24. krog |  Ljubljana, ŠRC Stožice |  14.03.2015 ob 16.00

Olimpija Ljubljana

3 : 1

Gorica

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Lunežnik Janez (2. pomoč) , Benc Uroš (4. sodnik) , Goričan Vojko (5. sodnik) , Podgoršek Marko (6. sodnik)
2 Rumeni kartoni 1

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Stožič, kjer bomo spremljali tekmo 24. kroga med Olimpijo in Gorico. #OLvGO
0'
  Prvenstvene tekme med Olimpijo in Gorco se v kar 41% končajo z neodločenim izidom. Odstotek v Ljubljani je še višji in znaša kar 45 odstotkov.
0'
  Obe moštvi sta v preteklem krogu remizirali. Ljubljančani so Velenje zapustil s točko (0:0), Novogoričani pa so pred domačim občinstvom z istim rezultatom končali srečanje z Radomljami.
0'
  Postava Olimpije: Brljak, Delamea Mlinar, Vukćević, Fink, Lazevski, Babić, Bajrić, Baskera, Mitrović, Henty in Rodić. #OLvGO
0'
  Postava Gorice: Gallinetta, Enow, Širok, Majcen, Palumbo, Taider, Eleke, Džuzdanović, Jogan, Ruggiero in Slivka. #OLvGO
0'
  Domači strateg Karapetrovič ima precej težav na sredini igrišča, kjer bo pogrešal Zajca, Šporarja, Kapuna in Matiča. #OLvGO
0'
  Gostujoči glavni trener Beggi se na drugi strani prav gotovo veseli osvežitve v srednji vrsti, saj bosta nastopila tako Slivko kot Vetrih, prav tako pa bo zaigral Jogan, katerega nastop je bil vprašljiv.
0'
  Obe ekipi pravzaprav nujno potrebujeta točk. Olimpija, če želi ohraniti stik z vrhom, Gorica pa vsekakor ne želi zmanjšati točke prednosti pred deveto Krko.
1'
1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Luigi Palumbo.
2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Nabil Taider.
3'
  Streljal je Marko Vukčevič, a mimo vrat.
3'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Giuseppe Ruggiero. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
4'
  Streljal je Kenan Bajrič, a mimo vrat.
5'
  Olimpija ima udarec iz kota.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Antonio Delamea Mlinar.
5'
5'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
6'
  Na začetku srečanja močno pritiska Olimpija, a zaenkrat brez uspeha.
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nabil Taider. Utrpel ga je Stjepan Babič.
7'
8'
9'
  Ezekiel Isoken Henty je dobil rumeni karton.
10'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Aleksandar Lazevski.
11'
  Henty je proti sovjemu nekdanjemu klubu precej motiviran. Zdaj je močno sprožil proti vratom, a zgrešil cilj.
12'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Lazevski. Utrpel ga je Luka Majcen.
13'
  Amel Džuzdanovič v prepovedanem položaju.
15'
  Novogoričani so nevtralizirali igro, vendar imajo precej težav s kakovostno podajo za zaključek.
16'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Matic Fink.
17'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Kenan Bajrič.
19'
  Zdaj srečanje večinoma poteka na sredini igrišča...
21'
21'
  GOOOL! Po podaji Babič iz kota je žoga zadela Nemanjo Mitroviča, ki je izkoristil luknjo v obrambi Gorice!
22'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Antonio Delamea Mlinar.
23'
  Prekršek je utrpel Marko Vukčevič .
23'
24'
  GOOOL! Zadel je Nemanja Mitrovič! Goričani po kotu Olimpije niso uspeli razčistiti pred kazenskim prostorom. Do žoge je prišel Bajrič, ki je nesebično oddal žogo kazenski prostor, kjer je bil še drugič natančen centralni branilec Mitrovič.
28'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
28'
  Aleksandar Rodič je dobil rumeni karton.
29'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
30'
  Alen Jogan v prepovedanem položaju.
31'
  Tekma je prekinjena, saj sta grdo trčila Mlinar in Eleke, ki potrebuje zdravniško pomoč.
31'
  Srečanje se nadaljuje. Olimpija trenutno z igralcem več v polju.
