16. krog |  Ljubljana, ŠRC Stožice |  02.11.2014 ob 17.00  | Prenos: Arena TV

Olimpija Ljubljana

1 : 3

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč) , Ul Bojan (4. sodnik) , Mertik Bojan (5. sodnik) , Drečnik Davor (6. sodnik)
5 Rumeni kartoni 5

0'
  Spoštovani, lep pozdrav tudi iz Stožic, kjer bomo spremljali obračun 16. kroga med Olimpijo in Celjem. #OLvCE
0'
  Danes lahko pričakujemo poslastico dveh izjemno ofenzivno usmerjenih moštev, ki v letošnji sezoni kažeta zelo konsistentne predstave.
0'
  Še bolj kot za Ljubljančane to velja za Celjane, saj so v izjemnem nizu 17 tekem brez poraza v vseh tekmovanjih. Za nameček varovanci Simona Rožmana jezdijo zmagoviti val že štiri zaporedne tekme.
0'
  Celjski grofje v Ljubljano prihajajo izjemno samozavestni, saj so zadnjo prvenstveno tekmo izgubili konec julija, ko so premoč priznali vodilnim Domžalčanom.
0'
  Domžalčani so v pokalni tekmi s 3:1 premagali tudi zeleno-bele, ki so imeli pred drugo tekmo zadetek prednosti, in jih na ta način izločili iz boja za polfinale.
0'
  Letos sta se tekmeca že pomerila. V sedmem krogu gledalci na Areni Petrol niso videli zadetkov. Na 21 medsebojnih srečanjih so gledalci sicer videli osem zmag Ljubljančanov, pet Celjanov in osem neodločenih izidov.
0'
  V Stožicah so Celjani sila neugoden nasprotnik, saj so na desetih tekmah zmagali štirikrat. Isto število zmag je zbrala Olimpija, dvakrat pa sta tekmeca remizirala.
0'
  Postava Olimpije: Šeliga, Mitrović, Delamea Mlinar, Jović, Bajrić, Matić, Zajc, Omladič, Vukćević, Rodić in Šporar. #OLvCE
0'
  Postava Celja: Kotnik, Žitko, Krajcer, Vidmajer, Klemenčič, Vrhovec, Miškić, Verbič, Ahmedi, Oršić in Sunny. #OLvCE
0'
  V postavi Celja ni novosti, medtem bo po petih zaporednih tekmah (tri prvenstvene in dve pokalni) za Olimpijo znova zaigral Omladič.
0'
  Vložek na današnji tekmi je torej velik. Ljubljančani bodo zagotovo hoteli popraviti slab vtis s pokalne tekme, medtem ko bi Celjani z morebitno zmago na lestvici prehiteli tako Ljubljančane kot Mariborčane.
1'
2'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
2'
  Nemanja Mitrovič je dobil rumeni karton, ker je s prekrškom zaustavil obetaven napad Celjanov.
4'
  Streljal je Blaž Vrhovec, a precej mimo vrat.
4'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Vukčevič.
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Darijan Matič.
7'
  Po podaji Omladiča s prostega strela je z glavo meril Rodič, a mimo vrat.
9'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
10'
  Po podaji Joviča z desne strani je do strela v kazenskem prostoru prišel Rodič, ki je sprožil močno, a nenatančno.
12'
  Strel v okvir vrat! Lep strel Verbiča, z leve strani, a je bil Šeliga na mestu.
13'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Utrpel ga je Andraž Šporar.
14'
  Po podaji Omladiča je bil na drugi vratnici v dobrem izhodišču za strel Mlinar, a je zgrešil žogo.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Boban Jovič, a je Kotnik dobro posredoval. Še pred tem je atraktivno poizkusil Omladič, a ni dobro zadel žoge.
16'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Boban Jovič.
17'
  Olimpija ima udarec iz kota.
18'
  Darijan Matič je dobil rumeni karton zaradi namerne igre z roko.
19'
  Sunny Ogbemudia Omoregie v prepovedanem položaju.
20'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Mislav Oršič.
22'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
23'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
23'
  Miha Zajc je dobil rumeni karton.
23'
  Še tretji rumeni karton zeleno-belim zaradi prekinitve protinapada Celjanov.
25'
  Streljal je Nemanja Mitrovič, a mimo vrat.
25'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič.
27'
  V prvi polovici prvega polčasa so imeli Ljubljančani več konkretnih priložnosti, medtem ko Celjani še niso pokazali vsega kar znajo.
28'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Aleksandar Rodič.
29'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
30'
  Bajrič je iz obrambe stekel v napad in po podaji Omladiča meril malenkost mimo leve vratnice Kotnika!
31'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec.
32'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Omladič. Utrpel ga je Benjamin Verbič.
33'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksandar Rodič. Utrpel ga je Matic Žitko.
33'
  Aleksandar Rodič je dobil rumeni karton.
