5. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  09.08.2019 ob 17.30  | Prenos: Planet 2

Bravo

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
P
Bravo 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Aluminij
Z
Tabor Sežana 0 : 2 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 36 15 10 11 64
Aluminij 36 11 10 15 48
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 18 10 5 3 39
Aluminij 18 3 5 10 22
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 18 5 5 8 25
Aluminij 18 8 5 5 26



Vse medsebojne tekme

1SML1819  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 06.04.2019, ob 12.00  Aluminij - Bravo Publikum 1:1  (0:1) 
1SKL1819  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 06.04.2019, ob 10.00  Aluminij - Bravo Publikum 2:5  (1:2) 
1SML1819  6.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.09.2018, ob 13.00  Bravo Publikum - Aluminij 6:1  (2:1) 
1SKL1819  6.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.09.2018, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 4:4  (2:3) 
1SML1718  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 3:1  (1:1) 
1SKL1718  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 13.00  Bravo Publikum - Aluminij 2:1  (0:1) 
1SML1718  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.09.2017, ob 16.30  Aluminij - Bravo Publikum 1:0  (0:0) 
1SKL1718  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.09.2017, ob 14.30  Aluminij - Bravo Publikum 1:0  (1:0) 
1.SML 16/17  20.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 3:1  (0:0) 
1.SKL 16/17  20.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 15.04.2017, ob 13.00  Bravo Publikum - Aluminij 0:0  (0:0) 
1.SML 16/17  7.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 24.09.2016, ob 16.00  Aluminij - Bravo Publikum 1:4  (0:2) 
1.SKL 16/17  7.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 24.09.2016, ob 14.00  Aluminij - Bravo Publikum 0:1  (0:0) 
1.SKL 15/16  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 15.05.2016, ob 15.00  - 0:1  (0:0) 
1.SML 15/16  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 15.05.2016, ob 17.00  - 2:2  (1:0) 
1.SML 15/16  13.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 28.10.2015, ob 13.00  - 2:0  (2:0) 
1.SKL 15/16  13.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 28.10.2015, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
1.SKL 14/15  19.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 14.03.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
1.SML 14/15  19.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 14.03.2015, ob 13.00  - 3:1  (2:0) 
1.SML 14/15  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2014, ob 15.30  - 3:1  (0:0) 
1.SKL 14/15  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2014, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
1.SKL 13/14  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 17.05.2014, ob 15.00  - 3:1  (2:0) 
1.SML 13/14  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 17.05.2014, ob 17.00  - 1:3  (1:0) 
1.SML 13/14  13.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.10.2013, ob 14.30  - 1:3  (0:0) 
1.SKL 13/14  13.krog  Ljubljana, SPL - umetna trava, 26.10.2013, ob 12.30  - 3:1  (1:0) 
1.SKL 12/13  28.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 01.06.2013, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
1.SML 12/13  28.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 01.06.2013, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
1.SML 12/13  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.11.2012, ob 14.00  - 3:3  (2:0) 
1.SKL 12/13  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.11.2012, ob 12.00  - 2:1  (2:0) 
1.SML 11/12  28.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 10.06.2012, ob 17.00  - 2:4  (1:2) 
1.SKL 11/12  28.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 10.06.2012, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
1.SKL 11/12  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.11.2011, ob 12.00  - 3:1  (2:0) 
1.SML 11/12  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.11.2011, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
1.SML 10/11  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.04.2011, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
1.SKL 10/11  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.04.2011, ob 11.00  - 1:1  (0:0) 
1.SKL 10/11  10.krog  Ljubljana, Športni park Ljubljana, 16.10.2010, ob 14.00  - 4:0  (4:0) 
1.SML 10/11  10.krog  Ljubljana, ŠPL, 16.10.2010, ob 16.00  - 3:3  (1:1) 

5. krog
Bravo  :  Aluminij
Triglav Kranj  :  Mura
Maribor  :  Tabor Sežana
Domžale  :  Celje
Rudar Velenje  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Aluminij 1 3
2 Olimpija Ljubljana 1 3
3 Triglav Kranj 1 3
4 Celje 1 1
5 Domžale 1 1
6 Mura 1 1
7 Rudar Velenje 1 1
8 Maribor 1 0
9 Bravo 1 0
10 Tabor Sežana 1 0

STRELCI
1. Žiga Škoflek 2
2. Žan Benedičič 1
Jakob Novak 1
David Tijanić 1
Luka Štor 1
Egzon Kryeziu 1
Luka Bobičanec 1
Senijad Ibričić 1
Nardin Mulahusejnović 1
Asmir Suljić 1
Nikola Leko 1
Endri Cekici 1
Andrija Bubnjar 1
Gregor Sikošek 1

DELI NA