34. krog |  Velenje, Mest.štadion ob jezeru Velenje |  16.05.2015 ob 18.00

Rudar Velenje

1 : 2

Gorica

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Zupančič Primož (1. pomoč), Skok Aleš (2. pomoč) , Patarić Dejan (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Glažar Roman (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Velenja, kjer bomo spremljali tekmo 34. kroga med Rudarjem in Gorico. #RUvGO
0'
  Velenjčani se na Mestni stadion ob jezeru vračajo po porazu na tekmi z Novomeščani, kjer so zapravili priložnost za uvrstitev v zgornji del lestvice.
0'
  Tudi Novogoričani so v prejšnjem krogu zabeležili ničlo, njihov krvnik pa je bila Olimpija.
0'
  Današnje srečanje je precej pomembnejše za Primorce, ki so v drugem delu sezone zdrsnili na predzadnje mesto. Na zadnjih treh srečanjih v sezoni bodo morali pošteno zavihati rokave, če želijo med elito ostati brez dodatnih kvalifikacij.
0'
  Varovanci Jerneja Javornika bodo srečanje odigrali povsem neobremenjeni, a ne bodo mogli računati na poškodovana Rusmina Dediča in Leona Črnčiča, še vedno je kaznovan Denis Klinar. Zaradi kartonov bo manjkal tudi Klemen Bolha.
0'
  Za vrtnice danes ne bodo zaigrali Dino Martinovič in Matija Širok. Amedej Vetrih je saniral poškodbo in bo zaigral v prvi postavi.
0'
  Štirikrat državni prvaki bodo kljub temu storili vse, da bi prekinili 4 let trajajoč niz brez zmage v Velenju.
0'
  Rudar: Rozman, Jahić, Krefl, Džinić, Knezović, Trifković, Stjepanović, Radujko, Firer, Kocić, in Babić. #RUvGO
0'
  Gorica: Sorčan, Kavčič, Žigon, Hlede, Pasqualini, Boccaccini, Vetrih, Taider, Džuzdanović, Johnson in Eleke. #RUvGO
1'
4'
  Na začetku srečanja več pri žogi gostitelji, vendar še niso prišli do zaključka.
5'
  Predložel Krefla v kazenski prostor, kjer je bil blizu žogi Babič, a ni uspel zaključiti.
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Stjepanovič. Utrpel ga je Dejan Žigon.
7'
  Gorica ima udarec iz kota.
9'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
10'
  Tider je izvedel prosti strel in meril naravnost v živi zid.
12'
  Streljal je Dalibor Radujko, a mimo vrat.
12'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Nabil Taider.
13'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Stjepanovič. Utrpel ga je Nabil Taider.
15'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aljaž Krefl. Malo dela za Sorčana.
16'
  Prva resna priložnost na srečanju. Potem ko je žoga preletela tri igralce Rudarja je iz kazenskega prostora streljal Johnson, a mimo vrat.
18'
  Srečanje večinoma poteka po sredini zelenice, obe moštvi pa ne prideta do konkretnih strelov proti vratom.
20'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Elvedin Džinič. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nemanja Stjepanovič. Sorčan je žogo brez težav zadržal.
22'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Aljaž Krefl.
23'
24'
  Strel v okvir vrat! Z desne strani je z močnim strelom poskusil Johnson, a je bil Rozman na mestu!
24'
25'
25'
  Po podaji Žigona iz kota je z glavo meril Boccaccini, a je žoga končala preko vrat.
26'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Nemanja Stjepanovič.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Blessing Chibuike Eleke, a je iz vrat pravočasno stekel Rozman in preprečil najhuje! #RUvGO
28'
28'
29'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Dejan Žigon.
30'
  GOOOL! Zadel je Amedej Vetrih! Najprej so gostje stresli prečko nato pa žogo spravili do Vetriha, ki jo je iz neposredne bližine z glavo potisnil v gol.
31'
  Prekršek je utrpel Nabil Taider .
32'
32'
  Blessing Chibuike Eleke je dobil rumeni karton.
33'
  Vratnica! Stjepanovič se je odločil za močan strel s 30 metrov, a se je žoge s konicami prstov dotaknil Sorčan.
33'
  Rudar ima udarec iz kota.
35'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a mimo vrat.
38'
  Firer je igral z roko v kazenskem prostoru Gorice, ki bo izvajala prosti strel.
38'
  Prekršek je utrpel Senad Jahič .
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aljaž Krefl, naravnost v Sorčana.
39'
  Streljal je Dejan Žigon, a mimo vrat.
39'
41'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
42'
  Po strelu Jahiča je Firer stresel vratnico, a se je še pred tem ujel v prepovedanem položaju.
44'
  GOOOL! Zadel je Dejan Žigon! Po podaji Pasqualinija se je visoko dvignil in zaključil z glavo.
45'
  Streljal je Marshal Mfon Johnson, a mimo vrat.
45+1'
46'
46'
  Amel Džuzdanovič v prepovedanem položaju.
49'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Radujko, ki je sprejel dolgo diagonalno podajo Jahiča in neubranljivo zaključil s petih metrov.
50'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
52'
  Z glavo je poskusil je Dejan Žigon, a je bil Rozman na mestu.
53'
  Kocič je oddal ostro žogo v kazenski prostor, kjer je na drugi vratnici čakal Babič, a ni uspel sprožiti proti vratom.
53'
  Dejan Žigon v prepovedanem položaju.
54'
  Menjava: iz igre Tine Hlede, v igro Solomon Enow.
55'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
57'
  V drugem delu spremljamo nekoliko hitrejše in bolj odprto igro.
57'
61'
  Rudar ima v drugem delu žogo nekaj več v svojih nogah, a še ne vedno stežka najde priložnost za zaključek.
61'
  Strel v okvir vrat! To je bil zvit strel Jahiča z desne stran s kakšnih 25 metrov in Sorčan se je moral pošteno potruditi, da žoga v visokem loku ni končala v mreži.
62'
63'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Milan Kocič.
63'
65'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
68'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Lorenzo Pasqualini.
68'
  Menjava: iz igre Nemanja Stjepanovič, v igro Nejc Plesec.
69'
  Streljal je Dalibor Radujko, a za nekaj centimetrov mimo desne vratnice!
70'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a je njegov diagonalen strel s 15 metrov za las končal mimo leve vratnice!
72'
  Srečanje še naprej večinoma poteka na sredini zelenice.
73'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Kocič. Utrpel ga je Matteo Boccaccini.
75'
76'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Solomon Enow. Utrpel ga je Milan Kocič.
77'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je Nabil Taider.
77'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Enis Saramati.
77'
78'
  Po lepem preigravanju je preko gola sprožil Babič.
79'
  Menjava: iz igre Amel Džuzdanovič, v igro Tilen Nagode.
81'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Mario Babič.
82'
83'
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amedej Vetrih, a za las zgrešil!
84'
  Menjava: iz igre Blessing Chibuike Eleke, v igro Bede Amarachi Osuji.
84'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič.
85'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Tilen Nagode.
86'
  Ivan Knezovič je dobil rumeni karton.
86'
  Tilen Nagode v prepovedanem položaju.
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Plesec. Utrpel ga je Dejan Žigon.
87'
  Menjava: iz igre Mario Babič, v igro Nikola Tolimir.
88'
  Jahič je želel z lobom presenetiti Sorčana, a je bil ta na strel pripravljen.
89'
90'
  Gorica ima udarec iz kota. Gostom se razumljivo nikamor ne mudi.
90+2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Utrpel ga je Tilen Nagode.
90+3'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Utrpel ga je Dejan Žigon.