33'
  Gorica ima udarec iz kota.
34'
  Streljal je Solomon Enow, a mimo vrat.
35'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Luigi Palumbo. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
36'
  Streljal je Nemanja Mitrovič, a mimo vrat. Ni dosti manjkalo, da bi centralni branilec dosegel hat-trick! #OLvGO
37'
37'
38'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Vykintas Slivka.
39'
  Prekršek je utrpel Kenan Bajrič .
40'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Vykintas Slivka. Utrpel ga je Stjepan Babič.
40'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
42'
43'
  Prekršek je utrpel Luigi Palumbo .
45'
  GOOOL! S kakšnih 20 metrov je po podaji Enowa izvrstno zaključil Taider!
45+1'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
45+2'
46'
47'
  Streljal je Marko Vukčevič, a preko vrat.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Vukčevič.
48'
48'
49'
  Olimpija je - podobno kot v prvem polčasu - na začetku takoj prevzela pobudo, a so se Novogoričani zaenkrat otresli pritiska.
51'
  Po lepi kombinaciji Ljubljančanov je streljal Baskera, a mimo vrat.
52'
  Prekršek je utrpel Nabil Taider .
53'
  Menjava: iz igre Amel Džuzdanovič, v igro Dino Martinovič.
53'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Giuseppe Ruggiero. Utrpel ga je Aleksandar Lazevski.
54'
  GOOOL! Po podaji Vukčeviča z desne strani je praznino v obrambi vrtnic izkoristil Ezekiel Isoken Henty!
56'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
58'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Solomon Enow. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
59'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a preko vrat.
60'
61'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Solomon Enow. Utrpel ga je Matic Fink.
61'
  Solomon Enow je dobil rumeni karton.
62'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Solomon Enow.
64'
64'
  Eleke je pred kotom izvrstno zaposlil precej osamljenega Martinovič, ki pa se je zapletel v kazenskem prostoru!
65'
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dino Martinovič, a preveč po sredini vrat, da bi lahko ukanil Brljaka.
67'
  Streljal je Rok Baskera, a je njegov diagonalni strel končal mimo vrat.
68'
68'
69'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a mimo vrat.
70'
  Menjava: iz igre Aleksandar Rodič, v igro Luka Žinko.
70'
  Menjava: iz igre Giuseppe Ruggiero, v igro Stephen Ayodele Makinwa.
73'
74'
  Menjava: iz igre Ezekiel Isoken Henty, v igro Miran Burgič.
74'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Vykintas Slivka. Utrpel ga je Luka Žinko.
76'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Dino Martinovič.
76'
  Zadnjih nekaj minut spremljamo precej prekinitev, tako na eni kot na drugi strani.
76'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Stephen Ayodele Makinwa.
77'
  Streljal je Dino Martinovič, a precej preko vrat.
78'
  Menjava: iz igre Nabil Taider, v igro Alessio Innocenti.
79'
  Prekršek je utrpel Dino Martinovič .
81'
  Po nebroju podaj Olimpije je do strelja prišel Baskera, a meril mimo vrat.
83'
  Menjava: iz igre Rok Baskera, v igro Kruno Ivančič.
84'
85'
  Tekma je prekinjena, saj Makinwa potrebuje zdravniško pomoč...
88'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Luka Majcen.
88'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vykintas Slivka, a je Mitrovič preprečil najhuje!
89'
89'
  Streljal je Luka Majcen, a mimo vrat.
89'
89'
  Streljal je Alessio Innocenti, a za nekaj centimetrov preko vrat. To je bil nevaren strel!
90+1'
  Tri minute sodnikovega nadomestila igralnega časa.
90+1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Vukčevič. Utrpel ga je Solomon Enow.