35. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  23.05.2015 ob 17.00

Luka Koper

0 : 3

Rudar Velenje

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Pavlič Franci (1. pomoč), Podobnik Mitja (2. pomoč) , Kovačič Andraž (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Glažar Roman (6. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Kopra, kjer bodo pokalni prvaki odigrali zadnjo domačo tekmo. #KPvRU
0'
  Na Bonifiko prihaja sosed na lestvici, šestouvrščeni Rudar, ki ima štiri točke več od sedme Luke Koper.
0'
  Luka Koper ima 12 zmag 3 remije in 19 porazov. Gol razlika 35:55.
0'
  Rudar ima 11 zmag, 10 remijev in 13 porazov ter gol razliko 40:40.
0'
  Na lestvici domačih tekem je Luka Koper osma, (7-0-10, gol razlika 17:23), Rudar je na gostujoči lestvici sedmi (4-5-8, gol razlika 15:24).
0'
  Ekipi imata 55 medsebojnih tekem. Koprčani imajo 24 zmag, Velenjčani 16, 15 je bilo remijev. Gol razlika je 86:73. #KPvRU
0'
  Na Bonifiki 29 tekem z razmerjem 17 – 7 – 5, gol razlika je 53:33 #KPvRU
0'
  Zadnja medsebojna tekma v Velenju se je končala z 2:2. Zadnje gostovanje Rudarja v Kopru pa z 1:3. #KPvRU
0'
  Koper ima za seboj štiri zaporedne prvenstvene poraze (Celje, Zavrč, Domžale, Krka), Rudar je izgubil dvakrat zapored (Krka, Gorica).
0'
  Koprčani brez kaznovanega Palčiča, ki je že končal sezono, Rudar brez Klinarja.
0'
  Prvi strelec Luke Koper je Mitja Lotrič z 8 zadetki, Dragan Jelič in Ivan Firer sta jih pri Rudarju dosegla 9.
0'
  Rudar: Rozman, Kašnik, Firer, Krefl, Plesec, Jelić, Bolha, Džinić, Radujko, Jahić in Babić. #KPvRU
0'
  Luka Koper: Adam, Andrejašič, Blažič, Guberac, Rahmanovič, Črnigoj, Krivičič, Hadžić, Štromajer, Pučko in Peshevski. #KPvRU
0'
  Glavni sodnik bo 32 – letni Ljubljančan Mitja Žganec, ki je peto sezono prvoligaški sodnik. V letošnji njegova 16. tekma, skupno 50., na vseh nivojih, tudi na evropskem prizorišču je zbral 74 tekem.
0'
  Teoretični izračuni: Luka Koper lahko v zadnjih dveh krogih prehiti Rudarja, lahko pa jo ujame Krka, ki ima dve točki manj. Rudar ne more več ujeti petega Zavrča, ki ima boljši izkupiček na medsebojnih tekmah.
0'
  V slovenski Istri je oblačno popoldne s temperaturo 15º. #KPvRU
0'
  Vreme v Kopru se je izboljšalo, pred začetkom tekme je posijalo sonce.
0'
  S sredine začenjajo Velenjčani.
1'
1'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Jelič. Utrpel ga je Miha Blažič.
6'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Elvedin Džinič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
8'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
10'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Peshevski. Utrpel ga je Senad Jahič.
10'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
11'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Utrpel ga je Ivan Firer.
18'
  Miha Blažič je poškodovan in kot kaže bo potrebna bo menjava.
18'
  Streljal je Klemen Bolha, a mimo vrat.
18'
  Rudar ima udarec iz kota.
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
19'
  Menjava: iz igre Miha Blažič, v igro Denis Šme.
20'
  Streljal je Dejan Peshevski, a mimo vrat.
21'
  Dragan Jelič v prepovedanem položaju.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Klemen Bolha.
24'
  Igra je odprta, toda brez priložnosti.
25'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Andrejašič. Utrpel ga je Aljaž Krefl.
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
26'
27'
  Po podaji Jahiča je z glavo preko gola meril Firer.
27'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krivičič. Utrpel ga je David Kašnik.
28'
29'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Klemen Bolha.
31'
31'
  GOOOL! Zadel je Klemen Bolha!
32'
  Po podaji iz kota, je z neposredne bližine z glavo zadel Bolha. 0:1. #KPvRU
32'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Peshevski. Utrpel ga je Aljaž Krefl.
33'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
