16. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij |  05.12.2020

Aluminij

  :  

Mura

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Mura 1 : 2 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Koper
P
Gorica 2 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana
P
CB24 Tabor Sežana 3 : 1 Aluminij
Mura
P
Mura 1 : 2 Aluminij
P
Bravo 2 : 1 Mura
Z
Koper 1 : 3 Mura
Z
Mura 1 : 0 Gorica
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 9 3 1 5 12
Mura 9 5 1 3 16
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 1 0 3 3
Mura 4 3 0 1 6
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 2 1 2 9
Mura 5 2 1 2 10



Vse medsebojne tekme

20/21  7.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 18.10.2020, ob 19.00  Mura - Aluminij 1:2  (1:2) 
19/20  35.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.07.2020, ob 18.00  Mura - Aluminij 1:1  (0:0) 
19/20  26.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 05.06.2020, ob 19.00  Aluminij - Mura 1:3  (0:1) 
19/20  17.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.11.2019, ob 19.00  Mura - Aluminij 2:4  (2:2) 
19/20  8.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 31.08.2019, ob 20.15  Aluminij - Mura 2:0  (1:0) 
18/19  33.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.05.2019, ob 19.00  Aluminij - Mura 0:1  (0:0) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 31.03.2019, ob 17.00  Mura - Aluminij 3:0  (1:0) 
18/19  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 04.11.2018, ob 18.30  Aluminij - Mura 0:2  (0:1) 
18/19  6.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 26.08.2018, ob 14.30  Mura - Aluminij 3:2  (2:0) 

16. krog
Bravo  :  CB24 Tabor Sežana
Celje  :  Olimpija Ljubljana
Maribor  :  Gorica
Domžale  :  Koper
Aluminij  :  Mura

LESTVICA
1 Mura 7 13
2 Maribor 7 12
3 Olimpija Ljubljana 7 12
4 CB24 Tabor Sežana 7 12
5 Bravo 7 10
6 Koper 7 9
7 Domžale 7 8
8 Celje 7 8
9 Aluminij 7 8
10 Gorica 7 4

STRELCI
1. Nardin Mulahusejnović 5
2. Đorđe Ivanović 4
3. Andrija Filipović 3
Jasmin Mešanović 3
Christos Rovas 3
Rok Kronaveter 3
Žan Žužek 3
Dario Kolobarić 3
Nino Kouter 3
10. Jure Matjašič 2
Kevin Žižek 2
Nemanja Mitrović 2
Kehinde Mathias Oyewusi 2
Tamar Svetlin 2
Filip Dangubić 2
Luka Bobičanec 2
Senijad Ibričić 2
18. Miha Kancilija 1
Mario Babić 1
Endri Cekici 1

DELI NA