32. krog |  Domžale, Športni park |  06.05.2015 ob 18.00

Kalcer Radomlje

1 : 0

Gorica

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Beton Uroš (2. pomoč) , Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Domžal, kjer se bo čez dobre pol ure pričel dvoboj med Radomljami in Gorico. Gre za dvoboj spodnjega dela lestvice.
0'
  Že odpisane Radomlje bodo gostile Gorico, ki se še vedno bori za 8. mesto, katero bi jih ohranilo med najboljšimi tudi v prihodnji sezoni.
0'
  Zgolj teorija šteje za Mlinarje, ki so praktično že drugoligaš. Do konca prvenstva potrbujejo čudež, saj bi morali zmagati na vseh tekmah, medtem ko bi morala Krka na vseh tekmah izgubiti.
0'
  Da čudeža ne bo se verjetno zaveda tudi domači trener Djuranovič, ki želi častno slovo in boj do zadnjega kroga. Verjetno bodo do konca prvenstva dobili priložnost tudi igralci, ki so igrali manj. V vratih bo na tej tekmi dočakal debi Kris Stergulc.
0'
  Nasprotno od Radomelj Goričani krvavo potrebujejo točke. Proti Mariboru so pred dnevi dosegli eno. Točka ima še večji pomen ko pogledamo, da so Primorci večine tekme igrali samo z desetimi nogometaši in nadoknadili zaostanek zadetka. Končalo se je z 1:1.
0'
  V kader Gorice se po kazni vrača Caputo. Odsoten je kaznovani Širok, ki je bil izključen proti Mariboru. Gostje bodo pogrešali tudi Majcna, ki je lažje poškodovan in je letošnji najboljši goriški strelec s sedmimi zadetki.
0'
  Vse je nared. Toplo, rahlo vetrovno, a ne prevroče. Dobri pogoji za lepo tekmo, obe ekipi potrebujeta točke. Domači nimajo kaj izgubiti, gostje potrebujejo točke in bodo štartali na zmago.
0'
  V prid Mlinarjem nikakor ne govori statistika. Letos jeseni jih je Gorica premagala dvakrat, 3:0 in 4:0. Spomladi je bilo 0:0. Radomlje še čakajo na prvi gol v mreži Gorice v letošnji sezoni.
0'
  Igralci so že na igrišču in v naslednjih minutah se bo pričel dvoboj v Domžalah med Radomljami in Gorico.
1'
1'
  Blessing Chibuike Eleke v prepovedanem položaju.
4'
  Giuseppe Ruggiero v prepovedanem položaju.
6'
  Dejan Žigon v prepovedanem položaju.
7'
  Zaenkrat izenačen začetek brez pravih priložnosti. Radomlje so že trikrat uspešno nastavile offside zanko. Goričani pa imajo nekaj več prostora in so več pri žogi.
7'
  Goran Vuk v prepovedanem položaju.
9'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Dalibor Teinovič.
10'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Dalibor Teinovič.
11'
12'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
13'
  Spremljamo dvoboj na sredini igrišča. Obe ekipi sta zaenkrat zelo organizirani.
18'
  Radomlje ima udarec iz kota.
18'
  Streljal je Marko Perkovič, a mimo vrat.
18'
  Streljal je Luka Vrhunc, a mimo vrat.
19'
  Vrhunc je odlično preigraval in nekoliko z leve streljal za las mimo vrat!
20'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Giuseppe Ruggiero.
20'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a mimo vrat.
21'
  Gorica je bila v dobri poziciji 3 na 2. Eleke je sprožil izven 16m in zadel le zunanji del mreže.
23'
  Po začetnem otipavanju se je igra nekoliko odprla, oboji so imeli lepo priložnost za vodstvo, v lepši poziciji za gol je bil nedvomno Vrhunc.
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Teinovič.
26'
27'
  Po povratni žogi je prišel do strela Teinovič. Od daleč je sprožil pravo bombo, Sorčan je žogo izbil v kot.
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Vrhunc.
29'
  Še ena izjemna priložnost Vrhunca, ki je bil sam pred vrati. Nekoliko z leve je streljal, a na pravem mestu odlični goriški vratar.
32'
33'
  Podaja v sredino z desne. Goričani so si skoraj zabili avtogol. Še en kot domačim, ki danes na igrišču delujejo zelo dobro.
33'
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
36'
36'
  Izjemen strel Djurkovića od daleč in nova izjemna obramba Sorčana, ki je žogo izbil v kot.
38'
