TEKME
V ŽIVO

               
Labod Drava
2 : 4
Gorica
33. krog
Ptuj, Mestni sadion Ptuj
30.04.2010 ob 16.30
Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Kmetec Radenko (1. pomoč), Kresnik Dejan (2. pomoč), Šart Peter (4. sodnik)
Delegat: Ponikvar Janko
Video Poročilo Zapisnik Potek tekme Medsebojna srečanja

Labod Drava
1   Gregor Fink
6   Nejc Skubic
7   Bojan Stepanovič
10   Doris Kelenc
24   Marko Balažic
26   Marko Roškar
30   John Ugochukwu Ogu
32   Ivan Filipovič
77   Sead Zilič
87   Gorazd Zajc
88   Klemen Medved
Rezervni igralci
16   Miha Bratušek
9   Patrik Bordon
11   Abdulrazak Mohammed Ekpoki
23   Marko Pečnik
25   Kristjan Kulčar
36   Dan Krajnc
91   Robert Kurež

Zadetki
Cvijanovič 0:1 12'
Brečevič 0:2 36'
Osterc 0:3 47'
Ekpoki 1:3 59'
Ekpoki 2:3 78'
Galešič 2:4 84'

Dogodki
brezobzirna igra Roškar 25'
Menjava Kulčar /  Stepanovič 26'
Menjava Kurež /  Zajc 46'
Menjava Ekpoki /  Zilič 46'
spotikanje Rakušček 51'
Menjava Mevlja /  Brečevič 62'
vlečenje Filipovič 65'
Menjava Fratina /  Kršič 72'
prekršek v čisti situaciji Roškar 83'
Menjava Velikonja /  Galešič 87'
nešportno (zavlačevanje) Zarifovič 91'
brezobzirna igra Širok 94'

Gorica
12   Vasja Simčič
6   Aris Zarifovič
9   Gregor Balažic
10   Admir Kršič
20   Goran Galešič
23   Matija Širok
24   Enes Demirovič
25   Ivan Brečevič
27   Goran Cvijanovič
31   Danjel Rakušček
32   Milan Osterc
Rezervni igralci
1   Kris Stergulc
2   Dragoljub Nikolič
7   Amedej Vetrih
11   Etien Velikonja
13   Domen Fratina
15   Dino Martinovič
17   Miha Mevlja

Trener
 

Sodnik
Slavko Vinčić

Trener
Davit Peršič

Bookmark and Share
18. krog
Gorica 1:0 Zavrč
Maribor 4:0 Luka Koper
Rudar 0:0 Celje
Olimpija 2:1 Domžale
Radomlje : Krka
19. krog
Gorica - Domžale 29.11. / 14:00
Maribor - Rudar 29.11. / 14:00
Celje - Zavrč 29.11. / 16:00
Olimpija - Krka 29.11. / 18:00
Radomlje - Luka Koper 30.11. / 16:00
1. Domžale 18 41 
2. Olimpija 17 35 
3. Maribor 17 35 
4. Celje 18 34 
5. Zavrč 18 29 
6. Rudar 18 23 
7. Luka Koper 18 22 
8. Gorica 18 15 
9. Krka 17
10. Radomlje 17
Lestvica strelcev
1.  Luka Zahovič 8
2.  Marcos Morales Tavares 7
3.  Sunny Ogbemudia Omoregie 6
  Andraž Šporar 6
  Benjamin Verbič 6
6.  Nik Omladič 5
  Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso 5
  Marko Vukčevič 5
  Dino Kresinger 5
  Valon Ahmedi 5
11.  Benjamin Thomas Morel 4
  Aleksandar Rodič 4
  Jean-Philippe Mendy 4
  Luka Majcen 4
  Matej Pučko 4
  Janez Zavrl 4
  Dragan Jelič 4