27. krog |  Novo mesto, Portoval - Novo mesto |  12.04.2015 ob 16.00

Krka

1 : 1

Kalcer Radomlje

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 3

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Novega mesta pred nami je tekma med Krko in Radomljami #KRvRA
0'
  Danes še zadnja tekma 27. kroga, derbi zadnjeuvrščenih ekip. Krka ima na devetem mestu enajst točk prednosti pred Radomljani. Kar bi v borbi za deseto mesto danes znalo biti že odločilno.
0'
  Na dveh medsebojnih tekmah, ekipa Radomelj zaenkrat še ni slavila. Enkrat je slavila ekipa Krke enkrat pa sta se ekipi razšli brez zmagovalca.
0'
  Ekipa Radomelj je po uspešnem začetku spomladanskega dela povsem popustila in zabeležila tri zaporedne poraze.
0'
  Ekipa Krke ima spomladi na domačem terenu 100% izkupiček iz dveh tekem so obakrat odšli kot zmagovalci. Na kar štirih spomladanskih gostovanjih pa so zabeležili po dva poraza in remija. Na zadnji tekmi so farmacevti uspeli v Mariboru odščipniti točko proti aktualnim državnim prvakom.
0'
  Poglejmo obe začetni enajsterici.
0'
  Krka: Mitrovič, Rašič, Vučkič, Žižič, Damir Rašič, Fuček, Kastrevec, Kramar, Welbeck, Palič in Novinič #KRvRA
0'
  Radomlje: Andrič, Jazbec, Balkovec, Lidjan, Perkovič, Teinovič, Cerar, Jokovljevič, Đurkovič, Stoiljkovič in Vuk #KRvRA
0'
  Tekmo, ki se bo vsak čas pričela na sončnem Portovalu, bo sodil glavni sodnik Damir Skomina #KRvRA
1'
2'
  Radomlje začenjajo s sredine igrišča.
2'
  Radomlje ima udarec iz kota.
11'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Luka Cerar.
11'
  Enajstmetrovka za Radomlje.
12'
Gol (11m)
  GOOOL! Enis Đurkovič je zadel enajstmetrovko!
13'
  Cerar je v kazenskem prostoru prejel podajo, Žižiču pa ni ostalo drugega kot da nad Cerarjem stori prekršek. Đurkovič je darilo s pridom izkoristil in brez težav zadel za vodstvo Radomelj.
15'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Enes Novinič.
15'
  Prosti strel z roba kazenskega prostora za Krko z desne strani. Fuček bo izvajalec.
15'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
17'
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Urban Kramar.
21'
  Protinapad Krke, Kramar je ušel gostujočim branilcem, dobro je igro spremljal Andrič, ki je pravočasno zapustil vrata in preprečil zadetek.
21'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Robi Jakovljevič.
23'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
24'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
26'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Perkovič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
28'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
29'
  Prosti strel za Krko iz 20-ih metrov.
32'
  Po prejetem zadetku so domači začeli igrati nekoliko napadalneje.
32'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Danijel Rašič.
34'
  Streljal je Dušan Stoiljkovič, a mimo vrat.
35'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Jazbec. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk.
38'
39'
  Strel z desne strani, Mitrovič z nekaj težavami izbija v kot.
40'
  GOOOL! Zadel je Žiga Kastrevec!
42'
  Po odlični podaji z leve strani Fučka, Kastrevcu ni bilo težko zadeti z glavo iz bližine. Večino dela je opravil Fuček.
43'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič. Utrpel ga je Marko Perkovič.
44'
  Enes Novinič je dobil rumeni karton.
45'
45+1'
  Streljal je Marko Perkovič, a mimo vrat.
45+1'
46'
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
48'
  Odlična podaja Vuka, ki je lepo videl vtekajočega Đurkoviča, ki pa je preslabo zaključil.
48'
  Streljal je Nana Addo Welbeck-Maseko, a mimo vrat.
55'
  V zadnjih trenutkih Radomlje stisnjene na svoji polovici.
58'
  Menjava: iz igre Goran Vuk, v igro Luka Vrhunc.
59'
  V drugem polčasu zaenkrat spremljamo igro med obema kazenskima prostoroma.
62'
  Obeta se nam dvojna menjava pri Krki.
63'
  Menjava: iz igre Rok Jazbec, v igro Žan Cankar.
63'
  Menjava: iz igre Enes Novinič, v igro Danijel Dežmar.
64'
  Menjava: iz igre Urban Kramar, v igro Marin Perič.
65'
67'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
67'
  Danijel Dežmar je dobil rumeni karton.
68'
  Prosti strel za Radomlje z roba kazenskega prostora nekoliko z desne strani.
68'
  Enis Đurkovič v prepovedanem položaju.
69'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Robi Jakovljevič. Utrpel ga je Josip Fuček.
69'
  Robi Jakovljevič je dobil rumeni karton.
70'
  Identična situacija na drugi strani, tokrat prosti strel za Krko iz podobnega položaja kot so imele Radomlje pred nekaj trenutki priložnost.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Josip Fuček.
71'
  Menjava: iz igre Robi Jakovljevič, v igro Eito Furuyama.
72'
  Streljal je Dalibor Teinovič, a mimo vrat.
74'
  Streljal je Jure Balkovec, a mimo vrat.
75'
  Izgubljena žoga Krke na sredini, žoga je prišla do Balkovca, ki pa je streljal slabo in preko vrat. To je bila lepa priložnost za Radomljani, da ponovno preidejo v vodstvo.
76'
76'
78'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
79'
  Še en prosti strel za Radomlje z roba kazenskega prostora.
79'
80'
  Dober strel Đurkoviča, še boljša obramba Mitroviča, ki se je izkazal s parado.
81'
  V zadnjih minutah Radomlje narekujejo tempo.
81'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Luka Cerar.
82'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Marin Perič.
82'
  Jure Balkovec je dobil rumeni karton.
83'
85'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Rašič. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
87'
87'
  Denis Lidjan je dobil rumeni karton.
87'
  Krka ima udarec iz kota.
88'
  Prekršek Lidjana, ki je prekinil protinapad Krke, njegov prekršek je bil na meji rdečega kartona.
88'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Antun Palič. Utrpel ga je Jure Balkovec.
88'
  Menjava: iz igre Nana Addo Welbeck-Maseko, v igro Kevin Kauber.
89'
  Antun Palič je dobil rumeni karton.
89'
90+2'
90+4'
90+4'
  Delitev točk v Novem mestu. Prvi remi Krke pred domačimi gledalci spomladi, ter drugi spomladanski remi Radomelj. Tudi danes Radomljani niso uspeli doseči zadetka iz igre, čeprav so imeli kar nekaj priložnosti v drugem polčasu, spomladi so Radomljani še brez zadetka iz igre.