novice
tekmovanje
arhiv
za medije
video
#AlbumPLTS
Maribor
1 : 1
Luka Koper
34. krog
Maribor, Ljudski vrt
14.05.2011 ob 18.30
Prenos: Šport TV
Sodniki: Tošeski Boris (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč), Goričan Vojko (4. sodnik)
Delegat: Kacijan Danilo
Video Poročilo Zapisnik Potek tekme Medsebojna srečanja

Maribor
13   Matej Radan
8   Dejan Mezga
9   Marcos Morales Tavares
11   Etien Velikonja
20   Goran Cvijanovič
22   Nejc Potokar
26   Aleksander Rajčevič
28   Mitja Viler
29   Timotej Dodlek
36   Aleš Majer
90   Joao Gabrijel Da Silva
Rezervni igralci
34   Dragan Topič
2   Matic Črnic
4   Jovan Vidovič
15   Luka Krajnc
23   Mitja Rešek
27   Alen Ploj
55   Rajko Rep

Zadetki
Bubanja 0:1 19'
Velikonja 1:1 70'

Dogodki
simuliranje Velikonja 24'
brezobzirna igra Kovačevič 32'
brezobzirna igra Struna 42'
brezobzirna igra Đukič 44'
ugovarjanje, protestiranje Karič 45'
ugovarjanje, protestiranje Guberac 45'
2.opomin-vlečenje Struna 45'
brezobzirna igra Cvijanovič 53'
Menjava Marijanovič /  Guberac 56'
Menjava Rešek /  Viler 61'
drugo težje nešp.obnašanje Dodlek 72'
2.opomin-spotikanje Đukič 74'
Menjava Blažič /  Bubanja 76'
Menjava Črnic /  Majer 79'
Menjava Pavlin /  Kovačevič 80'
izguba igralnega časa Hasič 83'
ugovarjanje, protestiranje Marijanovič 86'
ni vrnil žoge Hadžič 87'
oviranje izvedbe prost. udarca Vassiljev 88'
brezobzirna igra Sičič 89'
brezobzirna igra Pavlin 89'

Luka Koper
1   Ermin Hasič
6   Enes Handanagič
7   Ivica Guberac
8   Nebojša Kovačevič
16   Konstantin Vassiljev
17   Aljaž Struna
23   Amir Karič
27   Damir Hadžič
28   Bojan Đukič
32   Davor Bubanja
35   Milan Osterc
Rezervni igralci
21   Igor Nenezič
5   Miha Blažič
9   David Bunderla
14   Luka Pavlin
18   Leo Štulac
26   Dino Stančič
33   Dejan Marijanovič

Trener
Darko Milanič

Sodnik
Boris Tošeski

Trener
Nedžad Okčič

Bookmark and Share
22. krog
Zavrč 2:1 Krka
Domžale 4:0 Rudar
Celje 2:2 Gorica
Krško 2:1 Olimpija
Luka Koper 0:5 Maribor
23. krog
Gorica - Zavrč 27.02.
Maribor - Celje 27.02.
Rudar - Krško 27.02.
Krka - Domžale 27.02.
Olimpija - Luka Koper 27.02.
1. Olimpija 22 46 
2. Maribor 22 43 
3. Domžale 22 38 
4. Gorica 22 35 
5. Zavrč 22 30 
6. Celje 22 23 
7. Luka Koper 22 22 
8. Krka 22 22 
9. Rudar 22 22 
10. Krško 22 19 
Lestvica strelcev
1.  Andraž Šporar 17
2.  Blessing Chibui Eleke 12
3.  Rok Kronaveter 10
  Jean-Philippe Mendy 10
  Agim Ibraimi 10
  Marcos Morales Tavares 10
7.  Gregor Bajde 9
8.  Ezekiel Isoken Henty 8
9.  Jaka Štromajer 6
10.  Antonio Mance 5
  Amel Džuzdanovič 5
  Slobodan Vuk 5
  Matic Črnic 5
14.  Luka Prašnikar 4
  Miran Burgič 4
  Dare Vršič 4
  Ivan Firer 4
  Leo Štulac 4
  Nik Kapun 4
  Josip Ivančič 4
  Sintayehu Sallalich 4
  Veljko Batrovič 4
  Lucas Elias Ontivero 4