novice
tekmovanje
arhiv
za medije
video
podcast
Maribor
2 : 2
Olimpija
16. krog
Maribor, Ljudski vrt
30.10.2011 ob 18.00
Prenos: TV Slovenija 2
Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Šinkovec Anton (2. pomoč), Žnidaršič Andrej (4. sodnik)
Delegat: Knafelc Aldo
Video Poročilo Zapisnik Potek tekme Medsebojna srečanja

Maribor
33   Jasmin Handanovič
6   Martin Milec
8   Dejan Mezga
9   Marcos Morales Tavares
10   Agim Ibraimi
17   Dalibor Volaš
20   Goran Cvijanovič
24   Dejan Trajkovski
26   Aleksander Rajčevič
44   Soares Bordignon Arghus
70   Aleš Mertelj
Rezervni igralci
12   Marko Pridigar
5   Željko Filipovič
7   Aleš Mejač
11   Etien Velikonja
22   Nejc Potokar
32   Robert Berič
61   Dragan Jelič

Zadetki
Škerjanc 0:1 28'
Ibraimi 1:1 45'
Valenčič 1:2 45'
Cvijanovič 2:2 68'

Dogodki
odrivanje Fink 22'
udarjanje Mezga 22'
ugovarjanje, protestiranje Mertelj 35'
brezobzirna igra Volaš 41'
brezobzirna igra Ranič 43'
provociranje gostujočih navija Ibraimi 45'
vlečenje Rajčevič 58'
Menjava Salkič /  Fink 64'
odrivanje Džafič 66'
Menjava Velikonja /  Ibraimi 71'
Menjava Berič /  Volaš 77'
Menjava Smiljanič /  Valenčič 78'
brezobzirna igra Jovič 80'
Menjava Filipovič /  Cvijanovič 88'
Menjava Ivelja /  Ranič 89'

Olimpija
30   Elvis Džafič
5   Boban Jovič
7   Saša Ranič
9   Davor Škerjanc
11   Filip Valenčič
13   Milan Anđelkovič
15   Adnan Bešič
17   Matic Fink
22   Dare Vršič
23   Dalibor Radujko
26   Sreten Sretenovič
Rezervni igralci
12   Aleksander Šeliga
3   Mitja Kovačevič
6   Alen Vučkič
8   Erik Salkič
16   Blaž Božič
18   Stefan Smiljanič
19   Đorđe Ivelja

Trener
Darko Milanič

Sodnik
Darko Čeferin

Trener
Dušan Kosić

Bookmark and Share
27. krog
Luka Koper 1:4 Maribor
Domžale 0:1 Olimpija
Celje 1:3 Rudar
Krka 1:1 Radomlje
Zavrč 0:0 Gorica
28. krog
Domžale - Gorica 18.04. / 16:00
Luka Koper - Radomlje 18.04. / 20:00
Zavrč - Celje 18.04. / 20:00
Rudar - Maribor 18.04. / 20:05
Krka - Olimpija 19.04. / 16:00
1. Maribor 27 59 
2. Domžale 27 52 
3. Celje 27 51 
4. Olimpija 27 50 
5. Zavrč 27 39 
6. Rudar 27 33 
7. Luka Koper 27 32 
8. Gorica 27 24 
9. Krka 27 24 
10. Radomlje 27 13 
Lestvica strelcev
1.  Marcos Morales Tavares 13
2.  Benjamin Verbič 12
3.  Luka Zahovič 11
4.  Andraž Šporar 9
5.  Dragan Jelič 8
6.  Sunny Ogbemudia Omoregie 7
7.  Mitja Lotrič 6
  Luka Majcen 6
  Ivan Firer 6
10.  Benjamin Thomas Morel 5
  Valon Ahmedi 5
  Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso 5
  Marko Vukčevič 5
  Dino Kresinger 5
  Nik Omladič 5
  Elvedin Džinič 5
  Janez Zavrl 5
  Dalibor Volaš 5
  Damjan Bohar 5
  Aleksandar Rodič 5
  Jean-Philippe Mendy 5