TEKME
V ŽIVO

               
Maribor
8 : 0
Triglav
31. krog
Maribor, Ljudski vrt
22.04.2012 ob 17.30
Prenos: Šport TV
Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Rajh Marjan (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč), Habjanič Sašo (4. sodnik)
Delegat: Gustinčič Iztok
Video Poročilo Zapisnik Potek tekme Medsebojna srečanja

Maribor
12   Marko Pridigar
4   Jovan Vidovič
6   Martin Milec
10   Agim Ibraimi
11   Etien Velikonja
20   Goran Cvijanovič
26   Aleksander Rajčevič
28   Mitja Viler
31   Zoran Lesjak
32   Robert Berič
70   Aleš Mertelj
Rezervni igralci
13   Matej Radan
5   Željko Filipovič
7   Aleš Mejač
9   Marcos Morales Tavares
17   Dalibor Volaš
44   Soares Bordignon Arghus
92   Matic Črnic

Zadetki
Velikonja 1:0 15'
Velikonja 2:0 17'
Ibraimi 3:0 36'
Šušteršič (ag) 4:0 42'
Rajčevič 5:0 56'
Velikonja 6:0 69'
Ibraimi 7:0 81'
Volaš 8:0 89'

Dogodki
ugovarjanje, protestiranje Stjepanovič 9'
Menjava Jelar /  Đurič 46'
Menjava Jožef /  Levstek 46'
Menjava Tavares /  Lesjak 59'
brezobzirna igra Krcič 65'
Menjava Volaš /  Berič 67'
Menjava Koli Ousman /  Jožef 73'
Menjava Črnic /  Ibraimi 89'

Triglav
1   Darjan Curanovič
6   Bernard Stjepanovič
7   Dragan Ovčina
8   Dejan Burgar
10   Alen Krcič
11   Rok Dolžan
13   Lamin Diallo
19   Bojan Đurič
23   Enis Đurkovič
26   Martin Šušteršič
27   Nejc Levstek
Rezervni igralci
28   Žan Pelko
15   Gregor Romič
16   Anže Jelar
18   Sm Koli Ousman
20   Danijel Stanarevič
22   Andrej Jožef
30   Jasmin Nazič

Trener
Darko Milanič

Sodnik
Roman Glažar

Trener
Siniša Brkič

Bookmark and Share
9. krog
Luka Koper 1:2 Maribor
Domžale 0:0 Olimpija
Celje 1:1 Rudar
Krka : Radomlje
Zavrč : Gorica
10. krog
Krka - Olimpija 24.09. / 16:00
Zavrč - Celje 24.09. / 16:00
Domžale - Gorica 24.09. / 19:00
Luka Koper - Radomlje 24.09. / 20:00
Rudar - Maribor 24.09. / 20:05
1. Domžale 9 25 
2. Olimpija 8 18 
3. Maribor 8 18 
4. Celje 9 15 
5. Zavrč 8 15 
6. Luka Koper 9 12 
7. Rudar 9 10 
8. Gorica 8
9. Krka 8
10. Radomlje 8
Lestvica strelcev
1.  Luka Zahovič 5
2.  Nik Omladič 4
3.  Sunny Ogbemudia Omoregie 3
  Valon Ahmedi 3
  Ivan Firer 3
  Aleksandar Rodič 3
  Benjamin Verbič 3
8.  Andraž Šporar 2
  Urban Žibert 2
  Gregor Bajde 2
  Marcos Morales Tavares 2
  Mitja Lotrič 2
  Žiga Kastrevec 2
  Damjan Bohar 2
  Luka Majcen 2
  Dejan Žigon 2
  Dragan Jelič 2
  Doris Kelenc 2
  Jaka Štromajer 2
  Janez Zavrl 2
  Damir Hadžič 2
  Aladin Šišič 2
  Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso 2
  Nikola Šafarič 2
  Toni Datkovič 2
  Martin Kramarič 2