21 Prekrški 16
5 Prepovedani položaji 1
1 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Domžal, kjer se s tekmo Radomlje – Gorica končuje 14. krog #RAvGO
0'
  Ekipi Radomelj in Gorice se merita na drugi medsebojni tekmi.
0'
  17. avgusta letos je bilo v Športnem parku 4:0 (Majcen 2x, Širok, Vetrih). #RAvGO
0'
  Radomlje so na 10. mestu lestvice. Imajo 1 zmago, 2 remija in 10 porazov. Gol razlika 8:29.
0'
  Gorica je na 8. mestu z razmerjem 2 zmagi, 3 remiji in 8 porazov.
0'
  Radomlje so brez zmage na domačem igrišču, Gorica je letos še brez zmage v gosteh. #GOvRA
0'
  Zavrl in Avbelj sta edina domača strelca Radomelj, še en gol je z avtogolom dosegel Gregorič (Koper). Za Gorico sta v gosteh zadela Makinwa in Arčon.
0'
  Radomlje so doma nazadnje zadele v 4. krogu na tekmi z Olimpijo (1:4). Od takrat tri tekme brez doseženega zadetka v domačih Domžalah (Celje, Domžale, Maribor).
0'
  Radomlje so brez doseženega zadetka 308 minut; nazadnje je v 10. krogu ob zmagi z 2:1 na Bonifiki zadel Zavrl.
0'
  Gorica je nazadnje v gosteh zadela v 4. krogu v Mariboru (2:1), od takrat štiri tekme brez doseženega zadetka (Olimpija, Zavrč, Domžale, Koper).
0'
  Gorica je brez doseženega zadetka 192 minut, nazadnje je bil v 78. minuti tekme proti Krki z enajstih metrov uspešen Majcen.
0'
  Obe ekipi sta zadnji tekmi izgubili brez doseženega zadetka. Radomlje so bile poražene v Velenju in v Stožicah, Gorica v Kopru in doma proti Mariboru.
0'
  Trener Radomelj Dejan Djuranovič je v jesenskem delu sezone 1997/98 igral v Gorici in na 15- ih tekmah dosegel en zadetek.
0'
  V ekipi Radomelj ni kaznovanih igralcev, Gorica je brez Marca Modola (2 tekmi).
0'
  Predstavljamo enajsterici. Najprej gostje.
0'
  Gorica: Simčič, Enow, Širok, Majcen, Žigon, Arčon, Kavčič, Jogan, Henty, Venturim, Johnson. #RAvGO
0'
  Radomlje: Andrić, Avbelj, Zavrl, Cankar, Snoj, Cerar, Stojilković, Centrih, Balkovec, Smrtnik in Lidijan. #RAvGO
0'
  Gorica bo v sredo odigrala prvo tekmo 1/4 finala pokala s Koprom, Radomlje bodo konec meseca odigrale zaostalo pokalno tekmo z Mariborom.
0'
  Glavni sodnik današnje tekme bo Dragoslav Perić iz Kranja. Njegova 50. tekma v pri ligi.
0'
  V Domžalah je prijetno nedeljsko popoldne s temperaturo 22º celzija. #RAvGO
0'
  S sredine začenjajo Radomlje.
1'
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Sandi Arčon.
6'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Luka Majcen.
7'
  Streljal je Denilton Venturim Junior, a mimo vrat.
7'
  Gorica ima udarec iz kota.
9'
Avtogol
  GOOOL! Jure Balkovec je zatresel lastno mrežo!
9'
  Po predložku Majcna z leve, je žogo pred vrati v svojo mrežo poreusmeril Balkove. 0:1. #RAvGO
10'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Jure Balkovec.
12'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Utrpel ga je Sandi Arčon.
12'
  Žiga Smrtnik v prepovedanem položaju.
14'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Denilton Venturim Junior.
16'
  Streljal je Žiga Smrtnik, a mimo vrat.
16'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
17'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
17'
  Hitra akcija Enow - Majcen - Arčon in slednji s strani mimo gola.
19'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Luka Majcen.
20'
  Radomlje ima udarec iz kota.
21'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Solomon Enow. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
22'
  Janez Zavrl v prepovedanem položaju.
23'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Matija Širok.
24'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Žiga Smrtnik.
25'
26'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Cankar. Utrpel ga je Denilton Venturim Junior.
27'
29'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Denis Lidjan.
30'
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Smrtnik.
32'
  Po podaji Balkovca z leve, je iz prve močno streljal Smrtnik, Simčič se je izkazal z obrambo.
32'
33'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Dejan Žigon.
35'
  Streljal je Dušan Stoiljkovič, a mimo vrat.
36'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
37'
  Radomlje so v zadnjih minutah bolj ofenzivne.
38'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
40'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Dejan Žigon.
41'
  GOOOL! Zadel je Luka Majcen!
43'
  Po hitrem prodoru je Henty z leve podal ostro pred vrata, kjer je bil najhitrejši Majcen in zadel za 0:2. #RAvGO
43'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Denilton Venturim Junior. Utrpel ga je Žiga Smrtnik.
45'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Solomon Enow. Utrpel ga je Niko Snoj.
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  Gorica je nevarna predvsem s prodori po levi strani, kjer sta se začeli tudi obe zmagoviti akciji.
46'
46'
  Brez menjav v drugem polčasu.
48'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Smrtnik.
48'
48'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
49'
49'
  Po ostrem predložku Žigona z desne, je Henty pred vrati žogo z močnim strelom poslal preko gola.
50'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Denis Lidjan.
51'
52'
52'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Jure Balkovec.
54'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Jure Balkovec.
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marshal Mfon Johnson.
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Cerar.
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Majcen.
58'
  Djuranovič pripravlja dve menjavi.
60'
  Menjava: iz igre Dušan Stoiljkovič, v igro Luka Vrhunc.
60'
  Menjava: iz igre Luka Cerar, v igro Luka Gajič.
61'
  Ezekiel Isoken Henty v prepovedanem položaju.
62'
  GOOOL! Zadel je Ezekiel Isoken Henty!
64'
  Johnson je na desni preigral branilca, podal pred gol, kjer je Henty zadel z glavo za 0:3. #RAvGO
65'
  Menjava: iz igre Denilton Venturim Junior, v igro Alessio Innocenti.
65'
  Streljal je Tomaž Avbelj, a mimo vrat.
66'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Luka Majcen.
67'
  Po napaki v goriški obrambi je sam pred Simčiča prišel Smrtnik, a ga ni uspel premagati. #RAvGO
68'
69'
  Streljal je Luka Majcen, a mimo vrat.
69'
69'
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Centrih.
70'
72'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
73'
73'
  Enajstmetrovka za Radomlje, ker je Jogan igral z roko.
74'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Luka Vrhunc je zgrešil enajstmetrovko!
74'
75'
  Vrhunc z enajstih metrov ni uspel premagati Simčiča, ki je žogo odbil preko gola. #RAvGO
79'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Matija Širok.
79'
  Jure Balkovec je dobil rumeni karton.
80'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Solomon Enow.
81'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Niko Snoj. Utrpel ga je Alessio Innocenti.
81'
  Menjava: iz igre Ezekiel Isoken Henty, v igro Stephen Ayodele Makinwa.
83'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Stephen Ayodele Makinwa.
84'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Amel Džuzdanovič.
84'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
85'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
85'
86'
  Po visokem predložku je Smrtnik žogo preusmeril proti vratom in "z vrha" zadel prečnik. #RAvGO
88'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc.
88'
90+1'
90+3'
  3 min. sodniški dodatek.