18. krog |  Nova Gorica, Športni park |  22.11.2014 ob 14.00

1 : 0

Zavrč

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Podobnik Mitja (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) , Kovačič Andraž (4. sodnik) , Drečnik Davor (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer se s tekmo Gorica – Zavrč začenja 18. krog. #GOvZA
0'
  Gorica je na osmem mestu (3-3-11), Zavrč je na petem (9-2-6). #GOvZA
0'
  Prva letošnja medsebojna tekma na Ptuju se je končala z 0:0, vse štiri lanske tekme so dobili Goričani z gol razliko 13:1. Edini strelec Zavrča proti Gorici je Doris Kelenc.
0'
  V preteklem krogu je Gorica z 2:0 izgubila v Celju, Zavrč je bil doma (na Ptuju) z 0:2 poražen z Olimpijo. #GOvZA
0'
  Za Zavrč se v Novi Gorici začenja serija treh zaporednih gostovanj (Gorica, Celje, Velenje), Gorica bo doma gostila še Domžale, jesen pa končala v Novem mestu.
0'
  Oba tekmeca sta letošnje pokalno tekmovanje končala v četrtfinalu: Gorica je izpadla v dvoboju s Koprom, Zavrč je izgubil obe tekmi s Celjem.
0'
  Na goriški klopi bo debitiral Iztok Kavčič, ki je zamenjal Mirana Srebrniča. Kavčič je že tretji trener Gorice v letošnji sezoni, ki jo je začel Luigi Apolloni.
0'
  Iztok Kavčič ima 35 let, prihaja iz Goriških Brd. Ima tri državne naslove z mlajšimi kategorijami: prvak je bil s kadeti Interblocka in dvakrat z mladinci Gorice. Kot trener je delal tudi z nekaterimi znanimi kot so Petar Stojanovič, Miha Zajc, Etien Velikonja, Andraž Šporar…
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev, težave s poškodbami ima Iztok Kavčič, ki je enajsterico sestavil brez Modola, Venturima, Makinwe in Hentyja.
0'
  Tu sta obe enajsterici. Najprej gostje.
0'
  Zavrč: Ranilovič, Čeh, Sambolec, Datkovič, Dugolin, Šafarić, Cvek, Polić, Kresinger, Matijašić in Jertec. #GOvZA
0'
  Gorica: Simčič, Vanin, Pasqualini, Taider, Napoli, Jakupović, Johnson, Vetrih, Osuji, Žigon in Arčon. #GOvZA
0'
  Tekmo bo vodil 31 – letni Ljubljančan Mitja Žganec. Njegova 10. prvoligaška tekma letos, skupno 44. #GOvZA
0'
  Na Goriškem sončno popoldne s temperaturo 13º celzija. #GOvZA
0'
  V ekipi Gorice danes tudi povratnik Nabil Taider.
0'
  S sredine začenja Zavrč.
1'
2'
  Streljal je Dejan Žigon, a mimo vrat.
2'
  Prvi napad Gorice in po podaji Osujijja je Žigon streljal preko gola.
3'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nabil Taider. Utrpel ga je Dino Kresinger.
4'
  Umirjen začetek tekme z manjšo goriško pobudo.
5'
  Streljal je Dino Kresinger, a mimo vrat.
6'
  Kresinger je prišel sam pred Simčič, a žogo z lobom poslal preko gola. #GOvZA
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Čeh. Utrpel ga je Sandi Arčon.
8'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nabil Taider. Utrpel ga je Dejan Polič.
8'
  Gorica ima udarec iz kota.
9'
  GOOOL! Zadel je Marshal Mfon Johnson!
10'
  Po podaji Vetriha je pred vrati z glavo žogo v mrežo preusmeril Johnson. #GOvZ
11'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Čeh. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
13'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Sead Jakupovič. Utrpel ga je Dejan Polič.
13'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Bede Amarachi Osuji. Utrpel ga je Toni Datkovič.
18'
  Po vodilnem zadetku Gorice, je pobudo prevzel Zavrč.
19'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Lovro Cvek.
20'
22'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Jure Matjašič.
26'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Amel Džuzdanovič.
26'
  Dejan Žigon je odšel z igrišča zaradi poškodbe.
27'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Toni Datkovič.
27'
29'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Nabil Taider.
30'
  Jure Matjašič v prepovedanem položaju.
32'
  Tudi Zavrč bo menjal zaradi poškdobe kapetana Šafariča.
33'
