novice
tekmovanje
arhiv
za medije
video
#AlbumPLTS
Luka Koper
1 : 1
Gorica
13. krog
Koper, ŠRC Bonifika
17.10.2009 ob 15.00
Sodniki: Tošeski Boris (glavni sodnik), Kokolj Andrej (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč), Horvat Tomislav (4. sodnik)
Delegat: Režonja Slavko
Video Poročilo Zapisnik Potek tekme Medsebojna srečanja

Luka Koper
22   Igor Nenezič
6   Enes Handanagič
7   Ivica Guberac
11   Miran Pavlin
17   Aljaž Struna
20   Amir Karič
21   Ivan Sesar
23   Dalibor Radujko
25   Mitja Brulc
26   Aleksander Rajčevič
28   Mitja Viler
Rezervni igralci
30   Admir Suhonjič
5   Kristijan Polovanec
9   Patrik Ipavec
14   Miloš Sučevič
19   Etien Huskič
27   Damir Hadžič
31   Frane Petričevič

Zadetki
Osterc 0:1 51'
Radujko 1:1 58'

Dogodki
brezobzirna igra Galešič 24'
vlečenje Gorinšek 35'
Menjava Vetrih /  Velikonja 37'
vlečenje Đukič 57'
Menjava Polovanec /  Guberac 61'
brezobzirna igra Polovanec 70'
Menjava Žigon /  Galešič 72'
Menjava Ipavec /  Karič 76'
nešportno neurejena oprema Radujko 86'
Menjava Zarifovič /  Vetrih 89'

Gorica
30   Dragan Žilič
2   Dragoljub Nikolič
4   Gorazd Gorinšek
11   Etien Velikonja
14   Matija Škarabot
20   Goran Galešič
24   Enes Demirovič
27   Goran Cvijanovič
29   Bojan Đukič
31   Danjel Rakušček
32   Milan Osterc
Rezervni igralci
12   Vasja Simčič
6   Aris Zarifovič
7   Amedej Vetrih
13   Domen Fratina
16   Nejc Mevlja
18   Sandi Arčon
28   Dejan Žigon

Trener
Nedžad Okčič

Sodnik
Boris Tošeski

Trener
Vladan Mladenovič

Bookmark and Share
22. krog
Zavrč 2:1 Krka
Domžale 4:0 Rudar
Celje 2:2 Gorica
Krško 2:1 Olimpija
Luka Koper 0:5 Maribor
23. krog
Gorica - Zavrč 27.02.
Maribor - Celje 27.02.
Rudar - Krško 27.02.
Krka - Domžale 27.02.
Olimpija - Luka Koper 27.02.
1. Olimpija 22 46 
2. Maribor 22 43 
3. Domžale 22 38 
4. Gorica 22 35 
5. Zavrč 22 30 
6. Celje 22 23 
7. Luka Koper 22 22 
8. Krka 22 22 
9. Rudar 22 22 
10. Krško 22 19 
Lestvica strelcev
1.  Andraž Šporar 17
2.  Blessing Chibui Eleke 12
3.  Rok Kronaveter 10
  Jean-Philippe Mendy 10
  Agim Ibraimi 10
  Marcos Morales Tavares 10
7.  Gregor Bajde 9
8.  Ezekiel Isoken Henty 8
9.  Jaka Štromajer 6
10.  Antonio Mance 5
  Amel Džuzdanovič 5
  Slobodan Vuk 5
  Matic Črnic 5
14.  Luka Prašnikar 4
  Miran Burgič 4
  Dare Vršič 4
  Ivan Firer 4
  Leo Štulac 4
  Nik Kapun 4
  Josip Ivančič 4
  Sintayehu Sallalich 4
  Veljko Batrovič 4
  Lucas Elias Ontivero 4