novice
tekmovanje
arhiv
za medije
video
#AlbumPLTS25
Luka Koper
0 : 2
Nafta
3. krog
Koper, ŠRC Bonifika
06.08.2005 ob 17.30
Sodniki: Šegula Robert (glavni sodnik), Grabar Boris (1. pomoč), Žitnik Franc (2. pomoč), Krajnc Robert (4. sodnik)
Delegat: Šoštarič Edvard
Zapisnik Medsebojna srečanja

Luka Koper
1   Jasmin Handanovič
2   Saša Jakomin
3   Edin Šečič
7   Oskar Drobne
8   Manuel Peršič
14   Simon Gregorič
24   Andrej Poljšak
25   Ivan Knezovič
28   Mitja Viler
30   Jan Pahor
33   Erik Salkič
Rezervni igralci
12   Dean Žunič
10   Anej Lovrečič
13   Rok Božič
17   Edmond Gunjač
19   Dalibor Volaš
27   Damir Hadžič
32   Blaž Valenčič

Zadetki
Benko 0:1 44'
Benko 0:2 87'

Dogodki
brezobzirna igra Zore 10'
Menjava Zemljič /  Suljič 23'
spotikanje Kožul 32'
brezobzirna igra Jakomin 40'
Menjava Benko /  Srša 42'
vlečenje Sklepič 45'
Menjava Valenčič /  Viler 46'
Menjava Volaš /  Šečič 48'
Menjava Lovrečič /  Peršič 68'
ugovarjanje, protestiranje Drobne 70'
Menjava Doma /  Sklepič 88'

Nafta
12   Aleš Luk
4   Mihael Bukovec
5   Hrvoje Sklepič
7   Goran Ristič
9   Marjan Dominko
11   Gregor Bunc
15   Borut Gerenčer
16   Vladimir Kožul
20   Denis Srša
21   Gregor Zore
23   Admir Suljič
Rezervni igralci
32   Stanislav Kuzma
2   Boštjan Zemljič
13   Miran Doma
14   Jože Benko
17   Tomaž Celcar
18   Peter Gerenčer
19   Ludvik Goenc

Trener
Samir Zulič

Sodnik
Robert Šegula

Trener
Damir Rob

Bookmark and Share
32. krog
Krško 1:1 Rudar
Zavrč 1:1 Gorica
Celje 0:0 Maribor
Domžale 1:1 Krka
Luka Koper 1:2 Olimpija
33. krog
Zavrč - Celje 06.05. / 19:00
Rudar - Luka Koper 07.05. / 17:00
Krka - Krško 07.05. / 17:00
Olimpija - Maribor 07.05. / 20:15
Gorica - Domžale 08.05. / 16:55
1. Olimpija 32 65 
2. Maribor 32 62 
3. Domžale 32 50 
4. Gorica 32 46 
5. Zavrč 32 38 
6. Rudar 32 38 
7. Krško 32 38 
8. Celje 32 36 
9. Luka Koper 32 31 
10. Krka 32 30 
Lestvica strelcev
1.  Andraž Šporar 17
2.  Blessing Chibui Eleke 14
  Jean-Philippe Mendy 14
  Rok Kronaveter 14
5.  Gregor Bajde 11
  Marcos Morales Tavares 11
7.  Antonio Mance 10
  Agim Ibraimi 10
9.  Jaka Štromajer 8
  Ezekiel Isoken Henty 8
11.  Mate Eterovič 7
  Matic Črnic 7
13.  Veljko Batrovič 6
  Josip Fuček 6
15.  Amel Džuzdanovič 5
  Miran Burgič 5
  Dare Vršič 5
  Slobodan Vuk 5