36. krog |  Domžale, Športni park |  30.05.2015 ob 17.00

Kalcer Radomlje

0 : 1

Krka

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Šinkovec Bojan (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Friš Tadej (4. sodnik) , Mežnar Tadej (5. sodnik) , Bukovec Miran (6. sodnik)
2 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Domžal, kjer bo počasi vse nared za začetek dvoboja. Radomlje so že izpadle, za gotov obstanek pa Krka tokrat potrebuje točko.
0'
  Mlinarji so s štirimi zmagami in remiji najslabše moštvo Prve lige vseh časov. Z današnjo zmago bi se rešili tega negativnega slovesa.
0'
  Nedvomno jih čaka težka naloga, saj je Krka izjemno motivirana. Po letošnjih dobrih igrah namreč potrebujejo točko, da bi si zagotovili neposreden obstanek, za katerega se borijo z Gorico.
0'
  Imamo že obe začetni postavi.
0'
  Radomlje: Stergulc, Jazbec, Balkovec, Kosec, Perković, Barukčič, Teinović, Zorc, Vuk, Stojilković, Cerar
0'
  Krka: Mitrović, Rašić Danijel, Žižić, Vučkić, Rašić Damir, Fuček, Kastrevec, Wellbeck, Aniekan, Mojstrovič. Perić
0'
  Domači trener Djuranovič se letos s svojo ekipo ni najbolje znašel v Prvi ligi, tokrat bo pogrešal kaznovanega Zukiča. Dolenjce veseli dejstvo, da lahko trener Kastrevec računa na vse nogometaše.
0'
  Zgolj Fuček je imel nekaj težav pri gostih. Očitno se je na ogrevanju poslabšalo, saj je moral gostujoči trener pred začetkom spremeniti najboljšo enajsterico. Namesto Fučka bo tako začel Ihbeisheh.
0'
  Igralci so že na igrišču. Zadnja tekma Radomelj v Prvi ligi. Vprašanje kdaj bo naslednja priložnost. Krka pa želi s točko priti do neposrednega obstanka.
1'
2'
  Streljal je Favour Aniekan, a mimo vrat.
3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Vuk. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Vuk.
5'
  Izjemna priložnost Vuka, ki po dolgi globinski žogi sam stekel proti vratom. Ni streljal dovolj natančno in Mitrović je žogo z nogo izbil v kot.
5'
  Radomlje ima udarec iz kota.
6'
  Obisk za tekmo je bil brezplačen. Mlinarji navijajo "hočemo zmago!".
7'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dušan Stoiljkovič.
8'
  Radomlje so imele novo lepo priložnost. Po predložku je z glavo streljal Stojilković, točno v Mitrovića.
8'
  Krka ima udarec iz kota.
10'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
11'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Zorc. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
12'
13'
  Ob robu igrišča trener gostov Kastrevec ni zadovoljen z igro svojih varovancev.
13'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Jazbec. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
14'
  Streljal je Dušan Stoiljkovič, a mimo vrat.
14'
  Spet veliko prostora v protinapadu za Radomlje. Pravega zaključka tokrat ni bilo.
15'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Kris Stergulc.
16'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Jure Balkovec.
17'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Anže Zorc.
17'
19'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Kosec. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
19'
  V zadnjih trenutkih precej raztrgana igra. Ni veliko prostora za napade ene ali druge ekipe.
23'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Marko Perkovič.
24'
  Medtem Goričani proti Zavrču vodijo že s 3:0. Jasno je, da Krka nujno rabi točko.
25'
28'
  Mlinarji igrajo sproščeno in Krka si zaenkrat ob zelo solidni igri domačih še ni uspela pripraviti prave priložnosti.
28'
29'
  GOOOL! Zadel je Nikola Žižič!
30'
  Po kotu je bil z glavo na prvi vratnici najvišji Žižić, ki je poskrbel za prednost Krke.
31'
33'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Danijel Rašič.
34'
  Streljal je Damir Rašič, a mimo vrat.
36'
  Pri golu Krke bi morda lahko bolje posredoval tudi domači vratar, saj je Žižić zadel iz neposredne bližine.
37'
  Gostje niso bili nevarni, a so vseeno zadeli iz edinega nevarnega strela.
37'
  Streljal je Žiga Kastrevec, a mimo vrat.
37'
  V lepi priložnosti se je znašel Kastrevec, ki je streljal iz dobrih 16m, nekoliko previsoko.
39'
41'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Rok Jazbec.
41'
42'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Dalibor Teinovič.
42'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Rašič. Utrpel ga je Anže Zorc.
43'
  Prosti strel za Radomlje iz 20m, lepa pozicija za desničarja.
44'
  Streljal je Marko Perkovič, a mimo vrat.
44'
  Le za malenkost previsoko.
44'
45+1'
45+1'
  Sodniškega dodatka ni bilo. Priložnosti ni bilo na pretek. Po boljšem začetku Radomelj je prva zadela Krka. Po podaji s kota je najvišje skočil Žižić in Dolenjce popeljal do prednosti.
46'
46'
  Menjava: iz igre Luka Cerar, v igro Enis Đurkovič.
46'
  Menjava: iz igre Favour Aniekan, v igro Danijel Dežmar.
47'
  Takoj menjava pri gostih. Namesto nerazpoloženega Cerarja je vstopil Đurković, ki je okrepil napad Radomelj.
51'
52'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Igor Barukčič.
54'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marin Perič.
55'
  V dobrem položaju se je znašel Perić, ki je streljal preveč po sredini gola.
55'
57'
  V drugem polčasu zaenkrat še popolnoma nič zanimivega.
58'
  Menjava: iz igre Dalibor Teinovič, v igro Janez Zavrl.
61'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Kosec. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
61'
  Gregor Kosec je dobil rumeni karton.
63'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Igor Barukčič.
64'
  Dolenjci nadzorujejo potek srečanja, zaenkrat kaže da bo Gorica tista, ki bo šla v dodatne kvalifikacije za obstanek.
65'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Rašič. Utrpel ga je Gregor Kosec.
65'
  Damir Rašič je dobil rumeni karton.
67'
68'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Ihbeisheh.
69'
69'
  Dušan Stoiljkovič je dobil rumeni karton.
70'
  Po prekinitvi žoga na drugo vratnico, streljal je Ihbeisheh, a dobro posredovanje domačega vratarja.
70'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
71'
  Jaka Ihbeisheh v prepovedanem položaju.
71'
73'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
76'
  Izjemna priložnost Krke! Po podaji Wellbecka sam pred vrati Ihbeisheh, ki se je zapletel in ni streljal.
76'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Kastrevec.
76'
76'
77'
  Po kotu Kastrevec previsoko. Predtem je lepo streljal, a z nekaj metrov zadel vratarja Stergulca.
77'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Enes Novinič.
78'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Žižič. Utrpel ga je Goran Vuk.
80'
  Menjava: iz igre Anže Zorc, v igro Tomaž Avbelj.
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enes Novinič.
81'
  Sam pred vrati je bil Novinić. Nekoliko z leve ni najbolje zaključil.
85'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
86'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Utrpel ga je Danijel Rašič.
88'
  Streljal je Tomaž Avbelj, a mimo vrat.
88'
  Menjava: iz igre Marin Perič, v igro Urban Kramar.
89'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.