novice
tekmovanje
arhiv
za medije
video
podcast
Luka Koper
0 : 2
Nafta
3. krog
Koper, ŠRC Bonifika
06.08.2005 ob 17.30
Sodniki: Šegula Robert (glavni sodnik), Grabar Boris (1. pomoč), Žitnik Franc (2. pomoč), Krajnc Robert (4. sodnik)
Delegat: Šoštarič Edvard
Zapisnik Medsebojna srečanja

Luka Koper
1   Jasmin Handanovič
2   Saša Jakomin
3   Edin Šečič
7   Oskar Drobne
8   Manuel Peršič
14   Simon Gregorič
24   Andrej Poljšak
25   Ivan Knezovič
28   Mitja Viler
30   Jan Pahor
33   Erik Salkič
Rezervni igralci
12   Dean Žunič
10   Anej Lovrečič
13   Rok Božič
17   Edmond Gunjač
19   Dalibor Volaš
27   Damir Hadžič
32   Blaž Valenčič

Zadetki
Benko 0:1 44'
Benko 0:2 87'

Dogodki
brezobzirna igra Zore 10'
Menjava Zemljič /  Suljič 23'
spotikanje Kožul 32'
brezobzirna igra Jakomin 40'
Menjava Benko /  Srša 42'
vlečenje Sklepič 45'
Menjava Valenčič /  Viler 46'
Menjava Volaš /  Šečič 48'
Menjava Lovrečič /  Peršič 68'
ugovarjanje, protestiranje Drobne 70'
Menjava Doma /  Sklepič 88'

Nafta
12   Aleš Luk
4   Mihael Bukovec
5   Hrvoje Sklepič
7   Goran Ristič
9   Marjan Dominko
11   Gregor Bunc
15   Borut Gerenčer
16   Vladimir Kožul
20   Denis Srša
21   Gregor Zore
23   Admir Suljič
Rezervni igralci
32   Stanislav Kuzma
2   Boštjan Zemljič
13   Miran Doma
14   Jože Benko
17   Tomaž Celcar
18   Peter Gerenčer
19   Ludvik Goenc

Trener
Samir Zulič

Sodnik
Robert Šegula

Trener
Damir Rob

Bookmark and Share
27. krog
Luka Koper 1:4 Maribor
Domžale 0:1 Olimpija
Celje 1:3 Rudar
Krka 1:1 Radomlje
Zavrč 0:0 Gorica
28. krog
Domžale - Gorica 18.04. / 16:00
Luka Koper - Radomlje 18.04. / 20:00
Zavrč - Celje 18.04. / 20:00
Rudar - Maribor 18.04. / 20:05
Krka - Olimpija 19.04. / 16:00
1. Maribor 27 59 
2. Domžale 27 52 
3. Celje 27 51 
4. Olimpija 27 50 
5. Zavrč 27 39 
6. Rudar 27 33 
7. Luka Koper 27 32 
8. Gorica 27 24 
9. Krka 27 24 
10. Radomlje 27 13 
Lestvica strelcev
1.  Marcos Morales Tavares 13
2.  Benjamin Verbič 12
3.  Luka Zahovič 11
4.  Andraž Šporar 9
5.  Dragan Jelič 8
6.  Sunny Ogbemudia Omoregie 7
7.  Mitja Lotrič 6
  Luka Majcen 6
  Ivan Firer 6
10.  Benjamin Thomas Morel 5
  Valon Ahmedi 5
  Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso 5
  Marko Vukčevič 5
  Dino Kresinger 5
  Nik Omladič 5
  Elvedin Džinič 5
  Janez Zavrl 5
  Dalibor Volaš 5
  Damjan Bohar 5
  Aleksandar Rodič 5
  Jean-Philippe Mendy 5