4. krog |  Celje, Štadion Z'dežele |  02.08.2019 ob 19.00  | Prenos: Planet 2

Celje

  :  

Bravo

Sodniki:
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Celje
N
Celje 2 : 2 Mura
Bravo
P
Bravo 0 : 2 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 36 13 8 15 39
Bravo 36 15 8 13 45
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 9 3 6 26
Bravo 18 6 3 9 20
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 4 5 9 13
Bravo 18 9 5 4 25



Vse medsebojne tekme

1SML1819  14.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 10.11.2018, ob 11.15  Bravo Publikum - VOC Celje 0:1  (0:0) 
1SKL1819  14.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 10.11.2018, ob 13.15  Bravo Publikum - VOC Celje 2:0  (0:0) 
1SKL1819  1.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 12.09.2018, ob 14.30  VOC Celje - Bravo Publikum 4:0  (1:0) 
1SML1819  1.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 12.09.2018, ob 16.30  VOC Celje - Bravo Publikum 2:1  (0:1) 
1SKL1718  15.krog  Celje, Arena Z'dežele, 19.11.2017, ob 11.00  VOC Celje - Bravo Publikum 1:0  (1:0) 
1SML1718  15.krog  Celje, Arena Z'dežele, 19.11.2017, ob 13.00  VOC Celje - Bravo Publikum 1:1  (0:0) 
1SKL1718  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.09.2017, ob 15.00  Bravo Publikum - VOC Celje 3:1  (0:0) 
1SML1718  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.09.2017, ob 17.00  Bravo Publikum - VOC Celje 3:1  (0:1) 
1.SKL 16/17  22.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 29.04.2017, ob 11.00  Bravo Publikum - Celje 0:0  (0:0) 
1.SML 16/17  22.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 29.04.2017, ob 13.00  Bravo Publikum - VOC Celje 5:2  (1:2) 
1.SKL 16/17  9.krog  Celje, Arena Petrol, 02.11.2016, ob 12.00  Celje - Bravo Publikum 1:0  (1:0) 
1.SML 16/17  9.krog  Celje, Arena Petrol, 02.11.2016, ob 14.00  VOC Celje - Bravo Publikum 1:3  (1:0) 
1.SKL 15/16  18.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 29.11.2015, ob 11.30  - 6:4  (4:1) 
1.SML 15/16  18.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 29.11.2015, ob 13.30  - 0:2  (0:2) 
1.SML 15/16  3.krog  Ljubljana, ŠPL- naravna trava, 15.08.2015, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
1.SKL 15/16  3.krog  Ljubljana, ŠPL-naravna trava, 15.08.2015, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
1.SKL 14/15  28.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.05.2015, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
1.SML 14/15  28.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.05.2015, ob 17.00  - 3:2  (2:0) 
1.SML 14/15  13.krog  Ljubljana, ŠPL- umetna trava, 25.10.2014, ob 13.00  - 2:0  (1:0) 
1.SKL 14/15  13.krog  Ljubljana, ŠPL- umetna trava, 25.10.2014, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
1.SKL 13/14  23.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 13.04.2014, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
1.SML 13/14  23.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 13.04.2014, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
1.SML 13/14  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 19.09.2013, ob 19.00  - 1:0  (1:0) 
1.SKL 13/14  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 19.09.2013, ob 17.00  - 1:0  (0:0) 
1.SML 12/13  23.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 27.04.2013, ob 13.30  - 2:2  (2:1) 
1.SKL 12/13  23.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 27.04.2013, ob 11.30  - 0:0  (0:0) 
1.SKL 12/13  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 22.09.2012, ob 14.00  - 1:2  (1:1) 
1.SML 12/13  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 22.09.2012, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
1.SML 11/12  25.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 21.04.2012, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
1.SKL 11/12  25.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 21.04.2012, ob 14.00  - 0:1  (0:0) 
1.SKL 11/12  10.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 16.10.2011, ob 13.30  - 2:0  (0:0) 
1.SML 11/12  10.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 16.10.2011, ob 15.30  - 2:1  (0:0) 
1.SML 10/11  22.krog  Ljubljana, ŠPL, 02.04.2011, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
1.SKL 10/11  22.krog  Ljubljana, ŠPL, 02.04.2011, ob 14.00  - 2:1  (2:0) 
1.SKL 10/11  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.09.2010, ob 14.30  - 1:1  (0:1) 
1.SML 10/11  7.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.09.2010, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 

4. krog
Celje  :  Bravo
Aluminij  :  Rudar Velenje
Mura  :  Maribor
Tabor Sežana  :  Domžale
Olimpija Ljubljana  :  Triglav Kranj

LESTVICA
1 Aluminij 1 3
2 Olimpija Ljubljana 1 3
3 Triglav Kranj 1 3
4 Celje 1 1
5 Domžale 1 1
6 Mura 1 1
7 Rudar Velenje 1 1
8 Maribor 1 0
9 Bravo 1 0
10 Tabor Sežana 1 0

STRELCI
1. Žiga Škoflek 2
2. Žan Benedičič 1
Jakob Novak 1
David Tijanić 1
Luka Štor 1
Egzon Kryeziu 1
Luka Bobičanec 1
Senijad Ibričić 1
Nardin Mulahusejnović 1
Asmir Suljić 1
Nikola Leko 1
Endri Cekici 1
Andrija Bubnjar 1
Gregor Sikošek 1

DELI NA