  Radomlje imajo več od igre in bi si počasi tudi zaslužili zadetek. Zaenkrat je mož tekme goriški vratar.
39'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Luka Cerar.
41'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Alexander Caputo.
42'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Vykintas Slivka. Utrpel ga je Jure Balkovec.
43'
44'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Giuseppe Ruggiero.
44'
  Luka Vrhunc je dobil rumeni karton.
45+1'
45+1'
  Domači so bili boljši v prvem polčasu in si priigrali kar nekaj priložnosti. Domači debitant v vratih Kris Stergulc dela praktično ni imel, medtem ko je bil Sorčan precej bolj zaposlen.
45+1'
  Eden izmed najbolj razpoloženih nogometašev je bil Vrhunc, ki kljub nekaj poizkusov gola ni uspel dati.
46'
47'
  Streljal je Dejan Žigon, a mimo vrat.
48'
  Izjemna priložnost Gorice. Po prodoru Elekeja po levi so vrata ostala praktično prazna, a nihče izmed Goričanov žoge ni uspel spraviti v mrežo. Do strela iz obrata je prišel Žigon, ki je tokrat zgrešil.
49'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Vykintas Slivka. Utrpel ga je Anže Zorc.
51'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Zorc. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
51'
  Anže Zorc je dobil rumeni karton.
52'
  Menjava: iz igre Alen Jogan, v igro Matteo Boccaccini.
52'
Poškodba
  Zaradi lažje poškodbe je moral igro zapustiti Jogan.
53'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Kris Stergulc.
57'
  Dino Martinovič v prepovedanem položaju.
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vykintas Slivka.
61'
  Na drugi vratnici je z glavo streljal Slivka. Iz izjemno ugodnega položaja je slabo zadel žogo in še enkrat brez prave nevarnosti za domača vrata.
61'
  Menjava: iz igre Giuseppe Ruggiero, v igro Daniele Ferri.
61'
63'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk.
64'
64'
65'
  Djurković je prodrl po levi in si na koncu podal predolgo žogo, katero je Sorčan izbil v kot.
68'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Matteo Boccaccini. Utrpel ga je Goran Vuk.
68'
  Matteo Boccaccini je dobil rumeni karton.
69'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
69'
  Po predložku pred vrata gol v mreži Gorice. Razveljavljen zaradi prepovedanega položaja.
71'
73'
  GOOOL! Zadel je Anže Zorc!
74'
  Po protinapadu Radomelj je pravi evrogol dosegel Zorc, ki je sprožil s kakšnih 25m. Od prečke je žoga končala v gostujočih vratih. Eden izmed najlepših zadetkov sezone!
75'
  Streljal je Dino Martinovič, a mimo vrat.
75'
  Menjava: iz igre Luka Cerar, v igro Janez Zavrl.
75'
  Menjava: iz igre Goran Vuk, v igro Dušan Stoiljkovič.
76'
  Gorica ima udarec iz kota.
76'
79'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Dejan Žigon.
79'
  Denis Lidjan je dobil rumeni karton.
81'
82'
  Martinovič je streljal, a branilci Radomelj so uspeli blokirati strel. Za las mimo vrat.
84'
  Dušan Stoiljkovič v prepovedanem položaju.
85'
86'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Lorenzo Pasqualini.
86'
86'
  Menjava: iz igre Luka Vrhunc, v igro Tomaž Avbelj.
87'
  Po devetih zaporednih tekmah so Radomlje pred novo zmago! V zadnjih trenutkih nekaj prekrškov in nervoze na obeh straneh.
88'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Dino Martinovič.
89'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
89'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Zorc. Utrpel ga je Daniele Ferri.
90'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Daniele Ferri.
90'
  Daniele Ferri v prepovedanem položaju.
90+1'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90+2'
  Goričani poizkušajo s predložki in napadi, ampak do prave priložnosti ne morejo. Očitno se bodo Mlinarji ubranili in dosegli zmago.
90+2'
90+2'
  Vykintas Slivka je dobil rumeni karton.
90+3'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Enis Đurkovič.