33. krog |  Novo mesto, Portoval - Novo mesto |  10.05.2015 ob 17.00

Krka

2 : 0

Rudar Velenje

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Novega mesta, kjer bomo spremljali srečanje 33. kroga med Krko in Rudarjem iz Velenja. #KRvRU
0'
  Danes bomo bržkone spremljali zanimivo srečanje, saj sta obe ekipi v jesenskem delu dvignili formo. Krka je zabeležila dve pomembni zmagi nad Zavrčem in Domžalami, s čimer se je prebila na osmo mesto. Zdaj ima s tekmo manj celo tri točke prednosti pred Gorico, ki je včeraj izgubila proti Olimpiji.
0'
  Tudi Rudar je bil pred kratkim v nizu petih tekem brez poraza, ki so ga prekinile Domžale, a so varovanci Jerneja Javornika vtis popravili na Mestnem stadionu ob jezeru, kjer so odpravili ljubljansko Olimpijo.
0'
  Na dosedanjih enajstih srečanjih so zmago običajno slavili nogometaši Rudarja, ki so vknjižili pet zmag, medtem ko so se varovanci Krke zmage veselili dvakrat. Štirikrat ste se ekipi razšli brez zmagovalca.
0'
  Krka: Mitrović, Vučkić, Rašić, Ihbeisheh, Dežmar, Mojstrovič, Welbeck, Fuček, Novinić, Perić in Kastrevec. #KRvRU
0'
  Rudar: Rozman, Kašnik, Knezović, Bolha, Džinić, Trifković, Stjepanović, Babić, Firer, Kocić in Jelić. #KRvRU
0'
  Kot zanimivost še povejmo, da Rudar od povratka Krke v prvo ligo na Portovalu še ni vknjižil zmage. #KRvRU
1'
3'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič. Utrpel ga je Mario Babič.
4'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Klemen Bolha.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Kašnik. Malo dela za Mitroviča.
6'
  Srečanje je prekinjeno. Kastrevec potrebuje zdravniško pomoč po bližnjem srečanju s Knezovičem.
7'
  Kastrevec je dobil udarec v glavo in odkorakal z igrišča, medtem pa se srečanje nadaljuje.
8'
  Po dobri kombinaciji Rudarja je zaključil Jelič, a mimo vrat.
9'
  Strel v okvir vrat! Od daleč je sprožil Welbeck in Rozman je imel kar nekaj težav z neugodnim letom žoge!
14'
  Srečanje večinoma poteka na sredini zelenice, nobena od ekip pa ne želi preveč tvegati.
16'
  Streljal je Dragan Jelič, a mimo vrat.
18'
  Domači navijači zahtevajo prekršek Knezoviča nad Noviničem v kazenskem prostoru Rudarja, a glavni sodnik Sagrković ni dosodil ničesar.
19'
  V gneči v kazenskem prostoru je bil blizu žogi Perič, a Rozman na koncu rešil situacijo.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček, do odbite žoge je prišel Novinič, a se je zopet izkazal Rozman!
22'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Josip Fuček.
24'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
25'
  Enes Novinič je dobil rumeni karton zaradi simulacije prekrška v kazenskem prostoru Rudarja.
26'
  Rudar ima udarec iz kota.
27'
  Streljal je Milan Kocič, a mimo vrat.
28'
  Ivan Firer v prepovedanem položaju.
29'
  GOOOL! Zadel je Enes Novinič! Rašič je prodrl po desni strani in oddal žogo v kazenski prostor kjer je Novinič samo nastavil nogo in Rozman je bil premagan.
31'
  Z močnim strelom od daleč je poskusil Mojstrovič, a je bil Rozman tokrat na mestu.
36'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Klemen Bolha.
36'
  Strel v okvir vrat! Z glavo je meril Kašnik, Mitrovič na mestu.
38'
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček. Brez težav za Rozmana.
42'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Elvedin Džinič. Utrpel ga je Marin Perič.
43'
  Po odličnem predložku Fučka z desne streljal Perič, ki je nerodno meril z glavo! Sicer je imel lepo izhodišče, da bi s petih metrov povišal vodstvo.
45+1'
  Tri minute sodnikovega nadomestila igralnega časa.
45+1'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Enes Novinič.
45+1'
  Prekršek Krki na 20 metrih!
45+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Mojstrovič. Rozman je ubranil s skrajnimi močmi!
45+2'
  Krka ima udarec iz kota.
45+3'
45'
  Denis Mojstrovič je dobil rumeni karton.
46'
46'
  GOOOL! Odlična akcija Krke. Mojstrovič je z globinsko podajo odlično našel Kastrevca, ki mu ni bilo težko premagati Rozmana!
47'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Mojstrovič.
54'
  Nogometaši Rudarja sicer poizkušajo zmanjšati zaostanek, vendar stežka prihajajo pred kazenski prostor Krke.
54'
  Strel v okvir vrat! Odličen slalom Jeliča, a slabši zaključek.
54'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Trifkovič.
56'
  Menjava: iz igre Dragan Jelič, v igro Enis Saramati.
57'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Elvedin Džinič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
57'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Kocič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
58'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Ivan Firer.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček.
59'
60'
60'
  Streljal je Elvedin Džinič, a mimo vrat.
61'
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Saramati, izvrstna obramba Mitroviča!
62'
65'
  Streljal je Ivan Firer, a za las mimo vrat!
66'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je David Kašnik.
67'
  Strel v okvir vrat! Novinič je stresel vratnico po odlični podaji Fučka!
68'
  Menjava: iz igre Enes Novinič, v igro Favour Aniekan.
69'
  Strel v okvir vrat! z glavo je poskusil Bolha, malo delo za Mitroviča.
70'
  Elvedin Džinič je dobil rumeni karton zaradi igre z roko.
72'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Urban Kramar.
73'
73'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Saramati. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
75'
  Streljal je Urban Kramar, a mimo vrat.
76'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Ivan Firer.
77'
  Menjava: iz igre Mario Babič, v igro Nejc Plesec.
78'
78'
79'
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marin Perič, na mestu Rozman!
79'
80'
  Streljal je Danijel Dežmar, a mimo vrat.
82'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Kevin Kauber.
84'
  Menjava: iz igre David Kašnik, v igro Semin Omerovič.
85'
  Enis Saramati v prepovedanem položaju.
86'
  Rudarju teče vodo v grlo, zdaj je vse moči usmeril v napad.
87'
  Streljal je Enis Saramati, a mimo vrat.
87'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Ivan Knezovič.
88'
88'
89'
90'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
90'
  Klemen Bolha je dobil rumeni karton.
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Prekršek Krki na robu kazenskega prostora!
90+1'
90+2'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Semin Omerovič. Utrpel ga je Danijel Dežmar.