TEKME
V ŽIVO

               
Razpored tekmovanjaLestvicaNaslednji krogLestvica strelcevAsistenceStatistikaSuperpokalAll Star
Razpored tekmovanja

1. krog

Gorica 0 : 1 Domžale
Maribor 1 : 0 Rudar
Celje 0 : 1 Zavrč
Radomlje 1 : 2 Luka Koper
Olimpija 3 : 1 Krka

2. krog

Luka Koper 1 : 2 Olimpija
Maribor 3 : 2 Radomlje
Rudar 0 : 2 Zavrč
Domžale 1 : 0 Celje
Krka 2 : 1 Gorica

3. krog

Gorica 0 : 1 Luka Koper
Celje 3 : 0 Krka
Radomlje 1 : 2 Rudar
Zavrč 0 : 2 Domžale
Olimpija 02.08
Maribor

4. krog

Luka Koper 0 : 2 Celje
Maribor 2 : 1 Gorica
Rudar 0 : 1 Domžale
Radomlje 1 : 4 Olimpija
Krka 2 : 3 Zavrč

5. krog

Gorica 4 : 0 Radomlje
Domžale 2 : 0 Krka
Celje 3 : 1 Maribor
Zavrč 1 : 0 Luka Koper
Olimpija 2 : 0 Rudar

6. krog

Luka Koper 0 : 1 Domžale
Maribor 3 : 0 Zavrč
Rudar 3 : 1 Krka
Radomlje 0 : 3 Celje
Olimpija 0 : 0 Gorica

7. krog

Gorica 1 : 2 Rudar
Domžale 2 : 0 Maribor
Celje 0 : 0 Olimpija
Krka 1 : 3 Luka Koper
Zavrč 2 : 1 Radomlje

8. krog

Gorica 1 : 1 Celje
Maribor 2 : 0 Krka
Rudar 2 : 3 Luka Koper
Radomlje 0 : 2 Domžale
Olimpija 2 : 0 Zavrč

9. krog

Luka Koper 20.09
16:00
Maribor
Domžale 20.09
20:05
Olimpija
Celje 20.09
18:00
Rudar
Krka 21.09
16:00
Radomlje
Zavrč 21.09
16:00
Gorica

10. krog

Luka Koper 24.09
20:00
Radomlje
Rudar 24.09
20:05
Maribor
Domžale 24.09
19:00
Gorica
Krka 24.09
16:00
Olimpija
Zavrč 24.09
16:00
Celje

11. krog

Gorica 29.09
16:00
Krka
Celje 27.09
20:05
Domžale
Radomlje 27.09
16:00
Maribor
Zavrč 28.09
16:00
Rudar
Olimpija 27.09
18:00
Luka Koper

12. krog

Luka Koper 04.10
Gorica
Maribor 04.10
Olimpija
Rudar 04.10
Radomlje
Domžale 04.10
Zavrč
Krka 04.10
Celje

13. krog

Gorica 15.10
Maribor
Domžale 15.10
Rudar
Celje 15.10
Luka Koper
Zavrč 15.10
Krka
Olimpija 15.10
Radomlje

14. krog

Luka Koper 18.10
Zavrč
Maribor 18.10
Celje
Rudar 18.10
Olimpija
Radomlje 18.10
Gorica
Krka 18.10
Domžale

15. krog

Gorica 25.10
Olimpija
Domžale 25.10
Luka Koper
Celje 25.10
Radomlje
Krka 25.10
Rudar
Zavrč 25.10
Maribor

16. krog

Luka Koper 02.11
Krka
Maribor 02.11
Domžale
Rudar 02.11
Gorica
Radomlje 02.11
Zavrč
Olimpija 02.11
Celje

17. krog

Luka Koper 08.11
Rudar
Domžale 08.11
Radomlje
Celje 08.11
Gorica
Krka 08.11
Maribor
Zavrč 08.11
Olimpija

18. krog

Gorica 22.11
Zavrč
Maribor 22.11
Luka Koper
Rudar 22.11
Celje
Radomlje 22.11
Krka
Olimpija 22.11
Domžale

19. krog

Gorica 29.11
Domžale
Maribor 29.11
Rudar
Celje 29.11
Zavrč
Radomlje 29.11
Luka Koper
Olimpija 29.11
Krka

20. krog

Luka Koper 06.12
Olimpija
Maribor 06.12
Radomlje
Rudar 06.12
Zavrč
Domžale 06.12
Celje
Krka 06.12
Gorica

21. krog

Gorica 21.02
Luka Koper
Celje 21.02
Krka
Radomlje 21.02
Rudar
Zavrč 21.02
Domžale
Olimpija 21.02
Maribor

