17. krog |  Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  08.11.2014 ob 14.00  | Prenos: TV Slovenija 2

Zavrč

0 : 2

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Patarić Dejan (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 1

0'
  Prisrčen pozdrav, ljubitelji slovenskega nogometa! Deževni Ptuj bo prizorišče zanimivega dvoboja 17. kroga med Zavrčem in Olimpijo. #ZAvOL
0'
  Tekmi bi lahko prisodili oznako derbi kroga. Srečali se bosta ekipi, ki sta doslej zbrali 29 točk (Ljubljančani s tekmo manj) in zasedata mesti pod vrhom lestvice. #ZAvOL
0'
  Tudi Štajersko je v teh dneh zajelo močno deževje. Kombiniranje na zahtevnem igrišču bo oteženo, do izraza bo prišla dobra telesna pripravljenost. #ZAvOL
0'
  Osvojene točke v tekmah neposrednih konkurentov štejejo dvojno. Zavrč in Olimpija sta se v Prvi ligi Telekom Slovenije pomerila petkrat. Zanimivo, ni še bilo neodločenega izida. V Ljubljani je trikrat zmagala Olimpija, v Zavrču dvakrat domače moštvo. #ZAvOL
0'
  Olimpija se je pred tekmo z Zavrčem soočila s klofutama v obliki porazov z Domžalami in Celjem. Zeleno beli so bili veliko v mediji tudi zaradi tarnanja nas sojenjem na zadnji prvenstveni tekmi. #ZAvOL
0'
  Zavrčani so po dveh porazih v prejšnjem krogu proti Radomljam svojemu izkupičku dodali nove tri točke. #ZAvOL
0'
  Ekipi ne bosta popolni. Pri Zavrču ne morejo računati na kaznovana Hrvata. Matija Kristić in Lovro Cvek sta v klubu od te sezone in sta takoj postala pomembna člana udarne postave. #ZAvOL
0'
  Kazni so zmanjšale tudi izbiro gostov. Antonio Delamea Mlinar in Aleksandar Rodić gotovo ne bosta igrala. Poškodovani so Miha Zajc, Nik Kapun in že dalj časa Josip Golubar ter Blaž Božič. #ZAvOL
0'
  Izbrana enajsterica Željka Orehovca, trener Zavrča: Ranilović, Polić, Roškar, Kresinger, Šafarić, Jertec, Kelenc, Sambolec, Dedić, Datković, Matjašič. #ZAvOL
0'
  Darko Karapetrović, trener Olimpije, se je odločil za naslednje nogometaše: Šeliga, Jović, Matić, Šporar, Vukčević, Omladič, Bajrić, Zarifović, Burgić, Mitrović, Spahija. #ZAvOL
0'
  Glavni sodnik bo Roberto Ponis. #ZAvOL
0'
  Na Ptuju trenutno ne dežuje. Tudi igrišče je ob ogrevanju igralcev videti dokaj dobro. #ZAvOL
0'
  Moštvi se vračata iz slačilnic. Dve minuti do prvega sodnikovega žvižga.
1'
3'
  V uvodu igra med kazenskima prostoroma.
4'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Boris Sambolec. Utrpel ga je Miran Burgič.
5'
  Olimpija ima udarec iz kota.
5'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aris Zarifovič. Udarec z glavo Raniloviću ni povzročil nevarnosti.
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Šporar.
8'
  Priložnost za Olimpijo!! Ljubljanski napadalec je dobil dvoboj z Datkovićem, na robu kazenskega prostora obšel Ranilovića in se nato ob levi kotni liniji prebil pred gol. Ranilović se je dovolj hitro vrnil in ubranil strel. #ZAvOL
8'
9'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Nikola Šafarič.
9'
  Streljal je Dino Kresinger, a mimo vrat. Nevaren poskus ni veliko zgrešil cilja! #ZAvOL
12'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Šafarič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
15'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Dejan Polič.
17'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Roškar. Utrpel ga je Kenan Bajrič.
18'
  Streljal je Kenan Bajrič, a mimo vrat.
20'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Utrpel ga je Dejan Polič.
20'
  Streljal je Doris Kelenc, a mimo vrat. Prosti strel z velike razdalje. Žoga je zletela visoko čez gol.
22'
  Streljal je Dario Jertec, a mimo vrat.
22'
  Enakovredna tekma na Ptuju.
25'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Hrvoje Spahija. Utrpel ga je Doris Kelenc.
25'
  GOOOL! Zadel je Andraž Šporar! #ZAvOL
28'
  Vodstvo Olimpije!!! Nova napaka Datkovića v dvoboju s Šporarjem. Po visoki podaji se je slednji prebil mimo završkega branilca in nato s petnajstih metrov premagal Ranilovića. #ZAvOL
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Šporar. Izkazal se je Ranilović.
31'
  Tudi Zavrčani poskušajo, a so v svojih poskusih premalo konkretni.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dario Jertec. Poskus z razdalje je Šeliga odbil v kot.
