20. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  11.12.2021

Bravo

  :  

Aluminij


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo
P
Celje 1 : 0 Bravo
N
Bravo 0 : 0 Mura
Z
Aluminij 0 : 1 Bravo
Z
Kalcer Radomlje 0 : 2 Bravo
Z
Koper 0 : 1 Bravo
Aluminij
P
Mura 3 : 2 Aluminij
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Bravo
Z
Koper 1 : 3 Aluminij
P
CB24 Tabor Sežana 4 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 10 2 4 4 6
Aluminij 10 4 4 2 13
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 0 3 2 1
Aluminij 5 2 3 0 3
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 2 1 2 5
Aluminij 5 2 1 2 10



Vse medsebojne tekme

21/22  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.09.2021, ob 15.00  Aluminij - Bravo 0:1  (0:0) 
21/22  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.07.2021, ob 17.00  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
20/21  35.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 18.05.2021, ob 17.00  Aluminij - Bravo 3:0  (2:0) 
20/21  26.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 10.03.2021, ob 15.00  Bravo - Aluminij 0:1  (0:1) 
20/21  17.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 12.12.2020, ob 15.00  Aluminij - Bravo 1:1  (0:0) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.10.2020, ob 12.00  Bravo - Aluminij 1:1  (1:0) 
19/20  32.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 08.07.2020, ob 18.00  Aluminij - Bravo 1:2  (1:0) 
19/20  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 29.02.2020, ob 14.30  Bravo - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  14.krog  Kidričevo, Športni park Kidričevo, 20.10.2019, ob 16.30  Aluminij - Bravo 5:1  (2:0) 
19/20  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 09.08.2019, ob 17.30  Bravo - Aluminij 0:1  (0:0) 

20. krog
Kalcer Radomlje  :  Olimpija Ljubljana
Maribor  :  Domžale
CB24 Tabor Sežana  :  Celje
Koper  :  Mura
Bravo  :  Aluminij

LESTVICA
1 Koper 13 27
2 Bravo 13 23
3 Olimpija Ljubljana 13 23
4 Maribor 13 21
5 Mura 13 20
6 CB24 Tabor Sežana 13 16
7 Celje 13 15
8 Domžale 13 12
9 Aluminij 13 11
10 Kalcer Radomlje 13 9

STRELCI
1. Maks Barišič 9
2. Dino Stančič 6
Mustafa Nukić 6
4. Almedin Ziljkić 5
Kaheem Anthony Parris 5
6. Ivan Božić 4
Louis Marie Rodrigue Bongongui 4
Armin Đerlek 4
9. Marko Krivičić 3
Sacha Varga 3
Sandi Ogrinec 3
Loren Maružin 3
Kai Cipot 3
Amadej Maroša 3
Arnel Jakupović 3
Žan Medved 3
Blaž Vrhovec 3
Senijad Ibričić 3
Bede Amarachi Osuji 3
Nino Žugelj 3

DELI NA