22. krog

Luka Koper 28.02
Celje
Maribor 28.02
Gorica
Rudar 28.02
Domžale
Radomlje 28.02
Olimpija
Krka 28.02
Zavrč

23. krog

Gorica 07.03
Radomlje
Domžale 07.03
Krka
Celje 07.03
Maribor
Zavrč 07.03
Luka Koper
Olimpija 07.03
Rudar

24. krog

Luka Koper 14.03
Domžale
Maribor 14.03
Zavrč
Rudar 14.03
Krka
Radomlje 14.03
Celje
Olimpija 14.03
Gorica

25. krog

Gorica 21.03
Rudar
Domžale 21.03
Maribor
Celje 21.03
Olimpija
Krka 21.03
Luka Koper
Zavrč 21.03
Radomlje

26. krog

Gorica 04.04
Celje
Maribor 04.04
Krka
Rudar 04.04
Luka Koper
Radomlje 04.04
Domžale
Olimpija 04.04
Zavrč

27. krog

Luka Koper 11.04
Maribor
Domžale 11.04
Olimpija
Celje 11.04
Rudar
Krka 11.04
Radomlje
Zavrč 11.04
Gorica

28. krog

Luka Koper 18.04
Radomlje
Rudar 18.04
Maribor
Domžale 18.04
Gorica
Krka 18.04
Olimpija
Zavrč 18.04
Celje

29. krog

Gorica 25.04
Krka
Celje 25.04
Domžale
Radomlje 25.04
Maribor
Zavrč 25.04
Rudar
Olimpija 25.04
Luka Koper

30. krog

Luka Koper 29.04
Gorica
Maribor 29.04
Olimpija
Rudar 29.04
Radomlje
Domžale 29.04
Zavrč
Krka 29.04
Celje

31. krog

Gorica 02.05
Maribor
Domžale 02.05
Rudar
Celje 02.05
Luka Koper
Zavrč 02.05
Krka
Olimpija 02.05
Radomlje

32. krog

Luka Koper 06.05
Zavrč
Maribor 06.05
Celje
Rudar 06.05
Olimpija
Radomlje 06.05
Gorica
Krka 06.05
Domžale

33. krog

Gorica 09.05
Olimpija
Domžale 09.05
Luka Koper
Celje 09.05
Radomlje
Krka 09.05
Rudar
Zavrč 09.05
Maribor

34. krog

Luka Koper 16.05
Krka
Maribor 16.05
Domžale
Rudar 16.05
Gorica
Radomlje 16.05
Zavrč
Olimpija 16.05
Celje

35. krog

Luka Koper 23.05
Rudar
Domžale 23.05
Radomlje
Celje 23.05
Gorica
Krka 23.05
Maribor
Zavrč 23.05
Olimpija

36. krog

Gorica 30.05
Zavrč
Maribor 30.05
Luka Koper
Rudar 30.05
Celje
Radomlje 30.05
Krka
Olimpija 30.05
Domžale
Bookmark and Share
Arhiv tekmovanj
8. krog
Gorica 1:1 Celje
Maribor 2:0 Krka
Rudar 2:3 Luka Koper
Radomlje 0:2 Domžale
Olimpija 2:0 Zavrč
9. krog
Luka Koper - Maribor 20.09. / 16:00
Celje - Rudar 20.09. / 18:00
Domžale - Olimpija 20.09. / 20:05
Krka - Radomlje 21.09. / 16:00
Zavrč - Gorica 21.09. / 16:00
1. Domžale 8 24 
2. Olimpija 7 17 
3. Maribor 7 15 
4. Zavrč 8 15 
5. Celje 8 14 
6. Luka Koper 8 12 
7. Rudar 8
8. Gorica 8
9. Krka 8
10. Radomlje 8
Lestvica strelcev
1.  Luka Zahovič 5
2.  Nik Omladič 4
3.  Valon Ahmedi 3
  Ivan Firer 3
  Benjamin Verbič 3
  Aleksandar Rodič 3
7.  Martin Kramarič 2
  Andraž Šporar 2
  Mitja Lotrič 2
  Žiga Kastrevec 2
  Gregor Bajde 2
  Damjan Bohar 2
  Luka Majcen 2
  Dejan Žigon 2
  Doris Kelenc 2
  Jaka Štromajer 2
  Janez Zavrl 2
  Damir Hadžič 2
  Sunny Ogbemudia Omoregie 2
  Aladin Šišič 2
  Sasha Alexander Aneff Medrano Rosso 2
  Nikola Šafarič 2
  Toni Datkovič 2