  Menjava: iz igre Nikola Šafarič, v igro Doris Kelenc.
34'
35'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Simone Napoli. Utrpel ga je Dino Kresinger.
36'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Doris Kelenc.
37'
  Streljal je Toni Datkovič, a mimo vrat.
38'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Čeh. Utrpel ga je Lorenzo Pasqualini.
40'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Simone Napoli.
41'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Ronaldo Vanin. Utrpel ga je Dino Kresinger.
41'
  Sandi Arčon v prepovedanem položaju.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
42'
  Arćon je spustil žogo med nogama Sambolca, potegnil proti vratom, a je Ranilovič žogo odbil v kot.
43'
43'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Sead Jakupovič. Utrpel ga je Dino Kresinger.
44'
  Sead Jakupovič je dobil rumeni karton.
45+1'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Simone Napoli. Utrpel ga je Toni Datkovič.
45+1'
  2 min. sodniškega dodatka.
45+3'
45+3'
  Gorica je bila, gledano v celoti, v prvem polčasu boljši tekmec.
45+3'
  Pri gostih menjava.
46'
46'
  Menjava: iz igre Lovro Cvek, v igro Ivan Antolek.
46'
  Zavrč ima udarec iz kota.
48'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Doris Kelenc. Utrpel ga je Sandi Arčon.
50'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Ronaldo Vanin. Utrpel ga je Doris Kelenc.
52'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Ronaldo Vanin. Utrpel ga je Jure Matjašič.
53'
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Boris Sambolec.
54'
  Po kotu je Sambolec z glavo meril v prečnik goriških vrat. #GOvZA
55'
56'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Bede Amarachi Osuji.
57'
  Uvodne minute 2. polčasa pripadajo Zavrču.
57'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Doris Kelenc. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
57'
  Doris Kelenc je dobil rumeni karton.
57'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Bede Amarachi Osuji.
57'
58'
  Amel Džuzdanovič v prepovedanem položaju.
59'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Dejan Polič.
61'
  Menjava: iz igre Bede Amarachi Osuji, v igro Alessio Innocenti.
62'
64'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Andrej Dugolin.
65'
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Antolek.
69'
  Ivan Antolek v prepovedanem položaju.
70'
71'
  Streljal je Ivan Antolek, a mimo vrat.
72'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Polič. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
73'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
76'
77'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Alessio Innocenti. Utrpel ga je Dario Jertec.
79'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nabil Taider. Utrpel ga je Doris Kelenc.
79'
81'
  Ivan Antolek je dosegel zadetek, ki pa ni priznan zaradi prepovedanega položaja. #GOvZA
81'
  Dino Kresinger v prepovedanem položaju.
82'
  Menjava: iz igre Marshal Mfon Johnson, v igro Luka Majcen.
83'
84'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Andrej Dugolin.
85'
87'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Simone Napoli. Utrpel ga je Ivan Antolek.
87'
  Simone Napoli je dobil rumeni karton.
87'
  Menjava: iz igre Sandi Čeh, v igro Marko Roškar.
89'
89'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Dugolin. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
89'
Rdeči karton
  Andrej Dugolin dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+1'
90+2'
  Po podaji Innocentija iz prve Arčon, Ranilovič brani. #GOvZA
90+2'
  Streljal je Dario Jertec, a mimo vrat.
90+3'
90+4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Kresinger. Utrpel ga je Vasja Simčič.
90+6'
90+6'
  V drugem polčasu je bil Zavrč boljši tekem, Gorica je zadržala prednost iz 10. minute. #GOvZA