TEKME
V ŽIVO

               
Maribor
1 : 1
Luka Koper
34. krog
Maribor, Ljudski vrt
14.05.2011 ob 18.30
Prenos: Šport TV
Sodniki: Tošeski Boris (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč), Goričan Vojko (4. sodnik)
Delegat: Kacijan Danilo
Video Poročilo Zapisnik Potek tekme Medsebojna srečanja

Maribor
13   Matej Radan
8   Dejan Mezga
9   Marcos Morales Tavares
11   Etien Velikonja
20   Goran Cvijanovič
22   Nejc Potokar
26   Aleksander Rajčevič
28   Mitja Viler
29   Timotej Dodlek
36   Aleš Majer
90   Joao Gabrijel Da Silva
Rezervni igralci
34   Dragan Topič
2   Matic Črnic
4   Jovan Vidovič
15   Luka Krajnc
23   Mitja Rešek
27   Alen Ploj
55   Rajko Rep

Zadetki
Bubanja 0:1 19'
Velikonja 1:1 70'

Dogodki
simuliranje Velikonja 24'
brezobzirna igra Kovačevič 32'
brezobzirna igra Struna 42'
brezobzirna igra Đukič 44'
ugovarjanje, protestiranje Karič 45'
ugovarjanje, protestiranje Guberac 45'
2.opomin-vlečenje Struna 45'
brezobzirna igra Cvijanovič 53'
Menjava Marijanovič /  Guberac 56'
Menjava Rešek /  Viler 61'
drugo težje nešp.obnašanje Dodlek 72'
2.opomin-spotikanje Đukič 74'
Menjava Blažič /  Bubanja 76'
Menjava Črnic /  Majer 79'
Menjava Pavlin /  Kovačevič 80'
izguba igralnega časa Hasič 83'
ugovarjanje, protestiranje Marijanovič 86'
ni vrnil žoge Hadžič 87'
oviranje izvedbe prost. udarca Vassiljev 88'
brezobzirna igra Sičič 89'
brezobzirna igra Pavlin 89'

Luka Koper
1   Ermin Hasič
6   Enes Handanagič
7   Ivica Guberac
8   Nebojša Kovačevič
16   Konstantin Vassiljev
17   Aljaž Struna
23   Amir Karič
27   Damir Hadžič
28   Bojan Đukič
32   Davor Bubanja
35   Milan Osterc
Rezervni igralci
21   Igor Nenezič
5   Miha Blažič
9   David Bunderla
14   Luka Pavlin
18   Leo Štulac
26   Dino Stančič
33   Dejan Marijanovič

Trener
Darko Milanič

Sodnik
Boris Tošeski

Trener
Nedžad Okčič

Bookmark and Share
2. krog
Maribor 3:2 Radomlje
Rudar 0:2 Zavrč
Domžale 1:0 Celje
Krka 2:1 Gorica
Luka Koper : Olimpija
3. krog
Zavrč - Domžale 01.08. / 18:00
Celje - Krka 01.08. / 20:00
Olimpija - Maribor 02.08.
Radomlje - Rudar 02.08. / 17:00
Gorica - Luka Koper 03.08. / 20:00
1. Zavrč 2
2. Maribor 2
3. Domžale 2
4. Olimpija 1
5. Luka Koper 1
6. Krka 2
7. Radomlje 2
8. Gorica 2
9. Celje 2
10. Rudar 2
Lestvica strelcev
1.  Luka Zahovič 2
2.  Martin Kramarič 1
  Alen Ožbolt 1
  Aleksandar Rodič 1
  Andraž Šporar 1
  Rudi Požeg Vancaš 1
  Sandi Arčon 1
  Mitja Viler 1
  Jaka Ihbeisheh 1
  Nik Omladič 1
  Jaka Štromajer 1
  Janez Zavrl 1
  Toni Datkovič 1
  Martin Šaban 1
  Dušan Stoiljkovič 1
  Nikola Šafarič 1
  Matija Smrekar 1
  Perica Ivetič 1