TEKME
V ŽIVO

               
Labod Drava
2 : 4
Gorica
33. krog
Ptuj, Mestni sadion Ptuj
30.04.2010 ob 16.30
Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Kmetec Radenko (1. pomoč), Kresnik Dejan (2. pomoč), Šart Peter (4. sodnik)
Delegat: Ponikvar Janko
Video Poročilo Zapisnik Potek tekme Medsebojna srečanja

Labod Drava
1   Gregor Fink
6   Nejc Skubic
7   Bojan Stepanovič
10   Doris Kelenc
24   Marko Balažic
26   Marko Roškar
30   John Ugochukwu Ogu
32   Ivan Filipovič
77   Sead Zilič
87   Gorazd Zajc
88   Klemen Medved
Rezervni igralci
16   Miha Bratušek
9   Patrik Bordon
11   Abdulrazak Mohammed Ekpoki
23   Marko Pečnik
25   Kristjan Kulčar
36   Dan Krajnc
91   Robert Kurež

Zadetki
Cvijanovič 0:1 12'
Brečevič 0:2 36'
Osterc 0:3 47'
Ekpoki 1:3 59'
Ekpoki 2:3 78'
Galešič 2:4 84'

Dogodki
brezobzirna igra Roškar 25'
Menjava Kulčar /  Stepanovič 26'
Menjava Kurež /  Zajc 46'
Menjava Ekpoki /  Zilič 46'
spotikanje Rakušček 51'
Menjava Mevlja /  Brečevič 62'
vlečenje Filipovič 65'
Menjava Fratina /  Kršič 72'
prekršek v čisti situaciji Roškar 83'
Menjava Velikonja /  Galešič 87'
nešportno (zavlačevanje) Zarifovič 91'
brezobzirna igra Širok 94'

Gorica
12   Vasja Simčič
6   Aris Zarifovič
9   Gregor Balažic
10   Admir Kršič
20   Goran Galešič
23   Matija Širok
24   Enes Demirovič
25   Ivan Brečevič
27   Goran Cvijanovič
31   Danjel Rakušček
32   Milan Osterc
Rezervni igralci
1   Kris Stergulc
2   Dragoljub Nikolič
7   Amedej Vetrih
11   Etien Velikonja
13   Domen Fratina
15   Dino Martinovič
17   Miha Mevlja

Trener
 

Sodnik
Slavko Vinčić

Trener
Davit Peršič

Bookmark and Share
5. krog
Gorica 4:0 Radomlje
Domžale 2:0 Krka
Celje 3:1 Maribor
Zavrč 1:0 Luka Koper
Olimpija 2:0 Rudar
6. krog
Olimpija - Gorica 23.08. / 17:00
Maribor - Zavrč 23.08. / 20:00
Rudar - Krka 23.08. / 20:00
Radomlje - Celje 24.08. / 18:00
Luka Koper - Domžale 24.08. / 18:00
1. Domžale 5 15 
2. Zavrč 5 12 
3. Olimpija 3
4. Celje 5
5. Maribor 4
6. Luka Koper 4
7. Gorica 5
8. Rudar 5
9. Krka 5
10. Radomlje 5
Lestvica strelcev
1.  Aleksandar Rodič 3
  Nik Omladič 3
3.  Doris Kelenc 2
  Gregor Bajde 2
  Luka Majcen 2
  Janez Zavrl 2
  Sunny Ogbemudia Omoregie 2
  Nikola Šafarič 2
  Luka Zahovič 2
  Žiga Kastrevec 2
11.  Martin Kramarič 1
  Tilen Klemenčič 1
  Kenan Bajrič 1
  Mitja Lotrič 1
  Alen Ožbolt 1
  Matija Smrekar 1
  Marcos Morales Tavares 1
  Perica Ivetič 1
  Dušan Stoiljkovič 1
  Aladin Šišič 1
  Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso 1
  Marko Vukčevič 1
  Dino Kresinger 1
  Stephen Ayodele Makinwa 1
  Benjamin Thomas Morel 1
  Toni Datkovič 1
  Valon Ahmedi 1
  Martin Šaban 1
  Matija Širok 1
  Amedej Vetrih 1
  Mitja Viler 1
  Dalibor Radujko 1
  Jaka Ihbeisheh 1
  Uroš Korun 1
  Ivan Firer 1
  Jaka Štromajer 1
  Benjamin Verbič 1
  Sandi Arčon 1
  Tomaž Avbelj 1
  Damjan Bohar 1
  Andraž Šporar 1
  Rudi Požeg Vancaš 1
  Blaž Vrhovec 1