TEKME
V ŽIVO

               
Luka Koper
1 : 1
Gorica
13. krog
Koper, ŠRC Bonifika
17.10.2009 ob 15.00
Sodniki: Tošeski Boris (glavni sodnik), Kokolj Andrej (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč), Horvat Tomislav (4. sodnik)
Delegat: Režonja Slavko
Video Poročilo Zapisnik Potek tekme Medsebojna srečanja

Luka Koper
22   Igor Nenezič
6   Enes Handanagič
7   Ivica Guberac
11   Miran Pavlin
17   Aljaž Struna
20   Amir Karič
21   Ivan Sesar
23   Dalibor Radujko
25   Mitja Brulc
26   Aleksander Rajčevič
28   Mitja Viler
Rezervni igralci
30   Admir Suhonjič
5   Kristijan Polovanec
9   Patrik Ipavec
14   Miloš Sučevič
19   Etien Huskič
27   Damir Hadžič
31   Frane Petričevič

Zadetki
Osterc 0:1 51'
Radujko 1:1 58'

Dogodki
brezobzirna igra Galešič 24'
vlečenje Gorinšek 35'
Menjava Vetrih /  Velikonja 37'
vlečenje Đukič 57'
Menjava Polovanec /  Guberac 61'
brezobzirna igra Polovanec 70'
Menjava Žigon /  Galešič 72'
Menjava Ipavec /  Karič 76'
nešportno neurejena oprema Radujko 86'
Menjava Zarifovič /  Vetrih 89'

Gorica
30   Dragan Žilič
2   Dragoljub Nikolič
4   Gorazd Gorinšek
11   Etien Velikonja
14   Matija Škarabot
20   Goran Galešič
24   Enes Demirovič
27   Goran Cvijanovič
29   Bojan Đukič
31   Danjel Rakušček
32   Milan Osterc
Rezervni igralci
12   Vasja Simčič
6   Aris Zarifovič
7   Amedej Vetrih
13   Domen Fratina
16   Nejc Mevlja
18   Sandi Arčon
28   Dejan Žigon

Trener
Nedžad Okčič

Sodnik
Boris Tošeski

Trener
Vladan Mladenovič

Bookmark and Share
22. krog
Maribor 5:1 Gorica
Rudar 0:0 Domžale
Radomlje 0:4 Olimpija
Krka 3:0 Zavrč
Luka Koper : Celje
21. krog
Gorica - Luka Koper 04.03. / 15:00
Celje - Krka 04.03. / 17:00
Radomlje - Rudar 04.03. / 17:00
Zavrč - Domžale 04.03. / 19:00
Olimpija - Maribor 04.03. / 20:05
1. Domžale 21 45 
2. Maribor 20 44 
3. Celje 20 40 
4. Olimpija 20 38 
5. Zavrč 21 29 
6. Rudar 21 27 
7. Luka Koper 20 25 
8. Gorica 21 18 
9. Krka 21 18 
10. Radomlje 21
Lestvica strelcev
1.  Marcos Morales Tavares 11
2.  Luka Zahovič 10
3.  Andraž Šporar 9
  Benjamin Verbič 9
5.  Dragan Jelič 7
6.  Sunny Ogbemudia Omoregie 6
  Luka Majcen 6
8.  Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso 5
  Marko Vukčevič 5
  Dino Kresinger 5
  Aleksandar Rodič 5
  Janez Zavrl 5
  Ivan Firer 5
  Nik Omladič 5
  Elvedin Džinič 5
  Valon Ahmedi 5