10. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper |  03.11.2020 ob 16.00  | Prenos: Planet 2

Koper

  :  

CB24 Tabor Sežana

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Salkić Alen (2. pomoč) , Šmajc David (4. sodnik)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
Z
Koper 3 : 0 Celje
N
Maribor 1 : 1 Koper
Z
Koper 2 : 0 Domžale
N
Aluminij 1 : 1 Koper
P
Koper 1 : 3 Mura
CB24 Tabor Sežana
P
Gorica 2 : 1 CB24 Tabor Sežana
Z
CB24 Tabor Sežana 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
CB24 Tabor Sežana 2 : 0 Bravo
P
Celje 2 : 1 CB24 Tabor Sežana
Z
CB24 Tabor Sežana 3 : 1 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 4 2 1 1 6
CB24 Tabor Sežana 4 1 1 2 3
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 1 1 0 0 2
CB24 Tabor Sežana 1 0 0 1 1
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 3 1 1 1 4
CB24 Tabor Sežana 3 1 1 1 2



Vse medsebojne tekme

20/21  1.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 22.08.2020, ob 17.00  CB24 Tabor Sežana - Koper 1:0  (0:0) 
00/01  28.krog  SEŽANA, Mestni stadion Sežana, 29.04.2001, ob 17.00  Tabor Sežana - Koper 0:3  (0:2) 
00/01  18.krog  Sežana, 26.11.2000, ob 14.00  Tabor Sežana - Koper 1:1  (0:1) 
00/01  7.krog  Koper, Bonifika, 09.09.2000, ob 16.30  Koper - Tabor Sežana 2:1  (0:1) 

10. krog
Bravo  :  Domžale
Mura  :  Celje
Aluminij  :  Maribor
Koper  :  CB24 Tabor Sežana
Gorica  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Mura 9 17
2 Olimpija Ljubljana 9 15
3 CB24 Tabor Sežana 9 15
4 Maribor 9 13
5 Koper 9 13
6 Bravo 9 11
7 Domžale 8 9
8 Celje 9 9
9 Aluminij 8 9
10 Gorica 9 8

STRELCI
1. Nardin Mulahusejnović 5
2. Đorđe Ivanović 4
Nino Kouter 4
Rok Kronaveter 4
5. Dare Vršič 3
Aldair Adulai Djalo Balde 3
Christos Rovas 3
Andrija Filipović 3
Jasmin Mešanović 3
Žan Žužek 3
Dario Kolobarić 3
Filip Dangubić 3
Luka Bobičanec 3
14. Senijad Ibričić 2
Tamar Svetlin 2
Kehinde Mathias Oyewusi 2
Nemanja Mitrović 2
Miral Samardžić 2
Kevin Žižek 2
Jure Matjašič 2

DELI NA