novice
tekmovanje
arhiv
za medije
video
#AlbumPLTS
Maribor
0 : 0
Olimpija
13. krog
Maribor, Ljudski vrt
16.10.2010 ob 20.15
Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Kogej Milan (1. pomoč), Kopač Borut (2. pomoč), Kajtazović Nejc (4. sodnik)
Delegat: Gustinčič Iztok
Video Poročilo Zapisnik Potek tekme Medsebojna srečanja

Maribor
13   Matej Radan
5   Željko Filipovič
9   Marcos Morales Tavares
14   Vito Plut
20   Goran Cvijanovič
26   Aleksander Rajčevič
28   Mitja Viler
32   Robert Berič
55   Rajko Rep
66   Siniša Anđelkovič
70   Aleš Mertelj
Rezervni igralci
34   Dragan Topič
3   Elvedin Džinič
6   Martin Milec
17   Dalibor Volaš
23   Mitja Rešek
29   Timotej Dodlek
39   David Bunderla

Zadetki

Dogodki
spotikanje Vučkič 28'
Menjava Džinič /  Filipovič 46'
Menjava Omladič /  Smiljanič 58'
Menjava Milec /  Plut 62'
brezobzirna igra Cvijanovič 75'
Menjava Lovrečič /  Da Silva 82'
vlečenje Džinič 84'
Menjava Volaš /  Rep 85'
brezobzirna igra Rajčevič 87'
Menjava Stojanovič /  Bešič 89'

Olimpija
16   Damir Botonjič
6   Alen Vučkič
8   Joao Gabrijel Da Silva
9   Davor Škerjanc
10   Enes Rujovič
13   Milan Anđelkovič
15   Adnan Bešič
18   Stefan Smiljanič
21   Miroslav Cvijanovič
32   Blaž Božič
33   Erik Salkič
Rezervni igralci
1   Kristian Lipovac
3   Mitja Kovačevič
7   Peter Stojanovič
17   Nik Omladič
19   Tomaž Avbelj
23   Gregor Žugelj
25   Anej Lovrečič

Trener
Darko Milanič

Sodnik
Matej Jug

Trener
Dušan Kosič

Bookmark and Share
22. krog
Zavrč 2:1 Krka
Domžale 4:0 Rudar
Celje 2:2 Gorica
Krško 2:1 Olimpija
Luka Koper 0:5 Maribor
23. krog
Gorica - Zavrč 27.02. / 15:00
Rudar - Krško 27.02. / 15:00
Maribor - Celje 27.02. / 16:55
Krka - Domžale 28.02. / 15:00
Olimpija - Luka Koper 28.02. / 16:55
1. Olimpija 22 46 
2. Maribor 22 43 
3. Domžale 22 38 
4. Gorica 22 35 
5. Zavrč 22 30 
6. Celje 22 23 
7. Luka Koper 22 22 
8. Krka 22 22 
9. Rudar 22 22 
10. Krško 22 19 
Lestvica strelcev
1.  Andraž Šporar 17
2.  Blessing Chibui Eleke 12
3.  Rok Kronaveter 10
  Jean-Philippe Mendy 10
  Agim Ibraimi 10
  Marcos Morales Tavares 10
7.  Gregor Bajde 9
8.  Ezekiel Isoken Henty 8
9.  Jaka Štromajer 6
10.  Antonio Mance 5
  Amel Džuzdanovič 5
  Slobodan Vuk 5
  Matic Črnic 5
14.  Luka Prašnikar 4
  Miran Burgič 4
  Dare Vršič 4
  Ivan Firer 4
  Leo Štulac 4
  Nik Kapun 4
  Josip Ivančič 4
  Sintayehu Sallalich 4
  Veljko Batrovič 4
  Lucas Elias Ontivero 4