogo uspel odbiti, nato je poizkušal še Omoregie, a je na tleh ležeči Balažič uspel rešiti svoja vrata.
25'
  Takoj nato je sledil hiter protinapad domačih. Stojlkovič je sam pritekel pred gostujočega vratarja Kotnika, ki pa je uspel obraniti njegov strel.
25'
  Streljal je Benjamin Verbič, a mimo vrat.
26'
26'
  Streljal je Andraž Žurej, a mimo vrat.
26'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Tilen Klemenčič.
28'
  Dušan Stoiljkovič v prepovedanem položaju.
28'
30'
31'
  Strel v okvir vrat! Potem ko se je otresel svojega čuvaja, je Dušan Stoiljkovič nevarno sprožil proti celjskim vratom.
32'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Niko Snoj.
32'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Jakolič. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
33'
34'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Danijel Miškič.
34'
  Streljal je Blaž Vrhovec, a mimo vrat.
36'
37'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Žan Cankar.
38'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
38'
  Nevarna podaja iz prostega strela v domači kazenski prostor, toda Balažič je uspel ukrotiti žogo.
40'
  Novav celjska nevarnost. Ahmedi je poslal ostro žogo do Verbiča, ki pa je za las zgrešil žogo.
40'
  GOOOL! Zadel je Benjamin Verbič! Po zmedi v kazenskem prostoru je Verbič prišel do strela s kakih 10-ih metrov in zanesljivo zadel za celjsko vodstvo. #RAvCE
42'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Robi Jakovljevič.
42'
  Streljal je Luka Vrhunc, a mimo vrat. Hiter protinapad domačih je začel Zavrl, ki je v protinapad poslal Stojlkoviča, slednji je prodrl po levi strani ter podal do Vrhunca, ki pa je ob dveh celjskih branilcih streljal preko gola.
45+1'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška.
45+2'
  Nevarna akcija Radomelj, toda na koncu je Cankar slabo podal in priložnost je splavala po vodi.
45+2'
45+2'
46'
46'
  Menjava: iz igre Marko Jakolič, v igro Matic Žitko.
47'
  Podaja v kazenski prostor. Žurej ni uspel priti do strela.
47'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Cankar. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
47'
  Prosti strel za Celje z desne strani. Izvajalec bo Vrhovec...
48'
  ...domača obramba odbija žogo izven svojega kazenskega prostora.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tilen Klemenčič.
49'
50'
  Podajo Ahmedija iz kota je Balažič brez težav ujel.
52'
  Streljal je Robi Jakovljevič, a mimo vrat.
53'
  Valon Ahmedi je dobil rumeni karton zaradi simuliranja.
54'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Žan Cankar.
56'
  Ahmedi je prodiral po desni strani, toda Rems ga je zaustavil z drsečim štartom.
56'
  Menjava: iz igre Andraž Žurej, v igro Anej Lovrečič.
56'
56'
  Lovrečič je imel izjemno priložnost, da ob prvem dotiku z žogo zadane gol, toda njegov strel je bil slab.
57'
  Menjava: iz igre Luka Vrhunc, v igro Žiga Smrtnik.
58'
  Streljal je Danijel Miškič, a mimo vrat.
58'
  Po odličnem prodoru Ahmedija je Miškič prišel do strela, a žogo poslal visoko preko vrat.
59'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Niko Snoj.
59'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Smrtnik. Utrpel ga je Tadej Vidmajer.
59'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Bajalica. Utrpel ga je Sunny Ogbemudia Omoregie.
60'
61'
62'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Robi Jakovljevič.
63'
  Streljal je Žiga Smrtnik, a mimo vrat.
63'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Luka Cerar.
65'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
66'
66'
  Blaž Vrhovec je dobil rumeni karton.
66'
  Anej Lovrečič je dobil rumeni karton.
67'
  Prosti strel za Radomlje s kakšnih 30-ih metrov.
67'
  Streljal je Dušan Stoiljkovič, a mimo vrat.
69'
70'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
70'
  Robi Jakovljevič je dobil rumeni karton.
71'
  GOOOL! Zadel je Valon Ahmedi!
72'
  Menjava: iz igre Robi Jakovljevič, v igro Luka Gajič.
73'
  Vidmajer je lepo podal v kazenski prostor do Ahmedija, ki je rutinirano zadel. #RAvCE
73'
  Menjava: iz igre Sunny Ogbemudia Omoregie, v igro Dejan Djermanovič.
74'
74'
  Djermanovič je takoj po vstopu v igro prišel do strela, a meril previsoko.
75'
  Streljal je Dejan Djermanovič, a mimo vrat.
76'
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Cerar. Izjemna akcija Radomelj. Najprej je so Celjani blokirali strel Stoijlkoviča, nato pa je Cerarja odlično ustrelil z roba kazenskega prostora, Kotnik pa je s pravo parado rešil svoja vrata.
81'
81'
  Streljal je Anej Lovrečič, a mimo vrat.
81'
  Menjava: iz igre Niko Snoj, v igro Anže Zorc.
84'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Luka Gajič.
85'
  Luka Gajič v prepovedanem položaju.
87'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Tadej Rems.
87'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Anže Zorc.
88'
90'
90'
  Djermanovič se je znašel povsem sam pred domačim vratarjem, a je še enkrat streljal preko vrat.
90+1'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška. #RAvCE
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Verbič.
90+3'
  Še ena izjemna priložnost za Celje. Po strelu Verbiča s sedmih metrov se je še enkrat izkazal gostujoči vratar Balažič.
90+3'
  GOOOL! Zadel je Benjamin Verbič!
90+4'
90+4'
  Zaslužena zmaga Celja, ki nadaljuje svoj zmagoviti pohod. To je bila že četrta zaporedna prvenstvena tekma Celjanov.