16. krog |  Domžale, Športni park |  02.11.2014 ob 17.00

Kalcer Radomlje

1 : 2

Zavrč

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Bukovec Miran (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Domžal #RAvZA
0'
  V Domžalskem športnem parku je pred nami tekma 16. kroga med Radomljami in Zavrčem #RAvZA
0'
  Po dveh porazih je Zavrč padel na peto mesto, vendar za drugouvrščeno ekipo zaostaja samo za tri točke. Radomlje pa se nikakor ne morejo odlepiti iz dna lestvice, zaostanek za devetim mestom se je povečal na štiri točke.
0'
  Prvo medsebojno tekmo v letošnji sezoni je dobila ekipa Zavrča z rezultaom 2:1.
0'
  Slabša forma v zadnjem obdobju pesti obe ekipi. Radomlje zadetka niso dosegle že dolgih 578 minut v vseh tekmovanjih, zadnjo točko pa so osvojili pred dobrim mesecom dni proti Mariboru. Razlika v zadetkih na zadnjih štirih tekmah 14:0 nikakor ne more biti spodbudna za Radomljane. Morda pa je ravno danes lepa priložnost za ekipo Dejana Djuranoviča, da prekine negativno tradicijo ravno proti ekipi Zavrča.
0'
  Po štirih porazih Zavrča, danes goste zagotovo zanima samo zmaga, ki bi jim povrnila nekaj samozavesti, po nekaj slabših tekmah Haložanov. Gostje so po dveh prvenstvenih porazih padli na peto mesto. Izpadli so tudi iz pokala, kjer jih je na obeh tekmah premagala ekipa Celja. Ekipa Željka Orehovca se tako želi vrniti na stara pota zmag, ki so se končala s porazom proti ekipi Kopra.
0'
  Tudi ekipa Radomelj je med tednom izpadla iz pokala, v osmini finala so z minimalnih 1:0 izgubili proti Mariboru.
0'
  Poglejmo si s kakšnima enajstericama bosta začela oba trenerja.
0'
  Radomlje: Andrič, Zukič, Vrhunc, G.Vuk, Zavrl, Snoj, Cerar, Stoiljkovič, Centrih, Lidjan in Bajalica #RAvZA
0'
  Zavrč: Ranilovič, Polič, Cvek, Kresinger, Šafarič, Kelenc, Sambolec, Dedič, Datkovič, Kristič in Antolek #RAvZA
0'
  Pri ekipi Zavrča, bo danes prisilno zaradi kartonov počival Jure Matjašič.
0'
  Tekmo, ki se bo pričela ob 17 uri, bo sodil glavni sodnik Nejc Kajtazovič #RAvZA
1'
1'
  Prvi so s sredine igrišča začeli igralci Radomelj.
5'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Doris Kelenc. Utrpel ga je Niko Snoj.
6'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Lovro Cvek.
8'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Bajalica. Utrpel ga je Nikola Šafarič.
9'
  Kljub manjšem številu gledalcev slišimo bučno navijanje obeh navijaških skupin.
10'
  Streljal je Luka Cerar, a mimo vrat.
11'
  Prekršek je utrpel Nikola Šafarič .
13'
  GOOOL! Zadel je Ivan Antolek!
13'
  Po zmedi v kazenskem prostoru je do zaključnega strela prišel Antolek in zatresel mrežo Radomelj.
14'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič.
14'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Janez Zavrl.
16'
  Prekršek je utrpel Ivan Antolek .
17'
  Borbena igra obeh ekip na sredini igrišča z malo priložnostmi, ekipa Zavrča je izkoristila dano priložnost.
22'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Nenad Dedič.
22'
  Dino Kresinger v prepovedanem položaju.
24'
  Natančna podaja Šafarića v kazenski prostor, kjer je Kresinger z glavo sicer zatresel domačo mrežo, vendar se je Kresinger znašel v prepovedanem položaju.
24'
  Zavrč ima udarec iz kota.
26'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Dejan Polič.
27'
  Lovro Cvek je dobil rumeni karton.