33'
  Mario Babič je dobil rumeni karton.
33'
  Streljal je Jaka Štromajer, a mimo vrat.
34'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Matjaž Rozman.
37'
39'
  Domen Črnigoj je dobil rumeni karton.
39'
  Črnigoj je prejel rumeni karton zaradi simuliranja prekrška.
41'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Plesec. Utrpel ga je David Adam.
41'
  Nejc Plesec je dobil rumeni karton.
42'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Jelič. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
43'
43'
  Dragan Jelič je dobil rumeni karton.
45'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Peshevski. Utrpel ga je Elvedin Džinič.
45'
Rdeči karton
  Jaka Štromajer dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
45+1'
  Štromajer je prejel rdeči karton zaradi ostrega protesta ob sodniški odločitvi. #KPvRU
45+2'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
46'
47'
  Brez menjav na začetku drugega polčasa.
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
47'
48'
  Odličen strel Firerja z 20 metrov in atraktivna parada Adama, ki je žogo odbil v kot.
49'
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Radujko.
54'
  Radujko je z roba kazenskega prostora streljal v naročje Adama.
54'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
55'
  Menjava: iz igre Dejan Peshevski, v igro Patrik Posavac.
56'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Nejc Plesec.
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mario Babič.
58'
  Krefl je podal z leve pred gol, Babič je žogo preusmeril, Adam je bil na mestu.
58'
60'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Krefl. Utrpel ga je Ivica Guberac.
60'
  Menjava: iz igre Nejc Plesec, v igro Nikola Tolimir.
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amar Rahmanovič.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Utrpel ga je Patrik Posavac.
61'
  Najlepša akcija na tekmi: Guberac - Pučko in Posavac v prečnik! #KPvRU
62'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je David Kašnik.
66'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krivičič. Utrpel ga je Dragan Jelič.
66'
  Menjava: iz igre Mario Babič, v igro Enis Saramati.
69'
70'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Andrejašič. Utrpel ga je Dragan Jelič.
70'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Utrpel ga je Enis Saramati.
71'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Krefl. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
72'
  Streljal je Dragan Jelič, a mimo vrat.
72'
  Po odlični globinski podaji Firerja, je Jelič streljal preko gola. #KPvRU
73'
  Menjava: iz igre Amar Rahmanovič, v igro Žiga Smrtnik.
74'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Elvedin Džinič. Utrpel ga je Patrik Posavac.
74'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Domen Črnigoj.
75'
  Streljal je Patrik Posavac, a mimo vrat.
75'
  Posavac je z desne s prostega strela za malenkost zgrešil.
77'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Žiga Smrtnik.
77'
  David Kašnik je dobil rumeni karton.
77'
78'
  Menjava: iz igre Dragan Jelič, v igro Milan Kocič.
79'
  GOOOL! Zadel je Nikola Tolimir!
80'
  Po povratni podaji Radujka na rob kazenskega prostora,je Tolimir z močnim nizkim strelom premagal Adama. 0:2. #KPvRU
81'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Utrpel ga je Matej Pučko.
81'
  Nikola Tolimir je dobil rumeni karton.
81'
84'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Utrpel ga je Žiga Smrtnik.
85'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Klemen Bolha.
87'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Radujko!
88'
  Po nespretnosti Adama in enega od branilcev, je Radujko žogo "ukradel" in jo poslal v mrežo. 0:3. #KPvRU
90'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Andrejašič. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.