32'
  Zavrč ima udarec iz kota.
34'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Marko Roškar.
35'
37'
  Završka obramba brez izkušenega Kristića ni tako zanesljiva. Pozna se tudi odsotnost Cveka na sredini igrišča.
37'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Boris Sambolec. Utrpel ga je Nik Omladič.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nik Omladič.
38'
  Vratnica Omladiča! Igralec Olimpije je zavrtel završkega igralca in z udarcem s kakšnih osmih metrov z desne zadel bližnjo vratnico. #ZAvOL
39'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Hrvoje Spahija. Utrpel ga je Dejan Polič.
39'
  Hrvoje Spahija je dobil rumeni karton.
41'
  Streljal je Marko Vukčevič, a mimo vrat. Nevaren poskus je zletel mimo leve vratnice.
42'
43'
  Gostje v prvem polčasu potrjujejo večjo individualno kakovost.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nikola Šafarič. Šeliga zlahka odbija.
45+1'
45+2'
45+2'
  Zasluženo vodstvo Olimpije ob polčasu. Gostje so imeli več priložnosti, Zavrčani pa v napadu niso imeli ideje, kako doseči zadetek. Truda jim sicer ne gre očitati.
45+2'
  Menjava: iz igre Doris Kelenc, v igro Andrej Dugolin. Kelenc se je poškodoval ob koncu prvega dela.
46'
47'
48'
  Streljal je Miran Burgič, a mimo vrat. Z glavo čez gol.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dino Kresinger. Mimo branilcev Olimpije se je prebil povsem pred Šeligo, ki je njegov strel ubranil. Velika priložnost! #ZAvOL
54'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Dario Jertec.
54'
  Streljal je Nikola Šafarič, a mimo vrat.
54'
54'
  Streljal je Miran Burgič, a mimo vrat. V protinapadu je ob Šafariću prišel do strela z desne strani, a meril malo mimo desne vratnice. #ZAvOL
56'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Miran Burgič.
57'
58'
  Streljal je Boris Sambolec, a mimo vrat. Po kotu, mimo leve vratnice.
58'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Roškar. Utrpel ga je Marko Vukčevič.
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Vukčevič.
60'
  Kakšna priložnost za Olimpijo! Šporar se je na desni spet poigral z Zavrčani in podal pred gol osamljenemu Vukčeviću. Ta je s petih metrov zadel prečko. #ZAvOL
60'
  Streljal je Andraž Šporar, a mimo vrat.
61'
  Še ena velika priložnost! Hitri Šporar je nevaren iz protinapadov. Tokrat je streljal čez gol. #ZAvOL
61'
  Menjava: iz igre Nenad Dedič, v igro Robert Brdar.
62'
62'
65'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Hrvoje Spahija.
67'
  Zavrčani iščejo pot do gola, Ljubljančani prežijo na protinapade in prihajajo v priložnosti.
68'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Nik Omladič.
68'
  Marko Vukčevič v prepovedanem položaju.
69'
  Streljal je Robert Brdar, a mimo vrat.
70'
  Streljal je Miran Burgič, a mimo vrat.
72'
73'
  Olimpija je mnogo bližje povišanju prednosti, kot Zavrč izenačenju.
75'
  Streljal je Dario Jertec, a mimo vrat. Močno, a visoko čez gol.
76'
  Streljal je Nik Omladič, a mimo vrat. Prišel je do udarca ob Dugolinu. Meril je prek vrat.
77'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Dugolin. Utrpel ga je Nik Omladič.
79'
80'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Nik Omladič.
81'
82'
  Menjava: iz igre Andraž Šporar, v igro Enis Đurkovič.
84'
87'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Robert Brdar.
88'
  Menjava: iz igre Marko Vukčevič, v igro Matija Škarabot.
89'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Brdar. Utrpel ga je Nemanja Mitrovič.
89'
  Robert Brdar je dobil rumeni karton.
89'
  Menjava: iz igre Dejan Polič, v igro Sandi Čeh.
89'
90'
90+1'
  Dve minuti sodniškega dodatka.
90+1'
  GOOOL! Zadel je Matija Škarabot!
90+2'
  Zmagovalec je znan! Burgić in Đurković sta odigrala dvojno podajo, po krasni podaji Đurkovića pred gol pa je žogo v mrežo potisnil Škarabot. #ZAvOL
90+2'
  Menjava: iz igre Miran Burgič, v igro Mario Jurčevič.
90+3'
90+3'
  Zmaga Olimpije na Ptuju. Zasluženo, Ljubljančani bi lahko dali še kakšen gol. Zavrču danes niso pustili veliko možnosti. Pozdrav do prihodnjič.