28'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
29'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Luka Cerar.
32'
  GOOOL! Zadel je Dino Kresinger!
33'
  Odlična podaja Kelenca, Kresingerju! Ta pa se je sam znašel pred Andrićem in brez problema zaključil za vodstvo Zavrča 0:2
34'
  Streljal je Goran Vuk, a mimo vrat.
37'
  Ekipa Zavrča je praktično iz edinih dveh priložnosti prišla do vodstva z 2:0. Glede na težave z doseganjem zadetkov bo domači ekipi, težko priti do izenačenja.
40'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Boris Sambolec.
41'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Dino Kresinger.
42'
  Streljal je Luka Vrhunc, a mimo vrat.
44'
45'
  Ekipa Radomelj je imela v zadnji minuti prvega polčasa odlično priložnost za zmanjšanje zaostanka, vendar brez uspeha. Štirje domačini so se znašli v protinapadu proti dvema branilcema, vendar odlično posredovanje varovancev Željka Orehavca
45+1'
45+1'
  Zavrč je v prvem polčasu kazal odločnejšo predstavo kot domača ekipa Radomelj. Zavrč je izkoristili dve luknji v domačiobrambi, medtem ko se Radomlje borijo vendar ne pridejo do čistega strela na gol.
46'
47'
47'
48'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Kristič. Utrpel ga je Niko Snoj.
51'
  Dokaj miren začetek drugega polčasa.
53'
  V zadnjih minutah kar nekaj zmede med branilci Zavrča, vendar nogometaši Radomelj tega niso znali izkoristiti.
55'
  Poškodba Denisa Lidjana, njegova zamenjava bo Jure Balkovec.
56'
  Menjava: iz igre Denis Lidjan, v igro Jure Balkovec.
57'
  Radomlje ima udarec iz kota.
58'
  Prvi kot na tekmi tudi za domače.
58'
61'
  Menjava: iz igre Goran Vuk, v igro Luka Gajič.
62'
63'
  Menjava: iz igre Doris Kelenc, v igro Andrej Dugolin.
66'
  Zaenkrat miren drugi polčas, manjšo pobudo imajo domači.
68'
  Streljal je Ivan Antolek, a mimo vrat.
71'
73'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Kristič. Utrpel ga je Luka Gajič.
73'
  Matija Kristič je dobil rumeni karton.
73'
  Menjava: iz igre Lovro Cvek, v igro Robert Brdar.
74'
78'
  Robert Brdar v prepovedanem položaju.
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Polič.
80'
  Glede na videno kaj se dogaja v zadnjih minutah je tekma praktično že odločena.
80'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Boris Sambolec. Utrpel ga je Jure Balkovec.
82'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Andrej Dugolin.
82'
  Menjava: iz igre Boris Sambolec, v igro Sandi Čeh.
82'
  Luka Cerar je dobil rumeni karton.
83'
  Menjava: iz igre Luka Cerar, v igro Žiga Smrtnik.
84'
  Po gneči v kazenskem prostoru je glavni sodnik Nejc Kajtazovič pokazal na najstrožjo kazen. Kdo je bil vpleten v prekršku se ni najbolje videlo.
85'
  Najstrožja kazen za za Radomlje!
86'
Gol (11m)
  GOOOL! Janez Zavrl je zadel enajstmetrovko!
87'
  Rutinirano je zadel Zavrl najstrožjo kazen.
88'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Luka Gajič.
89'
89'
90+1'
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90+1'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Gajič. Utrpel ga je Toni Datkovič.
90+3'
  Igranje z roko igralca Luke Gajiča
90+3'
  Janez Zavrl v prepovedanem položaju.
90+4'
90+4'
90+4'
  Zmaga Zavrča, ki je izkoristil napake domače ekipe. Radomlje so na koncu sicer uspele doseči zadetek, vendar to ni zadostovalo vsaj za točko.