33'
  GOOOL! Zadel je Danijel Miškič! Po podaji Vrhovca iz prostega strela je "iz prve" meril v levi spodnji kot Šelige.
35'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič.
35'
  Boban Jovič je dobil rumeni karton.
36'
  Celje ima udarec iz kota.
37'
37'
38'
41'
  Srečanje je prekinjeno, trčila sta Miškič in Rodič...
42'
  Tekma se nadaljuje...
42'
  V kazenskem prostoru je z levico do strela prišel Šporar, a meril mimo vrat.
43'
  Menjava: iz igre Tadej Vidmajer, v igro Marko Jakolič.
45'
  Streljal je Miha Zajc, malo dela za Kotnika.
45+1'
  Minuta sodnikovega nadomestila igralnega časa.
45+2'
46'
46'
  Menjava: iz igre Marko Vukčevič, v igro Filip Valenčič.
47'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Andraž Šporar.
47'
  Blaž Vrhovec je dobil rumeni karton.
49'
  Nevarno pred vrati Olimpije! Oršić je podal na drugo vratnico do Sunnya, ki pa je bil za las prekratek!
50'
  Streljal je Miha Zajc, a mimo vrat.
51'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Miškič. Utrpel ga je Filip Valenčič.
51'
  Danijel Miškič je dobil rumeni karton, ker je v obetavnem protinapadu zaustavil Valenčiča.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Filip Valenčič, a s premalo dinamita, da bi lahko premagal Kotnika.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Jakolič.
52'
  Streljal je Valon Ahmedi, a mimo vrat.
53'
  Po izvrstnem diagonalnem strelu Oršiča je do priložnosti iz neposredne bližine prišel Ahmedi, a je meril preko vrat!
53'
  Streljal je Nik Omladič, a mimo vrat.
54'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Vrhovec. Utrpel ga je Filip Valenčič.
55'
  Nogometaši Olimpije zahtevajo prekršek Žitka nad Rodičem in najstrožjo kazen, vendar glavni sodnik Vinčič ni dosodil ničesar.
55'
  GOOOL!Po izvrstni podaji Ahmedija z leve strani je zadel Sunny Ogbemudia Omoregie!
56'
  Menjava: iz igre Aleksandar Rodič, v igro Miran Burgič.
57'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Zajc. Utrpel ga je Valon Ahmedi.
57'
  Streljal je Blaž Vrhovec, a mimo vrat.
57'
59'
62'
  Nekdanjega nogometaša Zajca so z nosili odnesli z igrišča, očitno ne bo mogel nadaljevati srečanja.
63'
  Menjava: iz igre Miha Zajc, v igro Aris Zarifovič.
64'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
64'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mislav Oršič.
64'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Miran Burgič.
66'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Valon Ahmedi. Utrpel ga je Nemanja Mitrovič.
67'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Klemenčič.
67'
  Tilen Klemenčič je dobil rumeni karton.
71'
  Celjani se niso zadovoljili z vodstvom in še naprej hitro prehajajo v protinapade, zdaj je Oršič dobro potegnil v proti vratom, a na koncu ni uspel oddati žoge.
71'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.
71'
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nik Omladič, a z desnico ni uspel premagati Kotnika.
74'
75'
  GOOOL! Zadel je Nemanja Mitrovič! Po odbiti žogi v kazenskem prostoru je srednji branilec lepo počakal na strel, nato pa premagal sicer razpoloženega Kotnika.
77'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Verbič. Utrpel ga je Nik Omladič.
77'
  Benjamin Verbič je dobil rumeni karton.
78'
  Ljubljančani zahtevajo enajstmetrovko, a je glavni sodnik Vinčič ni dosodil. #OLvCE
79'
80'
  Menjava: iz igre Valon Ahmedi, v igro Anej Lovrečič, nekdanji nogometaš Olimpije.
82'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Žitko. Utrpel ga je Andraž Šporar.
82'
  Matic Žitko je dobil rumeni karton.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Šporar, mala malica za Kotnika.
84'
  Milenko Ačimovič je moral zapustiti klop zaradi pretiranega protestiranja.
85'
  Prekršek je utrpel Nik Omladič .
85'
  Menjava: iz igre Sunny Ogbemudia Omoregie, v igro Dejan Djermanovič, ki je v preteklosti branil barve Olimpije.
86'
  GOOOL! Zadel je Mislav Oršič! Po preigravanju na levi strani je izkoristil neodločnosti nogometašev Olimpije in z izjemno lepim strelom od prečke premagal Šeligo.
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Verbič.
89'
89'
  Streljal je Marko Jakolič, a mimo vrat.
89'
  Streljal je Dejan Djermanovič, a mimo vrat.
90+1'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+2'
90+3'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Valenčič. Utrpel ga je Blaž Vrhovec.