novice
tekmovanje
arhiv
za medije
video
#AlbumPLTS25
Maribor
0 : 0
Olimpija
13. krog
Maribor, Ljudski vrt
16.10.2010 ob 20.15
Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Kogej Milan (1. pomoč), Kopač Borut (2. pomoč), Kajtazović Nejc (4. sodnik)
Delegat: Gustinčič Iztok
Video Poročilo Zapisnik Potek tekme Medsebojna srečanja

Maribor
13   Matej Radan
5   Željko Filipovič
9   Marcos Morales Tavares
14   Vito Plut
20   Goran Cvijanovič
26   Aleksander Rajčevič
28   Mitja Viler
32   Robert Berič
55   Rajko Rep
66   Siniša Anđelkovič
70   Aleš Mertelj
Rezervni igralci
34   Dragan Topič
3   Elvedin Džinič
6   Martin Milec
17   Dalibor Volaš
23   Mitja Rešek
29   Timotej Dodlek
39   David Bunderla

Zadetki

Dogodki
spotikanje Vučkič 28'
Menjava Džinič /  Filipovič 46'
Menjava Omladič /  Smiljanič 58'
Menjava Milec /  Plut 62'
brezobzirna igra Cvijanovič 75'
Menjava Lovrečič /  Da Silva 82'
vlečenje Džinič 84'
Menjava Volaš /  Rep 85'
brezobzirna igra Rajčevič 87'
Menjava Stojanovič /  Bešič 89'

Olimpija
16   Damir Botonjič
6   Alen Vučkič
8   Joao Gabrijel Da Silva
9   Davor Škerjanc
10   Enes Rujovič
13   Milan Anđelkovič
15   Adnan Bešič
18   Stefan Smiljanič
21   Miroslav Cvijanovič
32   Blaž Božič
33   Erik Salkič
Rezervni igralci
1   Kristian Lipovac
3   Mitja Kovačevič
7   Peter Stojanovič
17   Nik Omladič
19   Tomaž Avbelj
23   Gregor Žugelj
25   Anej Lovrečič

Trener
Darko Milanič

Sodnik
Matej Jug

Trener
Dušan Kosič

Bookmark and Share
32. krog
Krško 1:1 Rudar
Zavrč 1:1 Gorica
Celje : Maribor
Domžale : Krka
Luka Koper : Olimpija
33. krog
Zavrč - Celje 06.05. / 19:00
Rudar - Luka Koper 07.05. / 17:00
Krka - Krško 07.05. / 17:00
Olimpija - Maribor 07.05. / 20:15
Gorica - Domžale 08.05. / 16:55
1. Olimpija 31 62 
2. Maribor 31 61 
3. Domžale 31 49 
4. Gorica 32 46 
5. Zavrč 32 38 
6. Rudar 32 38 
7. Krško 32 38 
8. Celje 31 35 
9. Luka Koper 31 31 
10. Krka 31 29 
Lestvica strelcev
1.  Andraž Šporar 17
2.  Blessing Chibui Eleke 14
  Jean-Philippe Mendy 14
  Rok Kronaveter 14
5.  Gregor Bajde 11
  Marcos Morales Tavares 11
7.  Agim Ibraimi 10
8.  Antonio Mance 9
9.  Ezekiel Isoken Henty 8
10.  Matic Črnic 7
  Jaka Štromajer 7
  Mate Eterovič 7
13.  Veljko Batrovič 6
  Josip Fuček 6
15.  Amel Džuzdanovič 5
  Miran Burgič 5
  Dare Vršič 5
  Slobodan Vuk 5