31. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  02.05.2015 ob 20.00

Zavrč

0 : 1

Krka

Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Vinčić Slavko (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 4

0'
  Lepo pozdravljeni iz Zavrča. Pred nami je tekma 31. kroga med Zavrčem in Krko #ZAvKR
0'
  Obračun peto in deveto uvrščenih ekip. Zavrč si tudi po današnji tekmi želi ostati na petem mestu, da bi se Haložani prebili kakšno mesto višje je za njih misija nemogoče, sta pa zato blizu dva zasledovalca Rudar in Koper. Deveta Krka lovi osmo mesto, kjer je trenutno Gorica z dvema točkama prednosti.
0'
  Zavrč se je z zmago v gosteh proti Domžalam znebil slabše serije štirih tekem brez zmage. Haložani so zabili tri zadetke kar jim je v letošnji sezoni do sedaj uspelo dvakrat in to prav proti današnjem nasprotnikom in Domžalam. Junak na tekmi med tednom je bil Doris Kelenc, ki je vpisal dva zadetka enega pa je prispevala Domžalska obramba v lastno mrežo.
0'
  Med tednom Krka ni uspela prekiniti serije petih tekem brez zmage. Celjani so bili v Novem mestu prepričljivo boljši in slavili s 4:0. Trenerja Andreja Kastrevca lahko skrbi neučinkovitost v napadu, tri tekme so že brez doseženega zadetka.
0'
  Kot da Krka nima dovolj težav s kartoni in nekoliko slabšimi rezultati v zadnjem obdobju v njihov prid ne govori niti podatek, da Krka na gostovanju pri Zavrču sploh še ni osvojila točke, na svojem računu imajo zgolj tri poraze. So pa zato farmacevti v začetku marca doma visoko s 3:0 premagali današnje tekmece.
0'
  Poglejmo si začetni enajsterici.
0'
  Zavrč: Petrović, Novoselec, Antić, Bogdan, Đukić, Cvek, Korošec, Polić, Matjašič, Kelenc in Zorko #ZAvKR
0'
  Krka: Mitrović, Ihbeisheh, Rašić, Žižić, Vučkić, Aniekan, Novinić, Perić, Palić, Mojstrovič ter Potokar #ZAvKR
0'
  Domači trener Ivica Solomun večjih težav z manjkajočimi igralci nima, pogrešal bo zgolj kaznovanega Sanina Muminoviča.
0'
  Andrej Kastrevec je imel veliko težav s sestavo začetne enajsterice, zaradi kartonov bodo manjkali kar štirje pomembni nogometaši v gostujoči vrsti Josip Fuček, Žiga Kastrevec, Danijel Rašič in Nana Welbeck-Maseko.
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 20 uri, bo sodil glavni sodnik Alen Borošak #ZAvKR
1'
3'
  Na to praznično soboto se je na tribunah zbralo lepo število gledalcev, ki so že od prve sekunde tekme na nogah začeli spodbujati svoje ljubljence.
8'
  Krka je tekmo začela bolj napadalno, vendar še brez kakšnekoli nevarnosti za Petrovića.
10'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Zorko. Utrpel ga je Nikola Žižič.
11'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Jure Matjašič.
12'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
16'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Jure Matjašič.
16'
  Zavrč ima udarec iz kota.
18'
  Prekršek je utrpel Sebastijan Antič .
19'
  Prekršek je utrpel Jure Matjašič .
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bojan Đukič.
21'
  Lepa priložnost za Zavrč, po prekršku nad Matjašičem je Đukić z silovitim strelom nakoncu le oplazil desno vratnico.
22'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Favour Aniekan. Utrpel ga je Bojan Đukič.
24'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
26'
28'
  Nikola Žižič je dobil rumeni karton.
29'
  Krka ima udarec iz kota.
30'
30'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Dejan Polič.
31'
  Alen Vučkič je dobil rumeni karton.
32'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Nikola Žižič.
33'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Novoselec. Utrpel ga je Favour Aniekan.
35'
  V prvem polčasu spremljamo igro predvsem na sredini igrišča.
37'
38'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Jure Matjašič.
39'
  Zelo izenačeno srečanje brez večjih priložnosti, izjema je vratnica Zavrča.
40'
  Streljal je Jure Matjašič, a mimo vrat.
40'
41'
  Streljal je Ivan Novoselec, a mimo vrat.
44'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Rok Zorko.
45+1'
45+1'
  Dokaj zadržan prvi polčas z obeh strani, nekoliko več od igre pa so vseeno imeli domačini.
45+1'
  Ekipi Krke se pozna odsotnost nekaterih ključnih članov udarne enajsterice.
46'
46'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Eros Grezda.
48'
49'
  Streljal je Miha Korošec, a mimo vrat.
53'
  Rok Zorko v prepovedanem položaju.
53'
  Marin Perič v prepovedanem položaju.
56'
  Ivan Novoselec v prepovedanem položaju.
57'
  Tudi v drugem polčasu se nadaljuje igra med obema kazenskima prostoroma, nekoliko podjetnejši Haložani.
61'
  Menjava: iz igre Doris Kelenc, v igro Tomislav Kiš.
62'
  Menjava: iz igre Miha Korošec, v igro Karlo Težak.
63'
  Streljal je Matej Potokar, a mimo vrat.
63'
  Domači trener je hitro porabil vse tri zamenjave. Krka ima na voljo še vse tri.
65'
  Menjava: iz igre Favour Aniekan, v igro Danijel Dežmar.
66'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Zorko. Utrpel ga je Miodrag Mitrovič.
68'
  Streljal je Tomislav Kiš, a mimo vrat.
71'
  Jaka Ihbeisheh je dobil rumeni karton.
72'
  Zaradi igre z roko je porumenel Jaka Ihbeisheh.
73'
  Menjava: iz igre Enes Novinič, v igro Kevin Kauber.
74'
  Streljal je Rok Zorko, a mimo vrat.
78'
  Še naprej prevladuje Zavrč, zaenkrat še brez konkretnih priložnosti.
80'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Marin Perič.
80'
  Luka Bogdan je dobil rumeni karton.
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Antun Palič.
82'
  GOOOL! Zadel je Jaka Ihbeisheh!
83'
  Strel Paliča slabo posredovanje Petroviča, pred vrati je bil Ihbeisheh, ki je žogo pospravil v mrežo Zavrča.
84'
  Menjava: iz igre Antun Palič, v igro Urban Kramar.
86'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Rašič. Utrpel ga je Ivan Novoselec.
87'
  Dejan Polič v prepovedanem položaju.
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Polič.
87'
  Streljal je Karlo Težak, a mimo vrat.
88'
90+1'
Podaljšek
  Spremljamo 3 minutni podaljšek v Zavrču.
90+2'
  Danijel Dežmar je dobil rumeni karton.
90+3'
90+4'
90+4'
90+4'
  Končana je tekma v Zavrču, kjer so Novomeščani uspeli slaviti v izdihljajih tekme je bil edini strelec na tekmi Jaka Ihbeisheh.